ślub

  ślub

  Każda panna młoda ma inny gust, inna sylwetkę oraz inne wymagania, ale łączy ich jedno: wszystkie chcą błyszczeć. Jakie suknie ślubne wybierają przyszłe panny młode? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ekspertki w dziedzinie mody ślubnej: Aleksandrę Parczewską oraz Maję Markowską. Okazuje się, że coraz częściej kobiety wybierają suknie krótkie, różowe czy… czarne. Zobacz, co jeszcze można założyć na swój ślub!

  Komu bardziej zależy na ślubie - kobietom czy mężczyznom? Czy pobieramy się tylko z miłości, czy może także z innych powodów? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN psycholg Małgorztę Ohme i dziennikarkę Katarzynę Laskowską. Czy można być razem bez ślubu?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Aleksandrę Kwaśniewską o to, dlaczego nie nosi obrączki i czy naprawdę, jak sugerują pisma plotkarskie, przeżywa kryzys w małżeństwie?

  Aleksandra Kwaśniewska, po raz pierwszy od swojego ślubu, publicznie wypowiedziała się na ten temat. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zapytała ją specjalnie dla Dzień Dobry TVN o to, jak się odnalazła w całej tej sytuacji i, czy cokolwiek widziła w blasku oślepiających fleszy, gdy wchodziła do kościoła. Kto i co przeszkadzało jej podczas ślubu? Dlaczego część gości nie mogła wejść do kościoła?

  Bawi, śmieszy i pilnuje, by zabawa była przednia. Jest wodzirejem od 10 lat. Nam udało się zarejestrować, jak wygląda jego praca.

  22 września odbył się ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Suknię ślubną panny młodej, ozdobioną kryształkami Swarovskiego, zaprojektowała Sabrina Pilewicz. Pan młody miał na sobie smoking projektu Tomasza Ossolińskiego. W studiu Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska doradziła, jak za pomocą kilku prostych trików wyglądać jak najważniejsza para 2012 roku. Co jest atutem Oli, a co Kuby?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała projektantkę sukni ślubnej Oli Kwaśniewskiej, jaka była reakcja Kuby Badacha na najważniejszą pannę młodą 2012 roku oraz czy sukna prezydentówny była biała? Sabrina Pilewicz opowiedziała także o innych ponderabiliach ślubnych Oli.

  Niezły zarobek dla firm, pamiątka dla nowożeńców. Oprócz filmów z wesela kręci się także te z nocy poślubnej. Gdzie zaczynają się, a gdzie kończą granice intymności i jak przedstawia się popularność takich produkcji? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy właścicielkę firmy produkującej filmy weselne Agatę Dobrosz, operatora weselnego Mateusza Zubkowicza oraz uczestniczkę Top Model Martę Szulawiak.

  Jak rozbudzic fińską namiętność i jak zdobyć serce Fina? Czym różni się ślub polski od fińskiego i czy można iść do ślubu w czerwonej sukience w groszki i kaloszach? Kulisom miłości Laury i Łukasza przyjrzałą się Ofelia Grzelińska.

  Ślub roku za nami - Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach w sobotę stanęli na ślubnym kobiercu. W centrum uwagi była suknia ślubna panny młodej. Do samego końca nikt nie wiedział, jak będzie wyglądać suknia Aleksandry Kwaśniewskiej. O tym wydarzeniu opowiedziała Agnieszka Jastrzębska, która zapewnia, że pan młody nie widział wcześniej sukni Oli.

  Ona - córka byłego prezydenta RP i celebrytka, która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". On - muzyk, lider zespołu Poluzjanci, syn byłego posła SLD. Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach 22 września o godzinie 18:00 powiedzą sakramentale "tak" w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, w której ślub wzięli przed laty jej dziadkowie. Kto będzie się bawić na ich weselu w Serocku? Kto zaprojektował suknię Aleksandry Kwaśniewskiej?

  Polacy nie wierzą w szczęście po ślubie. Panuje przekonanie, że ślub jest ważniejszy dla kobiety niż dla mężczyzny. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy socjologa Tomasza Sobierajskiego, dlaczego prawie połowa Polaków nie wierzy, że pary po ślubie są szczęśliwe niż bez niego?

  Czemu panna młoda w sukni ślubnej z własnego wyboru wskakuje do basenu? Ano po to, by w locie zrobić sobie zdjęcie! W Poznaniu odbyły się pierwsze mistrzostwa w Leisure Diving, na których był reporter Dzień Dobry Wakacje Filip Chajzer.

  Czy czeskie wesela są podobne do polskich? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN aktorkę Izabelę Kapiasovą? Komu kibicowała? Gościem Dzień Dobry TVN była też Anna Baranowska, organizatorka ślubów i wesel.

  Na Mazurach, w Puszczy Piskiej, za dwa tygodnie odbędzie się najbardziej oczekiwany ślub tego roku - ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner, z którymi spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. - Pierwszy raz mam okazję w życiu, i ostatni, zaprosić tak naprawdę wszystkich przyjaciół. To jest miłość mojego życia - mówił o Dominice Michał Wiśniewski. Na ślub zaproszono 420 gości. Wesele odbędzie się pod namiotem z widokiem na jezioro. Jakie będzie weselene menu? Dużo, dużo ryb - zdradza Dominika Tajner. Będzie też prosie, przygotowane według starego mazurskiego przepisu. Tort dla młodej pary przygotuje Marta Grycan. Czym pojadą do ślubu? Czy zaplanowali już podróż poślubną?

  Zdarzyło Ci się uciec sprzed ołtarza, jak w głównej bohaterce filmu "Uciekająca panna młoda"? Być może masz gamofobię, czyli odczuwasz paniczny lęk przed ślubem. - To bardzo nasilony lęk przed zawarciem małżeństwa, dotyczy tych przypadków, gdzie jest wyznaczona data. I to jest seryjne, czyli powtarza się w kolejnych próbach - mówił w Dzień Dobry TVN prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Czy gamofobię można leczyć? O lęku przed ślubem rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Katarzyną Montgomery, Marią Niklińską i Stanisławem Trzcińskim.

  Co zrobić, jeżeli ukochany mężczyzna latami zwleka z kupnem zaręczynowego pierścionka? Czy decyzja o zaręczeniu się należy tylko do mężczyzny? Czy po ślubie tracimy wolność? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z piosenkarką Anną Wyszkoni, zaręczoną ale bez ślubu, aktorem Arturem Pontkiem, który jest w związku, ale nie zaręczył się, Patrykiem Mikiciukiem, dziennikarzem TVN Turbo, któremu pięć razy udało się uniknąć zaręczyn i psycholog Marią Rotkiel. Co powinien zrobić mężczyzna, gdy jego partnerka nalega na ślub, a jemu się jeszcze nie spieszy do ożenku?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska w Pomiechówku spotkała się z aktorką Anną Korcz, jej córką Anną z narzeczonym oraz z Janem - najmłodszym dziedzicem. Skąd wzięła się nowa pasja Anny Korcz?

  W Ameryce pojawił się pomysł na błyskawiczne odchudzanie przed ślubem. Lekarz wkłada kobiecie rurkę przez nos do żołądka i przed ślubem przyszła panna młoda odżywia się w ten sposób tylko płynami. Amerykańcy lekarze włączają odżywianie przez rurkę do swoich usług. Czy ta szokująca metoda odchudzania może przyjąć się w Polsce? O komentarz poprosiliśmy w Dzień Dobry TVN dietetyka Annę Krotowicz i internistę Piotra Gryglasa, który do studia przywiózł taką rurkę, by pokazać jak ona wygląda.

  Wybór sukni ślubnej to bardzo ważna decyzja i niezwykle stresujący moment dla panny młodej. Matka, teściowa, siostra i koleżanki... każda z nich chce jej doradzić, jaką suknię powinna wybrać, by pięknie wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Z pomocą przychodzą Wam Aleksandra Parczewska i Maja Markowska, założycielki ślubnego atelier.

  Przez długi czas była jedyną polską tyczkarką na światowej scenie sportowej. Monika Pyrek, lekkoatletyka i tyczkarka, a także od niedawna tancerka. W trakcie swojej kariery sportowej aż 68 razy poprawiała rekord Polski. O kontuzjach, kondycji psychicznej przed Olimpiadą, o tym, jak zamierza pomóc młodym, sportowym talentom, o ślubnych obrączkach, o tańcu i ewentualnym powrocie do niego opowiedziała Marcinowi i Dorocie w studiu Dzień Dobry TVN.

  W Polsce z roku na rok rozpada się coraz więcej małżeństw. Tym samym rośnie liczba rozwodników, którzy posiadają za sobą pewien bagaż doświadczeń i zobowiązań. Kobiety chętnie lokują swoje uczucia w mężczyznach „z odzysku”. Czy ślub z rozwodnikiem to mniejsze ryzyko? Dlaczego rozwód nie jest już traktowany jako życiowa porażka? Dlaczego decydujemy się na kolejne małżeństwo pomimo złych doświadczeń? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Andrzej Sołtysik, Jacek Rozenek i Jacek Borkowski.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Zakopanem z Dominiką Tajner i Michałem Wiśniewskim. Kiedy wezmą ślub, ilu będzie gości, jak suto będzie zastawiony stół i w co"wkręcił " się Michał?

  Czy kiedy zakochamy się na zabój, to powinniśmy się od razu decydować się na ślub? Czy taki związek ma szansę przetrwać? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kobiety, które zdecydowały się na taki właśnie związek. Czy szybka decyzja o byciu razem, to recepta na udany związek? O to zapytaliśmy: Annę Dziewit-Meller, Agnieszkę Jastrzębską, Alżbetę Lenską oraz psycholog Annę Kędzierską.

  Biała suknia, naręcze kwiatów, tren, goście i pan młody. Czy każda kobieta marzy o zamążpójściu? Czy może presja ze strony rodziny powoduje, że decyduje się na ślub? W studiu dzień Dobry TVN gościliśmy: Natalię Klimas, Joannę Drozdę, Andżelikę Piechowiak oraz psycholog Marię Rotkiel. Czy rodzina wywierała na nie presję, by czym prędzej stanęły na ślubnym kobiercu?

  Kamera Dzień Dobry TVN przyjrzała się przygotowaniom do wyjątkowego ślubu. Wybranek panny młodej to ktoś, kto próbował ją pokroić żywcem. Gośćmi byli dzikie zwierzęta i... cyrkowcy z całego świata!

  Kazimierz Mazur, aktor z serialu „Na Wspólnej”, odkrył przed nami swoją pasję. Realizuje ją wspólnie z żoną Ewą. Zajmują się fotografią ślubną. W studiu Dzień Dobry TVN ze zdjęć nadesłanych przez widzów, wyłonili pięć najlepszych fotografii, w tym jedną, która zasłużyła na miano zwycięzcy. Co Wy sądzicie o ich wyborze?

  Według statystyk, co piąte dziecko w Polsce rodzi się ze związków pozamałżeńskich. Polska pod tym względem goni zachodnią Europę, gdzie w niektórych krajach nawet co drugie dziecko pochodzi z nieformalnego związku. Czy dziecko jest powodem do ślubu?