ślub

  ślub

  Plany ślubne par młodych, które swoje uroczystości zaplanowały na 2020 oraz, wszystko na to wskazuje, 2021 rok, musiały ulec zmianie. Pandemia mocno odbiła się na branży ślubnej. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy w kwestiach dotyczących planowania ślubu i wesela zmieniło się dosłownie wszystko. Jak wyglądają realia, z którymi muszą się mierzyć wszyscy, którzy planują w tym szczególnym czasie najważniejszy dzień swojego życia?

  Pandemia wywróciła nasze życie do góry nogami. Aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa, w wielu krajach wprowadzono zakaz organizowania dużych imprez. Takie obostrzenie uderzyło także w branżę ślubną. Cześć par musiała odłożyć swoje ceremonie i przyjęcia, ale niektóre znalazły dla nich alternatywę.

  Przez ostatnie kilkanaście miesięcy pandemia znacznie pokrzyżowała plany przyszłych par młodych. Zamknięte restauracje i zakaz gromadzenia się dały się we znaki, dlatego większość wesel została odwołana bądź przełożona. Zakochani widzą jednak światełko w tunelu. 29 maja nastąpi poluzowanie obostrzeń. Co to dokładnie oznacza? Szczegóły wyjaśniała ekspertka ślubna Martyna Gabriel.

  Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie od razu byli typowani na faworytów. Mimo to jako jedyni wytrwali w małżeństwie. Jak dziś im się układa i jakie mają dalsze plany na wspólne życie? O tym Iza opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN. Dlaczego nie było z nią ukochanego?

  Każda młoda para marzy o tym, by ich ślub i wesele były wyjątkowe. Fundacja "Powiedz Tak!" umożliwia to wszystkim osobom bez względu na sytuację materialną, społeczną czy zdrowotną. Zuzanna Folaron i Bartosz Sroka wypożyczają na ten szczególny dzień akcesoria, części garderoby oraz dekoracje. Teraz o swojej inicjatywie opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak pobrali się w trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", a owocami ich miłości jest dwójka dzieci. Małżeństwo właśnie odbyło sentymentalną podróż do miejsca, w którym zatańczyli pierwszy taniec. Uczestniczka programu w mediach społecznościowych opisała uczucia, jakie jej towarzyszyły podczas tej wizyty.

  Pandemia pokrzyżowała plany wielu parom młodym. Nie oznacza to jednak, że śluby się nie odbywają. Ale czy w tych trudnych czasach możemy mówić o trendach? Co dominuje – przepych, a może minimalizm? Z tymi pytaniami w Dzień Dobry TVN zmierzyły się prowadzące program "Ach, ten ślub": projektantka Magda Socha-Włodarska i ekspertka od dekoracji Agnieszka Winnicka.