ślub

  ślub

  Ślub to wyjątkowy dzień dla każdej młodej pary. Przyszli małżonkowie chcą, aby wszystko poszło idealnie i zgodnie z planem. Niestety spełnienie marzeń o pięknym ślubie nie zawsze jest możliwe. Ingerencja rodziców sprawia, że młoda para często musi walczyć o swoje. W jakie kwestie najczęściej wtrącają się matki i ojcowie? Jak nie ulegać tym namowom i zaplanować idealną uroczystość? Na ten temat rozmawialiśmy z Moniką Grabiszewską z Agencji Ślubnej "Weselna Organizatorka".

  Wielu osobom trudno sobie wyobrazić bez nich ślub czy wesele. Są też i tacy, którzy sprzeciwiają się ich stosowaniu, wychodząc z założenia, że to nic innego jak przestarzałe zabobony. Opinii na temat zwyczajów ślubnych jest więc wiele. Wydaje się jednak, że w Polsce mimo wszystko duża ich część jest nadal chętnie praktykowana.

  Wesele trwa w najlepsze, wszyscy świetnie się bawią, aż tu nagle DJ ogłasza oczepiny. Parkiet pustoszeje momentalnie, a większość gości nagle czuje silną potrzebę sprawdzenia, czy nie zostawili czegoś w aucie, przewietrzenia się czy skorzystania z toalety. Atrakcje, które zazwyczaj po północy mają zachęcić gości do dalszej zabawy, stają się dla wielu powodem, żeby ją jak najszybciej skończyć.

  Gwen Stefani i Blake Shelton powiedzieli sobie tak. Piosenkarka poślubiła swojego ukochanego w jego rodzinnym stanie Oklahoma. Choć ceremonia była utrzymywana w tajemnicy, to tuż po jej zakończeniu w sieci pojawiły się zdjęcia potwierdzające domysły fanów i dziennikarzy.

  Każde małżeństwo co roku obchodzi ważne święto – rocznicę ślubu. Jedni świętują hucznie, inni w sposób symboliczny. Jedno jest pewne – o tej ważnej dacie nie wypada zapomnieć. Warto też wiedzieć, jak nazywają się kolejne rocznice ślubu i co oznaczają.

  Dla większości kobiet ślub to szczególny dzień. Podczas uroczystości chcą czuć się wyjątkowe i piękne. Czym się kierować przy wyborze sukni? Jaką fryzurę wybrać? Jakie są najnowsze trendy ślubne? Na ten temat w Dzień Dobry Wakacje rozmawialiśmy z Violą Piekut, projektantką oraz Dawidem Krynickim, stylistą fryzur.

  Jakub Tolak i Zosia Samsel ponad półtora roku temu zostawili dotychczasowe życie w Polsce i zamieszkali w kamperze. Swój dom na czterech kółkach o powierzchni 7 metrów kwadratowych dostosowali do własnych potrzeb i zaczęli podróżować po świecie. Od dawna marzyli, by powiedzieć sobie "tak", ale dopiero teraz udało im się oficjalnie zostać mężem i żoną. Zobacz, jak szczęśliwi państwo młodzi prezentują się na ślubnej fotografii i jakie wybrali obrączki.

  Od dziecka dziewczynki marzą, by założyć piękną białą suknię. Kiedy nadchodzi okres przygotowań do ceremonii zaślubin, emocje sięgają zenitu. Równie emocjonujący jest sen o przygotowaniach do ślubu. Jak powinniśmy go interpretować? Co na ten temat znajdziemy w senniku?