Radosław Majdan

  Radosław Majdan

  Dziennikarska Dzień Dobry TVN dotarła do plotki o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poprowadzą wspólnie program, w którym będą "wkręcać" gwiazdy. Czy to prawda? Agnieszka rozmawiała z parą.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po udziale w Azja Express stali się jedną z ulubionych par show-biznesu. Z okazji walentynek przygotowaliśmy dla nich niespodziankę. Jaką? Czy pamiętają swoje pierwsze spotkanie? Gdzie poszli na pierwszą randkę? Jak byli wtedy ubrani? Co się działo w dniu ich zaręczyn i ślubu? Co Małgosia powiedziała Radkowi po złożeniu przysięgi? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Mogliśmy również zobaczyć fragmenty ze ślubu i wesela Małgosi i Radka.

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan są ze sobą już od trzech lat, choć ślub wzięli dopiero w tym roku. Czy planują powiększyć swoją rodzinę? Spytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno wrócili ze swojej kolejnej egzotycznej podróży. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z małżeństwem na planie zdjęciowym aby spytać jak wygląda ich życie po programie "Azja Express" dzięki któremu zdobyli dużą sympatię widzów. Czy planują wykorzystać zdobytą popularność?

  Jesień to okres spadku energii i gorszego samopoczucia. Każdy ma swoje własne panaceum na zmniejszenie ilości endorfin w organizmie. A jak radzą sobie z tym gwiazdy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to między innymi państwa Majdanów, Maffashion, Natalię Siwiec i Rafała Maślaka.

  Małgorzata i Radosław Majdanowie wybrali się w końcu w podróż poślubną. Gdzie byli i kogo zabrali ze sobą? O tym w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan odpadli z programu "Azja Express". W programie małżeństwo pokazało nieznane oblicze, za które publiczność ich pokochała. Na azjatyckich bezdrożach para wyrosła na polskich Beckhamów. Jak Małgorzata i Radosław wspominają udział w programie? Komu będą teraz kibicować? I czy to prawda, że szykuje się reality-show z ich udziałem?

  Tydzień temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanęli na ślubnym kobiercu. Z nowożeńcami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jak małżonkowie wspominają uroczystość? Czy wszystko poszło zgodnie z planem?

  W minioną sobotą Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli sobie TAK. Wśród zaproszonych gości był między innymi Leszek Stanek, z którym para zaprzyjaźniła się na planie programu "Azja Express". Jak Leszek ocenia uroczystość? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Suknię ślubną Małgorzaty Rozenek projektowała Ewa Minge. Projektantka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że nad kreacją razem ze swoimi krawcowymi pracowała ponad miesiąc. Suknia jest szyta według zasad haute couture. Co to oznacza? I dlaczego suknia jest tak wyjątkowa?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: głośne miejsce, ważnie nie tylko dla Polaków - Harlow. Badamy zaognione nastroje po incydentach na tle narodowościowym. Następnie: mistrz Robert Korzeniowski i Katarzyna Bosacka o wyższości izotoników nad zwykłą wodą. W programie także: co zrobić, by skóra nie była wysuszona niczym Sahara? Bądźcie z nami od 8:00! Zapraszamy w imieniu Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika.

  Pod koniec sierpnia Agnieszka Szulim została Panią Woźniak-Starak, dwa tygodnie później na ślubnym kobiercu stanęła inna para polskiego show-biznesu. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Takie wydarzenie nie mogło przejść bez echa. Małgorzata do ołtarza poszła w sukni Ewy Minge, ale nie tylko. Panna młoda podczas wesela przebierała się kilka razy. Do jakiej piosenki para zatańczyła swój pierwszy taniec i, kto pojawił się na przyjęciu? O kulisach ślubu Małgorzaty i Radosława opowiedziała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś wieczorem nasza reprezentacja zagra swój pierwszy eliminacyjny mecz do Mistrzostw Świata 2018. Jak nasze szanse ocenia Radosław Majdan? Czy polska drużyna jest mocniejsza po Euro? Radosław zaangażował się również w pomoc chorego piłkarza Rafała Kośca. Co dolega sportowcowi i jak można mu pomóc?

  Jesienią na antenie TVN będziecie mogli zobaczyć nowy program „Azja Express”. Wśród uczestników znaleźli się goście Dzień Dobry Wakacje Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Powiedzieli nam, czego dowiedzieli się o sobie podczas programu i czy były momenty niewygodne dla nich. Małgosia zdradziła również, czy będzie druga edycja Projektu Lady.

  Nowy Sącz jest nazywany polskim zagłębiem milionerów. W 2014 roku odnotowano tam aż 103 osoby, których dochód przekracza milion zł. Z gośćmi Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o współczesnych symbolach luksusu, które na przestrzeni lat uległy zmianie. Kiedyś była wypasiona fura, złoty łańcuch i markowy zegarek. Jak jest obecnie? Czy przepych wyszedł już z mody? Na kanapie zasiedli: dr Jacek Wasilewski, medioznawca, Radosław Majdan, były piłkarz i Damian Michałowski, dziennikarz radiowy.

  Agnieszka Jastrzębska i Małgorzata Rozenek rozmawiały o pierścionkach zaręczynowych i sukniach ślubnych. Czy to znaczy że ślub z Radkiem Majdanem już tuż, tuż?

  Piłkarze nożni niejednokrotnie udowodnili, że lubią się modnie ubrać. Doceniają też stylowe i drogie gadżety. O piłkarskiej słabości do mody i fryzur rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z bramkarzem, byłym reprezentantem Polski Radosławem Majdanem, dziennikarką sportową Pauliną Czarnotą-Bojarską i stylistą fryzur Maciejem Wróblewskim.

  W drugiej odsłonie cyklu "Gwiazdorski przegląd prasy", plotki na swój temat dementuje duet Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Ile prawdy jest w doniesieniach kolorowej prasy na ich temat? Co para sądzi o tego typu publikacjach?

  Małgorzata Rozenek przygotowuje się do nowego programu TVN "Damą być". Gwiazda będzie uczyć savoir vivre'u i dobrego wychowania wulgarnie zachowujących się kobiet. Czy jako młoda dziewczyna Małgosia sama przechodziła okres buntu? Czy potrafi przyjąć krytykę? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Rozenek też o to, jak reagowała, gdy zwracano jej uwagę za nieodpowiedni strój.

  Ostatnio przekonaliśmy się, jakiej muzyki słuchają nasi piłkarze. W Internecie popularnością cieszył się filmik z szatni naszej reprezentacji. Co mówi o nas nasz gust muzyczny? Swoimi playlistami postanowili podzielić się nasi goście: Joanna Czarnecka – wokalistka, Andrzej Gołota, bokser, Radek Majdan, były bramkarz reprezentacji Polski i Marcin Wojciechowski, dziennikarz muzyczny Radia Zet. Czy zdradzili nam, jakiej muzyki słuchają w samochodzie? ;)

  W mediach pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub. Czy na pewno? Z narzeczonymi rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili się zaangażować w jedną z akcji charytatywnych fundacji Omeny Mensah. Będzie ona polegała na budowie szkoły dla afrykańskich dzieci. Czy w związku z akcją Małgorzata pojedzie do Afryki? Jakie inne gwiazdy postanowiły wziąć udział w akcji? Mamy też dobrą informację dla fanów Małgosi - otóż będzie miała swój nowy program. Jaki?

  Radosław Majdan, po pięciu latach przerwy w grze, wraca na murawę! Czy Małgosia Rozenek musiała wyrazić na to zgodę i jak 43-latek radzi sobie na boisku? Czym jeszcze w warszawskiej Polonii zajmuje się Radek? Zobaczcie!

  Był ślub czy go nie było? Wszelkie domysły postanowiła rozwiać Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka Dzień Dobry porozmawiała z parą podczas balu Snu Nocy Letniej. Jaką otrzymała odpowiedź i co ją tak bardzo zaskoczyło?

  Wielu rodziców uważa, że sport jest przydatny w wychowaniu dzieci. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Anetę Todorczuk-Perchuć, Agatę Rubik i byłego piłkarza Radosława Majdana, by zapytać ich o to, jak wspierać i rozwijać sportowe pasje dziecka, a kiedy należy odpuścić.

  Małgorzata Rozenek rzadko bywa na wieczornych bankietach, zwłaszcza pokazach mody. Robi wyjątek jedynie dla duetu Paprocki&Brzozowski. Dlaczego? Za co Rozenek ich ceni? Małgosia na pokazie pojawiła się razem ze swoim partnerem - Radosławem Majdanem. Jakie para ma plany na najbliższe tygodnie? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Była żona Radosława Majdana projektuje ubrania. Choć to Warszawa jest polskim centrum mody, Sylwia dalej mieszka w Szczecinie. Dlaczego nie chce przenieść się do stolicy? Względy rodzinne czy biznesowe? Czy nie chciałaby mieć butiku w centrum Warszawy? O tym, kim są klientki projektantki oraz jakie relacje utrzymuje z Radosławem, Sylwia Majdan opowiedziała w Dzień Dobry TVN.