ślub

  ślub

  Ostatnio gruchnęła wieść, że po kilku latach związku Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub. Czy suknia ślubna, którą pokazano w mediach jest tą, w której aktorka stanęła na ślubnym kobiercu? Kiedy para powiedziała sobie "TAK"? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michele i Joe poznali się, kiedy Joe był jeszcze potężnie zbudowanym żołnierzem. Po wypadku na motorze diagnoza lekarzy była jednoznaczna: Joe nie odzyska władzy w nogach. Michele nie zostawiła ukochanego i niedługo po wypadku wzięli ślub. I wydarzyło się coś niezwykłego - Joe na nim zatańczył. Ula Chincz rozmawiała z parą młodą.

  Tuż po Bożym Narodzeniu jego narzeczona odwołała ślub. Jednak on już wykupił podróż poślubną - wycieczkę na Dominikanę. John postanowił jednak wyruszyć w podróż poślubną. Oferuje ją na portalu aukcyjnym. Wszystko jest opłacone, ale John nie chce jechać sam. Jak się domyślacie - zainteresowanie jest ogromne. Media nazwały go "Porzuconym Johnem". Na jaki cel trafią pieniądze z aukcji? Dlaczego jego narzeczona zerwała zaręczyny? Z porzuconym narzeczonym rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: porzucony przed ślubem wystawił na aukcji swoją podróż poślubną i zaczął o nim mówić cały świat - poznamy historię Johnny'ego. W programie także: "baran", "kretyn", "palant", czyli jak dzieci widzą Twoje zachowanie za kierownicą. Oraz, jak organizm wraca do normy po rzuceniu palenia i czy każdy musi przytyć? Zaczynamy jutro o 8.00. Bądźcie z nami!

  Niedawno Sebastian Karpiel Bułecka powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że marzy o ustatkowaniu się. To wywołało lawinę spekulacji na temat ślubu artysty z Pauliną Krupińską. Czy Miss Polonia potwierdziła słowa swojego partnera?

  Niektóre pary, z różnych względów, chcą wziąć ślub zimą. Gość Dzień Dobry TVN - stylista Adam Chowański pokazał trzy nietuzinkowe stylizacje dla zimowych panien młodych. Jak wygląda stylizacja na "wybuchającego łabędzia"? Dlaczego Dorota Wellman ma ostatnio ochotę na rozbieranie kobiet?

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN, pytając o to samego Michała Piróga. Jak wytłumaczył to, że jego usta są teraz większe? Czy to prawda, że Michał Piróg chciałby sobie dodać kilka centymetrów?

  Są jeszcze tacy mężczyźni, którzy muszą się "nachodzić", by zdobyć rękę kobiety. Nasz gość "wystarał" się o rękę Karoliny w bardzo nietypowy sposób. Oświadczyny Damiana Jurkina i Karoliny Świerczek przejdą do historii. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jak oryginalnie wyznać komuś miłość.

  Kiedy wyszło na jaw, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są razem, w kolorowej prasie i portalach plotkarskich zaczęto zastanawiać się, kiedy para weźmie ślub i czy już planują dzieci. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zasięgnąć informacji u źródła.

  Plaża, błękitne morze i gorące afrykańskie słońce. Choć rajski ślub jest marzeniem wielu, okazuje się, że do jego urzeczywistnienia wystarczy odrobina szczęścia. Mieli je Sylwia i Marcin Kozerawscy, którzy na Seszelach złożyli przysięgę małżeńską. Jak do tego doszło? Co dostali w prezencie ślubnym od władz Seszeli? Czy ten ślub jest ważny w Polsce? Sylwię i Marcina Kozerawskich gościliśmy na kanapach w Dzień Dobry TVN.

  Ślub humanistyczny to uroczystość polegająca na wyznaniu sobie miłości przez dwoje ludzi, którzy utożsamiają się z humanistycznym systemem wartości. Jak wygląda taka uroczystość i czy niesie ze sobą skutki prawne? Kto, najczęściej, decyduje się na tego typu ślub?

  Aktorka i modelka oraz uzdolniona piosenkarka. Robi oszołamiającą karierę na oceanem. Teraz udaje się w trasę koncertową z Luisem Miguelem. To meksykańska gwiazda porównywana z Frankiem Sinatrą. Teraz Katarzyna Sowińska przebywa w Santiago de Chile. Czy miała już okazję zwiedzić miasto? O której wstaje i jak wygląda jej dzień? O tym z naszą dumą narodową przez komunikator internetowy rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Agnieszka Jastrzębska była na pokazie najnowszej kolekcji sukien ślubnych i wieczorowych Violi Piekut. Dziennikarka zapytała Dorotę Gardias, Joannę Jabłczyńską, Julię Kamińską, Dominikę Gawędę, Basię Kurdej - Szatan, Edytę Pazurę, Violę Piekut, jakie związki preferują: formalne czy nieformalne? Czy obrączka to tylko kawałek złota, a świadectwo ślubu skrawek papieru?

  Kochały się w nim wszystkie koleżanki z klasy Marcina Prokopa. Ale Dariusz Kordek jest już od dawna zajęty, a teraz planuje kolejny ślub... tym razem kościelny ze swoją żoną Elizą Jędrzejewską.

  Swoje ulubione dania zaprezentowali nam dziś, w kuchni Dzień Dobry TVN, nowożeńcy, Miss Polonia 2010, Rozalia Mancewicz-Jaworska i jej mąż Marcin Jaworski. Nad wszystkim czuwał, oczywiście, mistrz Andrzej Polan! Smacznego!

  Edyta Olszówka tęskni za pracą w telewizji - wyznała to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czym objawia się ta tęsknota i czy rzeczywiście uzależniła się od pracy w telewizji? Czy telewizja traktuje dojrzałych aktorów po macoszemu?

  Ostatnio dużo przeszli. Leszek pobity trafił do szpitala. Halina bardzo troskliwie się nim opiekowała. 22 lutego poprosił Halinę o rękę. Kto będzie świadkiem na ich ślubie? Gdzie po ślubie będą mieszkać? O tym opowiedzieli zakochani w studiu Dzień Dobry TVN. A na scenie Halina wykonała swoją najnowszą piosenkę „Uśmiech malucha”.

  Jakiś czas temu Centralne Biuro Śledcze - na wniosek prokuratury - zatrzymało cztery osoby związane z olsztyńskim środowiskiem MMA. Wśród zatrzymanych jest znany olsztyński zawodnik MMA, który jest kuzynem gościa Dzień Dobry TVN Mameda Khalidova (Chalidowa). Podobno CBŚ szykuje się teraz na Mameda z powodu domniemanych powiązań z mafią czeczeńską. Poprosiliśmy go o komentarz w tej sprawie.

  George Clooney w XVI-wiecznym pałacu powiedział sakramentalne „tak” Amal Alamuddin. Amal ma 36-lat i pochodzi z Libanu. Jest prawniczką. Aktor i jego goście byli zakwaterowani w hotelu Cipriani, a ślub wzięli w 7-gwiazdkowym hotelu Aman Canal Grande. Dziś wezmą ślub cywilny, także w Wenecji. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poznała szczegóły ich ślubu.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy Rozalii Mancewicz, w najważniejszym dniu w jej życiu. Zobaczcie jak wyglądały ostatnie przygotowania, ślub i wesele Miss Polonii 2010.

  Jennifer Glantz była druhną wszystkich swoich przyjaciółek. W końcu doszła do wniosku, że mogłaby zacząć na tym zarabiać i dziś jest druhną do wynajęcia. Czy w polskich realiach jest możliwe wynajęcie druhny? Jakie obowiązki ma druhna? Co powinna mieć przy sobie? O tym goście Dzień Dobry TVN: organizatorka ślubów Zuzanna Kuczbajska i blogerka Eliza Wydrych-Strzelecka.

  Postrzega się przede wszystkim jako człowiek piszący. Dotyka ludzi i ich poglądy do żywego. Czasem nawet jego znajomi odsądzają go od czci i wiary. Nie oszczędza Terlikowskiego i Chazana. Mówi, że nie jest człowiek partyjnym. Jak daleko mu jest do kościoła i wartości chrześcijańskich? W studiu Dzień Dobry TVN Andrzej Saramonowicz opowiedział o filozofii, wierze, polityce, muzyce, sztuce, literaturze, czyli o fundamentalnych wartościach każdego inteligentnego człowieka.

  Czy zatwardziałemu kawalerowi Georgowi Clooneyowi urodzi się wkrótce dziecko? Ile pieniędzy wzięli za ślubną sesję zdjęciową Angelina Jolie i Brat Pitt? Czym jeszcze żyje brytyjska prasa plotkarska? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Niedawno Agnieszka i Kuba Wesołowscy wzięli ślub, a tymczasem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zauważyła, że aktor przestał nosić obrączkę. Dlaczego? Zapytała go o to podczas tegorocznego balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

  W Pałacyku Sobańskich Katarzyna Olubińska spotkała się z prowadzącą nowy program "Kto poślubi mojego syna" - Agnieszką Jastrzębską. Zapraszamy na pierwszy odcinek w środę o 21:30. Czy program jest wyreżyserowany? Obie dziennikarki spotkały się też z mamami i synami - uczestnikami programu. Kto zgłaszał synów do reality-show? A może sami się zgłaszali? Jak wyglądały poszukiwania swojej drugiej połówki? Kogo wybierze Artur, a kogo Konrad? A może ich przyszłe żony wybierają ich mamy - Marzanna i Beata?

  Marek i Martyna pobrali się podczas 20. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Na weselu bawiła się ich rodzina, przyjaciele i wszyscy woodstockowicze. Nowożeńców gościliśmy w Dzień Dobry Wakacje. Spytaliśmy ich, kto wpadł na pomysł, aby wziąć ślub na Woodstocku. Jak zareagowali ich rodzice? Czy rodzina i przyjaciele dobrze się tam czuli? Czy nadal uważają, że to był dobry pomysł?

  Do ślubu Izabeli Janachowskiej pozostało już kilka dni. Agnieszka Jastrzębska towarzyszyła tancerce w dniu, w którym ta dopinała wszystko na ostatni guzik. Zobaczcie, jaką sukienkę Iza wybrała na drugi dzień uroczystość ślubnych, jakie słodkości goście będą mogli zjeść w czasie przyjęcia i jak wyglądają obrączki państwa młodych.