Lewandowska, Rozenek-Majdan, Żmuda-Trzebiatowska. Gwiazdy, które urodzą w 2020 roku

Aktualizacja:
Anna Lewandowska, Małgorzata rozenek-majdan. Marta Żmuda-Trzebiatowska

Baby boom wśród gwiazd trwa w najlepsze. W ciągu kilku ostatnich tygodni dowiedzieliśmy się, które gwiazdy zostaną rodzicami w 2020 roku. W tym gronie znajdziemy m.in.: Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek-Majdan i Martę Żmudę-Trzebiatowską

Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy

6 listopada podczas meczu Ligi Mistrzów Robert Lewandowski poinformował, że Klara będzie miała rodzeństwo. Zrobił to typowym dla piłkarzy gestem! Robert wykonał tzw. „Cieszynkę” i schował pod koszulkę piłkę. Od tamtej pory Anna Lewandowska eksponuje ciążowe krągłości na swoim Instagramie. Drugie dziecko pary przyjdzie na świat wiosną 2020 roku. Klara będzie miała siostrę czy brata?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ogłosili ciążę chwilę przed świętami. Małżeństwo bardzo długo starało się o wspólne dziecko. Małgorzata głośno mówiła o in vitro, które w jej przypadku jest jedyną szansą na biologiczne macierzyństwo. Jej synowie z pierwszego małżeństwa przyszli na świat również dzięki tej metodzie. W wywiadzie dla DDTVN Małgosia i Radosław zdradzili, że ich syn pojawi się na świecie już w czerwcu.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

Pod koniec grudnia w mediach pojawiła się informacja, że rodzicami po raz drugi zostaną również: Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula. Para, która przywitała w 2017 roku synka Bruna, oczekuje drugiego potomka. Małżeństwo skrywa swoją prywatność, dlatego ani Marta, ani Kamil nie potwierdzili doniesień mediów.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Rodzicami zostaną też wkrótce Justyna Nagłowska i Borys Szyc. Para pochwaliła się radosną nowiną na początku listopada. Od tamtej pory Justyna chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia w zaawansowanej ciąży. W sylwestra Borys zdradził z kolei, że razem ze swoją ŻONĄ przywitają na świecie syna. Gratulujemy.

Weronika Marczuk

Dawno niewidziana gwiazda pod koniec grudnia udzieliła wywiadu Mateuszowi Hładkiemu. Była żona Cezarego Pazury jest w zaawansowanej ciąży, którą zawdzięcza metodzie in vitro. Dla 48-letnia Weroniki będzie to pierwsze dziecko. Jej partner nie życzy sobie rozgłosu.
Autor: Magdalena Gudowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości