ślub

  ślub

  Życie Sylwii Peretti to materiał na film. Gwiazda słynie z zamiłowania do luksusu, szybkich samochodów i szampana. Choć nie zawsze w jej życiu działo się dobrze, potrafiła zawalczyć o siebie i o bliskich. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski zapytał Sylwię o kulisy jej małżeństwa, zdrady z poprzednich związków i incydent z kradzieżą drogocennych przedmiotów z jej wilii.

  Mimo, że za nami kolejny rok pandemii, wiele gwiazd zdecydowało się przypieczętować swoje związki. W tym roku byliśmy świadkami ślubu Joanny Opozdy, Krzysztofa Ibisza, Olgi Kaczyńskiej, Marcina Gortata i wielu innych. Sprawdź, kto w tym roku powiedział sobie sakramentalne "tak"!

  Coraz częściej na rozstania decydują się pary z długoletnim stażem małżeńskim. Publicznie mówią o tym nawet gwiazdy, które postanowiły odejść od partnerów nawet po ponad 30 latach spędzonych u swojego boku. Co jest przyczyną srebrnych rozwodów, z czego one wynikają i czy na pewno są przemyślane? Z Celiną Marią Niwald, stałą mediatorką przy sądach okręgowych oraz trenerką rozwoju osobistego rozmawiała Nastazja Bloch z serwisu Dzień Dobry TVN.

  Adrianna Eisenbach mocno przykuwa uwagę mediów. Ostatnio gwiazda coraz chętnie pokazuje w sieci swojego o 3 dekady młodszego partnera Dawida. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski odwiedził gwiazdę we Wrocławiu. Z rozmowy dowiemy się, czy różnica pokoleniowa wpływa na związek oraz czy zakochani powiedzą sobie "tak".

  Wśród przyszłych nowożeńców panuje moda na nową usługę związaną z nadchodzącym, wyjątkowym dniem. Prawna ochrona ślubna. Na czym polega i czy stać na nią wyłącznie najbogatszych? Prawnik, dr. Magdalena Durlik-Olszewska wyjaśnia, w jakich sytuacjach pomoc specjalisty może okazać się niezbędna.

  W odcinku 11 nie brakowało emocji. Julia postanowiła opuścić mieszkanie męża po burzliwych dyskusjach na temat jej wyglądu. Aneta z Robertem zawieszają kłódkę na znak budzącego się w nich uczucia w romantycznym miejscu. Jednak to u Kasi wybucha największa bomba. Wyszło na jaw, jak często kobieta odbiera telefony od mamy.

  Trafiają na wybiegi światowej sławy - są niepowtarzalne i polskie. Suknie ślubne projektu polskiej stylistki sukien ślubnych Kamili Froelke podbijają serca pań młodych i ich rodzin, które chętnie powierzają jej opiekę nad swoim wyglądem. Kim jest ta wyjątkowa kobieta?