ślub

  ślub

  Do ślubu Izabeli Janachowskiej pozostało już kilka dni. Agnieszka Jastrzębska towarzyszyła tancerce w dniu, w którym ta dopinała wszystko na ostatni guzik. Zobaczcie, jaką sukienkę Iza wybrała na drugi dzień uroczystość ślubnych, jakie słodkości goście będą mogli zjeść w czasie przyjęcia i jak wyglądają obrączki państwa młodych.

  Juliette Binoche i Clive Owen wystąpili w komedii romantycznej. Zagrali nauczycieli akademickich, którzy spieraj się o to , co w życiu ma większe znaczenie - słowa czy obrazy? Dziennikarce Dzień Dobry TV Annie Wendzikowskiej udało się porozmawiać ze światowej sławy aktorami. Jak czują się jako "drań" i jako"zdzira"?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przyniosła do studia zdjęcia ze ślubu Kuby Wesolskiego. Jego wybranką została Agnieszka Szczurek. W ilu sukniach wystąpiła panna młoda? Czyjego projektu były to suknie? Jakie były niespodzianki, kto je przygotował i dla kogo?

  Pamiętacie Krzysztofa Cegielskiego? To żużlowiec, który w 2003 r. uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Nie poddał się jednak i walczył o to, by znów móc chodzić. Zobaczcie, gdzie ostatnio zaprowadziły go jego nogi. Gratulacje dla Państwa Cegielskich! Życzymy Wam wiele, wiele szczęścia :)

  Iwona Węgrowska, po dwóch latach nieobecności, właśnie zaczyna swoją trasę koncertową. Oficjalnie potwierdziła pogłoski o rozwodzie. "Mój mąż nie radził sobie z zazdrością". Czy był zaborczy? Czy były awantury? Ile trwał rozpad ich małżeństwa? Udało nam się namówić Iwonę Węgrowską do zwierzeń.

  Coraz więcej dzieci rodzi się w wolnych związkach. Ślub to umowa cywilno-prawna. Można ją zawrzeć przed Bogiem, a można też przed Urzędnikiem Stanu Cywilnego. Czy ślub rodziców jest dla dziecka ważny? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Paulina Holtz i Anna Nowak - Ibisz. Czy ślub jest ważniejszy dla kobiety, czy dla mężczyzny?

  O ślubie Kanye Westa i Kim Kardashian było głośno od kilku tygodni. Nie milkły spekulacje na temat sukni ślubnej panny młodej, miejsca, w którym narzeczeni powiedzą sobie "TAK", a także zaproszonych gości. Dzięki dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej dziś już wszystko wiemy.

  Aktor Paweł Deląg ostatnio ma bardzo napięty grafik. Z tego powodu zobowiązań zawodowych musi często wyjeżdżać z domu. Jak jego narzeczona radzi sobie z częstymi wyjazdami aktora? Ile prawdy jest w doniesieniach o ślubie pary? O to zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Koronki, gorsety, tiule, hafty. Wielość rodzajów sukien ślubnych przytłacza nie tylko panny młode. Okazuje się, że suknie ślubne, oprócz oczywistych walorów estetycznych, mogą także modyfikować figurę. Sylwia Gruchała przyznaje, że w czasie ślubu ważyła 80 kg. Czy ktoś się zorientował? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: florecistka i medalistka olimpijska Sylwia Gruchała oraz aktorka Izabela Zwierzyńska. Dlaczego mąż Sywlii lubi księżniczki? Kto zaprojektował suknię Izy?

  Jeśli marzycie o wyjątkowym ślubie w przepięknej scenerii, to przygotuje go dla Was gość Dzień Dobry TVN Grażyna Ograbek, która organizuje śluby na Bali. Co jest wyjątkowego w tej wyspie? Czego mogą oczekiwać pary, które zdecydują się tam pojechać? Ile kosztuje ślub na Bali?

  Trudno uwierzyć, że to już trzy lata minęły odkąd księżna Kate i książę William powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Dziennikarka Ewa Wojciechowska powiedziała nam, jak para książęca spędziła tę rocznicę ślubu i co Kate dostała w prezencie od męża. Sprawdźcie, kto z rodziny królewskiej jest ulubieńcem Doroty Wellman.

  Nie trzeba być krezusem, by właściwie i się pięknie oświadczyć. Jak się oświadczać, by się oświadczyć? Jak o rękę Karoliny poprosił ją mąż? Jak ważny jest element zaskoczenia w tym wypadku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Karolina Borkowska, Norbi oraz psycholog Monika Dreger. Jak oświadczył się Norbi?

  Co to był za ślub! W blasku fleszy, z makaronem na talerzu i durszlakiem na głowie. Magda i Marcin, wyznawcy Latającego Kościoła Potwora Spaghetti, właśnie pobrali się po raz drugi, ale tym razem w obrządku pastafariańskim. Państwo młodzi usłyszeli, że od dziś mogą się razem "makaronować". W co wierzą pastafarianie? Jakie są ich symbole religijne? Kim jest Latający Potwór Spaghetti?

  Przygodę z filmem zaczynała w dzieciństwie. Teraz aktorstwo stało się dla niej pracą. Marzy o własnej restauracji . Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej opowiedziała o kategoryzacji, pięknie, pasji, jedzeniu i wyzwaniach. Czy starała się o role w "Igrzyskach śmieci" i "Nędznikach"? I czy żałuje, że ich nie dostała?

  Kanadyjski muzyk jazzowy Matt Dusk do Polski przylatuje często i chętnie, bo jego życiowa partnerka Julita Borko jest Polką. Czy była to miłość od pierwszego wejrzenia? Jak wyglądała jego pierwsza wizyta u rodziny Julity w Olsztynie? Czy zna jakiekolwiek słowa po polsku? Co Matt Dusk powiedział matce Julity Borko i czy obraziła się? Jak zareagowała rodzina Julity Borko na jej kanadyjskiego chłopaka? Czy planują ślub i powiększenie rodziny? Mata i Julitę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Ile razy można pobrać się z tą samą osobą, nie rozwodząc się przy tym wcześniej? Jak się okazuje bardzo wiele... Ania Wendzikowska rozmawiała z parą, która uczyniła z ceremonii ślubnych swoje hobby. Ich życie nie może być nudne, prawda? Sprawdźcie, czy brali ślub w Polsce i, czy rzeczywiście są małżeństwem.

  Agata Nivette szukała dla siebie sukni ślubnej, ale nie mogla znaleźć tej wymarzonej, dlatego postanowiła ją sobie zaprojektować. Stąd pomysł na biznes. Pani Agata projektuje suknie ślubne, ale realizuje także indywidualne zamówienia. Ile kosztuje taka suknia ślubna? jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Piotr Przykaza ma żonę Koreankę. Władysław Rzycki ma żonę Amerykankę. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Polaków, którzy za partnerki życiowe wybrali kobiety innej narodowości. Jak poznali swoje żony? Jak udało im się pokonać barierę językową?

  Ślub to, według niektórych psychologów, stres porównywalny z utartą pracy czy zmianą miejsca zamieszkania. Izabela Janachowska właśnie przygotowuje się do ślubu. Czy dopadł już ją stres przedślubny? Czy zorganizuje ślub tak jak jej doradzają inni? Czy organizację tego wieczoru powierzyła wedding- plannerce? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Towarzyszyła jej psycholog i terapeutka par - Monika Dreger

  Co mężczyzn odstręcza od zawierania związku małżeńskiego? Domniemana utrata wolności czy zwyczajna niechęć do formalizowania związku? O tym w Dzień Dobry TVN: socjolog Tomasz Sobierajski, aktor Dariusz Jakubowski oraz Jakub Tolak - aktor i muzyk. Czy mężczyźni naprawdę są z Marsa, a kobiety z Wenus?

  Co zmieniło się w jej życiu w minionym roku i co przyniesie rok nadchodzący? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Okupnik, która zdradziła nam swoje plany na najbliższe tygodnie i powiedziała dlaczego, Marcin Gortat opublikował zdjęcie z jej ślubu na Twitterze.

  Air joga to joga w powietrzu. Czerpie z tradycyjnej jogi, udziwniona pierwiastkiem amerykańskim. Filip Chajzer postanowił sprawdzić jak się wisi, fruwa i robi dobrze!

  Jest boginią nie tylko większości kobiet w Polsce, ale i samej Magdy Mołek. Pokochały ją całe rzesze kobiet. Nie tylko te z nadwagą :) W studiu Dzień Dobry TVN gościem była trenerka fitness, zwana także „kilerką”, Ewa Chodakowska. Razem z mężem wspominali najpiękniejsze chwile w swoim życiu – swój ślub. Na czym polega sekret piękna Ewy i tak dużo osób obdarzyło ją zaufaniem? Ewa zapowiedziała także swój nowy cykl w Dzień Dobry TVN. Czy uchyliła rąbka tajemnicy?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o ślubie Ewy Chodakowskiej. Ze szczegółami! Gdzie trenerka fitness brała ślub? W jakim kościele? Kto był zaproszony?

  Ewa Chodakowska pokazuje obrączkę, Teresa Rosati wprowadza swoją wnuczkę na salony, gwiazdy brylują na pokazie mody La Mania, a Kate Rozz opowiada o wymarzonej sukni ślubnej. Czy po to, by założyć jedną z nich byłaby skłonna po raz trzeci wziąć ślub?

  Czy spotkała się z handlem terminami ślubów? Jakie są najbardziej "topowe" miejsca na wesele? Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin ślubu? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN organizatorkę ślubów Ewę Wardęgę-Sawicką.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z wybitnym aktorem Marianem Opanią tuż przed próbą generalną do spektaklu "Tajemnica zaniechanych spodni" Bartka Konopki. Czy to prawda, że aktor z takim doświadczeniem scenicznym stresuje się przed spektaklem? Kim chciałby być Marian Opania, gdy mógł się urodzić po raz drugi? Czy czuje się wypalony? Czy zaprosi na premierę rodzinę? Dlaczego wahał się, czy przyjąć tę rolę?

  O polskich weselach i tradycyjnych zabawach im towarzyszących rozmawialiśmy z Katarzyną Lengren i Norbim. Co im się najbardziej podoba, a co ich mierzi na weselach? Jakie są Waszym zdaniem najlepsze gry i zabawy w czasie oczepin ? :)

  Dodaje szyku i dystyngowania. Czy tradycyjny czarny ślubny garnitur to już przeżytek? W jakich kolorach mogą być jeszcze garnitury dla Pana Młodego? Bloger modowy Vanitar, czyli Olivier Waimea, w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentował oryginalne i nietuzinkowe stroje dla Pana Młodego.