piosenka

  piosenka

  Antek Smykiewicz - to utalentowany młody artysta, który podbija serca polskich słuchaczy. Na scenie Dzień Dobry Wakacje w Kołobrzegu zaprezentował piosenkę "Jak sen". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpiła Monika Lewczuk. Zaprezentowała utwór "Ty i ja", który pochodzi z jej debiutanckiej płyty.

  W najbliższą niedzielę będziecie mogli porozmawiać na czacie z Eweliną Lisowską. A już teraz obejrzyjcie jej najnowszy teledysk do piosenki zatytułowanej „Prosta sprawa”. Utwór utrzymany jest w klimacie reggaeton.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Agi Brine z piosenką "CHeat". Wokalistka mówi o sobie, że "jest kimś znacznie więcej niż kolejną dziewczyną, która miesza style i flirtuje z elektroniką". Posłuchajcie jej głosu i tej piosenki! Podoba się Wam?

  Na naszej scenie, z piosenką "By Your Side" pochodzącą z najnowszej płyty "Shades of Love", wystąpiła Ania Szarmach. To artystka wszechstronna, bo nie tylko śpiewa, ale też komponuje, pisze teksty i jest producentką. Podoba się Wam ta piosenka?

  Współpracuje z teatrami: Komedia, Rampa i Roma. Często występuje w programach telewizyjnych. Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Kamila Krupicza. Artysta zaśpiewał piosenkę "Bang Bang". Co o niej myślicie?

  Na scenie Dzień dobry TVN wystąpił Krzysztof Zalewski. Wokalista zaśpiewał piosenkę "Luka", która jest zapowiedzią jego nowej płyty. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Red Lips. Piosenka "Tu i teraz" jest zapowiedzią kolejnej płyty grupy. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Nash. Jak podoba Wam się ich nastrojowa piosenka "Mandalay"?

  Na scenie Dzień dobry TVN wystąpiła dziewczyna z gitarą i aksamitnym głosem, czyli Dominika Barabas. Wokalistka zaśpiewała piosenkę "Andy". Jak Wam się podoba? Wpada w ucho?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Swoją drogą", wystąpiła grupa hip-hopowa Sachiel. Podoba się Wam ich piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sławek Uniatowski. Wokalista zaśpiewał piosenkę "Każdemu wolno kochać". Utwór jest zapowiedzią płyty Sławka, która ma się ukazać późną jesienią.

  Ich muzykę mogliście usłyszeć w serialu "Aż po sufit". Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła grupa Isle of Love z piosenką "Dom jest", która zapowiada ich debiutancki album. Posłuchajcie tego brzmienia. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła francuska piosenkarka Imany. Wykonała utwór "There were tears" promujący minialbum o tym samym tytule. Inspiracją do powstania tej piosenki był Nelson Mandela.

  Na scenie debiutowała w wieku ośmiu lat. Alicja Janosz po kilkuletniej przerwie wydała solowy album "Retronowa", o którym Anna Kalczyńska mówi, że to "wulkan pozytywnej energii". Z tej płyty pochodzi piosenka "Gdy Przychodzi Noc", którą Alicja zaśpiewała w studiu Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie tej piosenki i oceńcie ją! Marcinowi Prokopowi wyraźnie przypadła do gustu :-)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Netka. Wokalistka zaśpiewała piosenkę "Kamikaze", która jest zapowiedzią nadchodzącego albumu. Jak Wam się podoba?

  Już w najbliższą niedzielę na naszym dachu wystąpi Hey. Zespół wykona na żywo premierowy utwór "Prędko prędzej". Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy przed telewizory.

  Karierę muzyczną rozpoczęła od występów w pubach, gdzie wypatrzył ją pewien producent. Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Satellite", wystąpiła amerykańska wokalistka Sara Hartman na stałe mieszkająca w Berlinie.

  Bracia Mattia i Elie Rosinski z zespołu BeMy wystąpili na naszej scenie! Jak Wam się podoba piosenka "Time"?

  Wielki powrót Wandy i Bandy! Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał swoją najnowszą piosenkę "Kawa na śniadanie". Była to premiera telewizyjna utworu.

  Octavia Kawecka nagrała cover piosenki "Writing's on the Wall", przeboju z filmu "Spectre" o Jamesie Bondzie, którą w oryginale wykonuje brytyjski wokalista Sam Smith. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała tę piosenkę. Na fortepianie akompaniował jej Wawrzyniec Prasek.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Foreign stranger", wystąpila Natalia Moskal. Melodię do tego singla skomponował popularny producent Bartosz Dziedzic. Posłuchajcie tego głosu. Będziecie pod wrażeniem, tak jak my.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Soniamiki. Piosenka „Fantazi” jest jest singlem z najnowszej płyty artystki „Federico”. Jak Wam się podoba?