ślub

    ślub

    Ostatnio media obiegła informacja o prezencie ślubnym, jaki Adam Małysz wraz z żoną podarowali swojej córce. Rodzice panny młodej byli wyjątkowo hojni i wręczyli nowożeńcom talon na M1. O tym, czego nie dawać w prezencie ślubnym i jak uniknąć pustych kopert, w studio Dzień Dobry TVN opowiedziała– Irena Radomska-Kamińska, specjalistka z zakresu etykiety oraz savoir vivre’u.

    Każda panna młoda pragnie, by w dniu ślubu wszystko przebiegało zgodnie z jej planem. Niestety, przygotowania do ceremonii zwykle wiążą się z narastającym stresem, a zbliżający się wielkimi krokami moment zamążpójścia bywa na tyle przejmujący, że uniemożliwia większości kobiet wypoczynek. Jak ukoić nerwy związane z gorączką ślubną i cieszyć się ostatnim panieńskim wieczorem?

    Karol Maciesz, uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie stworzył pary z wybraną dla niego żoną, ale mimo to nie żałuje udziału w eksperymencie. Choć jego małżeństwo nie przetrwało, to dzięki programowi poznał swoją obecną partnerkę, Laurę. Karol pochwalił się w sieci fotografią, na której na drugim planie można dostrzec jego ukochaną. Fani nie ukrywają, że bardzo im kibicują.