Robert Lewandowski

  Robert Lewandowski

  Anna Lewandowska po pół roku nieobecności przyleciała do Polski. W naszym programie opowiedziała o tym, jak wygląda jej powrót do formy po urodzeniu drugiej córeczki. Trenerka ma już kolejne zawodowe pomysły. Właśnie rusza z kolejnym wyzwaniem, do którego nominowała Paulinę Krupińską-Karpiel. Na czym ono polega? Zobaczcie sami.

  Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek, niedawno urodziła Laurę. Jak przyznaje, w opiece nad dziećmi bardzo wspiera ją mąż. Razem z Robertem wychowują swoje pociechy w Monachium. Jak odnajdują się w roli rodziców? Jaki wpływ na ciąże i porody miała aktywność fizyczna trenerki? Co myśli o swoim ciele? O tym wszystkim Anna Lewandowska opowiedziała Paulinie Krupińskiej-Karpiel.

  O sportowych "cieszynkach" rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką sportową Pauliną Czarnotą-Bojarską oraz Radosławem Majdanem. Jak Robert Lewandowski ogłosił światu, że będzie ojcem? Dlaczego piłkarze nie mogą już zdejmować koszulek w czasie meczów? Ile w piłce nożnej jest "aktorzenia"?

  Martyna Wojciechowska przekazała na aukcję kultową walizkę „ kobiety na krańcu świata”, z którą podróżuje po całym świecie. Kamil Stoch wystawił na licytację spotkanie ze sobą. Kasia Tusk wystawiła swoją suknię ślubną. Anna Lewandowska proponuje wyjazd na jej obóz. O gwiazdorskich aukcjach na rzecz „WOŚP” Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  We wczorajszej rozmowie Filip Chajzer i Robert Lewandowski skupili się na niezbyt udanym występie naszej reprezentacji na mundialu. Dziś poznamy męża i ojca rodziny Lewandowskich. Czy Robertowi zdarza się podjadać słodycze? Czy po zakończeniu kariery piłkarskiej zajmie się polityką? Jak dzielą się z Anią domowymi obowiązkami i ... czy kolejne dziecko nazwą - Filip? Zobaczcie!

  Filip Chajzer spotkał się z kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski, żeby dowiedzieć się: "Co się stało?" na mundialu. Dlaczego nasi piłkarze nie grali tak, jak w eliminacjach? Czy po mundialu nie zabrakło odrobiny pokory i czy w reprezentacji rzeczywiście są konflikty między zawodnikami? Robert Lewandowski: "Chcielibyśmy wygrywać zawsze, ale niestety na tym mundialu się to nie udało. Zdajemy sobie sprawę, że nie daliśmy rady. Rozczarowaliśmy, nie tylko siebie, ale też kibiców".

  Grzegorz Krychowiak ukończył uniwersytet w Lionie. Potrafi też zagadać w kilku obcych językach. Prymusami w polskiej kadrze są również Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski. A którzy piłkarze naszej kadry byli z nauką na bakier? Jaki tytuł miała praca licencjacka Lewego? A jaki mogłaby mieć praca Ronaldo, gdyby takową napisał? Zobaczcie!

  Już za dwa tygodnie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Z kapitanem naszej drużyny Robertem Lewandowskim spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska. Czy Robert czuje presję i oczekiwania związane z mundialem? W jaki sposób motywuje i zagrzewa do gry swoich kolegów z drużyny? I co w jego życiu zmieniła córka Klara?

  W piątek, 1 czerwca w Dzień Dobry TVN zobaczycie ekskluzywny wywiad Anny Kalczyńskiej z Robertem Lewandowskim. Zobaczcie, co powiedział nam o swojej córce Klarze. Bądźcie z nami od 8:00!

  Piłkarze zarabiają bardzo duże pieniądze, wiec mogą pozwolić sobie na modowe fanaberie. Większość z nich robi zakupy w luksusowych butikach światowych projektantów. Który z piłkarzy prezentuje się najlepiej, a który najgorzej? Czy żony piłkarzy mają wpływ na styl swoich mężów? Jak styl piłkarzy oceniają nasze gwiazdy?

  W tym roku rusza kolejna edycja Szlachetnej Paczki. Wśród gwiazd, które w tym roku pomagają biednym rodzinom, są m.in. piłkarze reprezentacji Polski. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy ks. Jacka Stryczka, aby zapytać o szczegóły tej wyjątkowej akcji. Jak można przyłączyć się do Szlachetnej Paczki? Kto zgłasza potrzebujących? Kto nie otrzyma pomocy od wolontariuszy?

  Okazało się, że wizyta polskiej Barbie w Dzień Dobry TVN była hitem internetu. Ile osób zobaczyło do wczoraj fragment wywiadu z Anellą, który umieściliśmy na naszym fanpage'u? Statystyki przedstawi Barbara Pasek. Jakie inne informacje były popularne w sieci w tym tygodniu?

  Zainspirowana nową fryzurą Roberta Lewandowskiego, Agnieszka Jastrzębska postanowiła porozmawiać z gwiazdami o zmianach wizerunku. Jak podoba im się nowy wygląd kapitana naszej reprezentacji i czy sami lubią się zmieniać?

  Pół miliona serduszek w ciągu godziny - tak użytkownicy Instagrama zareagowali na zmianę koloru włosów Roberta Lewandowskiego. Co spowodowało tak drastyczną zmianę wyglądu piłkarza? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przedstawiła nam kilka krążących po Internecie teorii na ten temat.

  To był ważny rok dla Anny i Roberta Lewandowskich. To właśnie w tym roku urodziła się ich córeczka Klara. Pomono natłoku nowych obowiązków związanych z rodzicielstwem Anna nie zwalnia tempa. W księgarniach pokazała się jej najnowsza publikacja "Healthy Year by Ann: Kalendarz motywacyjny 2018". Za chwilę planuje również wystartować z własną aplikacją. Skąd czerpie energię i kto jest dla niej największym motywatorem? Jaki jest jej sposób na nieporzucenie postanowień noworocznych w pierwszym tygodniu roku? Czy na liście jej celów znalazło się miejsce na nowe dziecko? I jak z Robertem wyobrażają sobie przyszłość małej Klary?

  Niedawno Anna Lewandowska umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które skomentowała w następujący sposób: "Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a teraz na stadionie Bayern Munchen na meczu Champions League... Piękne! To jest dowód na to, że ciężką pracą można osiągnąć sukces!". A co mówiła o Robercie 7 lat temu? Jak wtedy piłkarz wypowiadał się o swojej karierze? W 2010 roku z parą spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Magda Mołek.

  Franek to poruszający się na wózku chłopiec, który towarzyszył swojemu koledze Robertowi Lewandowskiemu podczas wyjścia na mecz z Czarnogórą. Od tego momentu niemal każdy chce się z Frankiem zakolegować. Jak doszło do spotkania chłopca z kapitanem reprezentacji Polski? Jak Franio je wspomina? Czy jest już zmęczony tak dużym zainteresowaniem? Okazuje się, że Franek jest mistrzem w pewnej dziedzinie. Jakiej? Do chłopca wybrał się reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger, który też chciał zostać kolegą Frania.

  Wczoraj Robert Lewandowski uzyskał tytuł licencjata. Jak długo trwały studia? O czym była jego praca? I kto, poza mediami, towarzyszył mu podczas tego ważnego wydarzenia? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Robert Lewandowski, w wywiadzie udzielonym pewnej wpływowej niemieckiej gazecie, skrytykował władzę klubu i jego politykę transferową. Co na to władze klubu? Czy Lewandowski zostanie ukarany? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy psychologa biznesu Jacka Santorskiego, by zapytać m.in. o to, czy warto wytykać błędy szefowi. Jak nasz gość ocenia zachowanie Roberta Lewandowskiego?