ślub

  ślub

  Agnieszka Kaczorowska-Pela poznała swojego męża Macieja w szkole tańca. Czym ją ujął? Czy Maciej musiał walczył o jej uczucie? Co wiedział o Agnieszce zanim się spotkali? Po kilku miesiącach znajomości para wzięła ślub w malowniczej Toskanii, a miesiąc miodowy spędzili na Seszelach. Po powrocie z podróży Agnieszkę i Macieja zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN.

  Rafał Maślak Mister Polski 2014 wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką Kamilą Nicpoń. Uroczystość odbyła się pod Warszawą, ale miała iście hollywoodzki charakter. Miejsce ceremonii i datę udało im się utrzymać w tajemnicy przed mediami. Czy Kamila długo zastanawiała się nad wyborem sukni? Dlaczego miała aż trzy kreacje? Z nowożeńcami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Jakie trendy będą obowiązywać tej jesieni jeżeli chodzi o dekorację ślubną? Okazuje się, że wcale nie pastele. Izabela Janachowska w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o najnowszych tendencjach ślubnych. Modne będą dodatki w kolorze wina, purpury, fioletu czy burgundu. Jeżeli chodzi o bukiet panny młodej to w tym sezonie stawiamy na nieoczywiste rozwiązania. Co to znaczy?

  Anna Jarosik i Michał Tomala poznali się na zdjęciach próbnych do serialu "Na Wspólnej". Po czterech miesiącach znajomości byli już zaręczeni, a całkiem niedawno wzięli ślub. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Gdzie odbyła się ceremonia zaślubin? Ile osób brało w niej udział? Jak wyglądała suknia ślubna Anny? Czy wybrali się już w podróż poślubną? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Miłość jest nagłym uczuciem, spadającym na nas, jak grom z jasnego nieba? A może jednak nauka jest w stanie spisać takie równanie, dzięki któremu para będzie szczęśliwa do grobowej deski? Sprawdzimy to w nowej, trzeciej już edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na pierwszy odcinek zapraszamy dziś o 22:30. O tym programie rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z antropologiem prof. dr. hab. Bogusław Pawłowski oraz psychologami: Piotrem Mosakiem i Magdaleną Chorzewską. Czy z naukowego dopasowania zrodzi się prawdziwa miłość?

  Niedawno wróciła z podróży poślubnej i od razu rzuciła się w wir pracy. Szczęśliwie, udało się jej znaleźć chwilę, by podzielić się z nami i naszymi widzami swoim szczęściem. Dominika Gwit-Dunaszewska: "Jestem przeszczęśliwa. Zadowolona. Kocham, jestem kochana. Mogę wykrzyczeć to całemu światu. Jest super". GRATULACJE!

  Jeszcze w te wakacje prawdopodobnie dojdzie do kolejnego ślubu w brytyjskiej rodzinie królewskiej. W związek małżeński wstąpi kuzyn królowej Elżbiety II – lord Ivar Mountbatten wraz ze swoim partnerem Jamesem Coylem. Kim jest wybranek lorda Mountbattena? Jaką reakcję w rodzinie królewskiej wywołała ta informacja? I czy para ma poparcie Brytyjczyków? W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Macieja Czajkowskiego, dziennikarza, który współpracuje z BBC.

  Na rozmowę z Alexim Lubomirskim - oficjalnym fotografem ślubnym księcia Harry’ego i Meghan Markle, musieliśmy uzyskać zgodę Pałacu Królewskiego! W Rozmowie z Kingą Rusin zdradził m.in.: jak to się stało, że to właśnie on został wybrany przez książęcą parę, jak zmieniło to jego życie i jak pracowało mu się z Księciem Harry'm i Meghan.

  Ślub kościelny to marzenie wielu par. Jedną z z formalności przed zawarciem formalnego związku są nauki przedmałżeńskie. Zajęcia prowadzą zazwyczaj księża. Wiele osób jest zdania, że nauki przedmałżeńskie powinny być wykładane przez osoby, które są praktykami w tym temacie, a nie przez księży. Co dają nauki przedmałżeńskie młodym ludziom? Czy rozwijają ich relacje? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ks. Grzegorza Kurpa, Pallotyna, z którym rozmawialiśmy o tym, czy nauki przedmałżeńskie są dzisiaj potrzebne.

  Anna Mucha lubi prowokować swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Ostatnio fani aktorki zauważyli na jej palcu obrączkę. Czy gwiazda wyszła za mąż? Informację u źródła sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak brytyjskie media komentują ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle? Sprawdziła to dla nas dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara, która relacjonowała w sobotę tę uroczystość. Zobaczcie przegląd brytyjskiej prasy sprzed pałacu Kensington, w którym książę Harry'ego i Meghan będą mieszkać. Gdzie młoda para pojedzie w podróż poślubną?

  Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor. Jak lokalni mieszkańcy przygotowywali się do tej uroczystości? Czy to prawda, że wynajęli swoje mieszkania dla tych, którzy chcą zobaczyć paradę? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara. Dowiedziała się także, jakie znaczenie ma Windsor w historii rodziny królewskiej i po czym poznać, że królowa przebywa w zamku.

  Już jutro, w sobotę 19 maja odbędzie się królewski ślub Księcia Harry'ego z Meghan Markle. Podobno na ślubie nie pojawi się ojciec panny młodej. Kto poprowadzi Meghan do ołtarza? O royal wedding nie tylko się dużo pisze i mówi, ale też dużo się na nim zarabia. Kubeczki, puszka angielskiej herbaty z wizerunkiem przyszłych małżonków to ostatnio rozchwytywane na Wyspach gadżety. Które z nich sprzedają się najlepiej? Opowiedziała o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Już za kilka dni, 19 maja odbędzie się ślub, o którym mówi cały świat. Książę Harry i Meghan Markle powiedzą sobie "tak". Amerykańska aktorka Meghan Markle poznała księcia Harry'ego dwa lata temu. Jest rozwódką, starszą od swojego przyszłego męża o trzy lata. Na ich ślub zostało zaproszonych 2 tysiące osób. Ile będzie kosztować "royal wedding"? W czym Meghan Markle pojawi się przed ołtarzem?

  Przyrodni brat Meghan Markle - Thomas napisał list otwarty do Harry'ego, w którym ostrzega księcia przed swoją siostrą i namawia go, aby odwołał ślub. Co jeszcze było w liście? Czy jego autor jest wiarygodny? Dlaczego Thomas mógł zdecydować się na ten ruch? Jakie miał relacje z Meghan, kiedy ta była mała? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z naszą reporterką Anną Senkarą i psychiatrą dr Mają Herman.

  Książę Harry był kiedyś bohaterem licznych skandali. Głośno mówiło się także o jego romansach. Obecnie to przykładny obywatel, który już lada dzień zostanie mężem Meghan Markle. Ślub, który będzie wydarzeniem roku, odbędzie się 19 maja 2018 roku. Brytyjczycy już nie mogą się doczekać! Jak wyglądają przygotowania do ceremonii? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marka Rybarczyka, który prywatne życie arystokracji opisał w swojej najnowszej książce. Co na brytyjski dwór wniesie Amerykanka? I czy królowa zaakceptowała wybór swojego wnuka?

  To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Nikoli i Sebastiana Szemszur. Niestety, kiedy przed ołtarzem składali sobie przysięgę małżeńską, zostali dotkliwie ranieni przez nożownika. Kim był napastnik? Dlaczego zaatakował? Mieli już z nim wcześniej problemy? Kto parze udzielił pierwszej pomocy? Czy Nikola i Sebastian powtórzyli ceremonię zaślubin? Młodą parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Nikoli i Sebastianowi życzymy szczęścia i zdrowia1

  Katarzyna Bujakiewicz wzięła ze swoim długoletnim partnerem sekretny ślub. Jak udało im się zachować tę uroczystość w tajemnicy? Długo ją planowali? Czy córka pary sypała kwiatki podczas uroczystości? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na jedną z imprez show-biznesowych Iwona Węgrowska zabrała swoją prawie trzyletnią córeczkę. Dlaczego to zrobiła? Okazuje się, że wokalistka planuje ze swoim partnerem ślub. Zdradziła, kiedy powiedzą sobie TAK? Z wokalistką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Iwona Węgrowska.

  Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski to para z długoletnim stażem. Jednak do tej pory nie byli małżeństwem. Podobno to dzięki dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej partner Kasi się jej oświadczył. Jak wyglądała ceremonia ślubna? Kto zaprojektował granatową suknię ślubną aktorki?

  Zgodnie z panującymi zasadami, za ślub kościelny obowiązuje dobrowolna ofiara na rzecz Kościoła, czyli co łaska. W teorii powinno oznaczać to wolność w przyznawaniu ofiary, jednak w praktyce możemy napotkać "widełki" bądź obowiązujący, ale niepisany cennik. Kto w Kościele katolickim ustala ceny sakramentów? Co zrobić, gdy ksiądz zażąda zbyt wysokiej opłaty? Gdzie szukać pomocy? Gościem Dzień Dobry TVN był ks. Przemysław Krawiec, pallotyn.

  Krzysztofa Zrobka i Paulinę Brzozę połączył "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zdecydowali się na udział w programie i jak obecnie wygląda ich życie? Czy żałują swojej decyzji? Jak widzą swoją przyszłość? W Dzień Dobry TVN małżeństwo opowiedziało o przygodzie swojego życia.

  "Zmiennicy" Mieczysława Barei to serial, który swojego czasu uwielbiali wszyscy Polacy. Najwytrwalsi w uczuciu, tacy jak Szymon Rakowski, do dziś sprawiają, że ciągle żyje w naszej pamięci. Pan Szymon ukochał serial do tego stopnia, że zapragnął jechać do ślubu repliką taksówki z kultowej produkcji. Nie mogło również zabraknąć odpowiedniego kierowcy. W tym momencie do akcji wkroczył Mieczysław Hryniewicz, który grał w serialu główną rolę. Jakie uczucia towarzyszyły mu, gdy zobaczył dokładną replikę samochodu? Z panami spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Zespół Blue Cafe szykuje się do przyszłorocznego okrągłego jubileuszu. Na plan teledysku do piosenki promującej jubileuszowy album wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Zobaczcie, jak powstaje teledysk i, jak wygląda odmieniona Dominika Gawęda, która w lipcu tego roku wyszła za mąż. Co myślicie o jej metamorfozie? Jak zmieniło się jej życie po ślubie z Maciej Szczepanikiem, muzykiem z zespołu Pectus? Czy to prawda, że spodziewają się dziecka?

  Jeżeli marzysz o wspaniałym weselu i białej sukni ślubnej, ale nie masz partnera, odpowiedzią na twoje potrzeby może być sologamia. Osoby propagujące ten trend biorą ślub same ze sobą. Jedną z nich jest Crystal Ra Laksmi-Ditton. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Jak wyglądała ceremonia zaślubin? Okazało się, że Crystal po ślubie spotkała swojego obecnego męża. Lepiej jej się żyje w parze?

  Rok temu Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wzięli ślub. Na podstawie doświadczeń i wiedzy zdobytych podczas jego organizacji Małgosia wydała swój kolejny poradnik „Perfekcyjny ślub”. Jakie rady w nim zawarła? Jakie błędy - według autorki - są popełniane przy organizacji ślubu? Kiedy trzeba zacząć planować tę uroczystość? Kiedy książka ukaże się w księgarniach?

  Na Festiwalu w Opolu Anna Wyszkoni poprosiła swoich fanów, aby trzymali za nią kciuki, bo jest w trudnym momencie swojego życia. Wszyscy zaczęli się zastanawiać czy to nawrót nowotworu. Czy piosenkarka jest już zdrowa? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji Annie wymsknęło się również coś o ślubie...

  Siostra Joanny Krupy - Marta wyszła za mąż za amerykańskiego kierowcę wyścigowego Marco Andrettiego. Jak długo trwało przyjęcie weselne? Gdzie para wybrała się w podróż poślubną? Czy coś się zmieniło między nimi po złożeniu przysięgi małżeńskiej? Z Martą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Mogliśmy również zobaczyć obrączkę Marty i zdjęcia ze ślubu.

  Ewa Farna bardzo dba o swoich fanów. Spotyka się z nimi przy wielu ważnych dla niej okazjach - ostatnio z okazji 10-lecia występów na polskiej scenie muzycznej. Na spotkanie z wokalistką wybrała się też dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiały o karierze i życiu prywatnym Ewy. Jak artystce udało się zachować w tajemnicy informację o ślubie? Czy rodzice pozwalali jej w domu gwiazdorzyć? Co przygotowała dla swoich fanów?