piosenka

  piosenka

  Na scenie Dzień Dobry TVN muzyczny duet - Kuba i Sabina - z piosenką "Wiser". Posłuchajcie tej kompozycji i oceńcie ją! Czy podoba się Wam ona tak jak nam?

  Nazywają się "Sumptuastic", ale zdaniem Marcina Prokopa, nie jest ważne jak się nazywają tylko jak grają. Sami się przekonajcie i zobaczcie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam piosenka "Świąteczny czas"?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zrobiło się świątecznie. Marta Podulka wraz z Mikołajem i elfami zaprezentowała utwór "Ludzkim głosem". Piosenka jest efektem współpracy wokalistki z poznańskim producentem Bartkiem Pietschem.

  Występowała w różnych miejscach... na małych i dużych scenach, ale nigdy nie śpiewała publicznie w windzie! Zobaczcie, co zaśpiewała Kasia Stankiewicz i jak zareagowali na nią ludzie. W najbliższą niedzielę przekonacie się, jakie gwiazdy przyłączyły się jeszcze do naszej akcji. Bądźcie z nami od 8:30! Nie możecie tego przegapić!

  Ma tylko 8 lat, a już w grudniu tego roku ukaże się jej płyta. Na scenie Dzień Dobry wystąpiła Jagoda Krystek, która zaśpiewała piosenkę: "Cudem jest". Na gitarze grał tata małej wokalistki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, na żywo, Natalia Przybysz z piosenką "Nazywam się niebo", pochodzącą z nowej płyty "Prąd", która od dziś jest już w sprzedaży. Zobaczcie telewizyjną premierę tej piosenki! Podoba się Wam?

  "Ósemko" to kolejny singiel promujący album Krzysztofa Zalewskiego: "Zelig", który ukazał się w 2013 r. To najbardziej nastrojowa piosenka z tej płyty. Wokalista zaprezentował ją na scenie Dzień Dobry TVN.

  Zapowiada się piękny dzień... za oknem słońce, a na naszej scenie utalentowany Wojciech Ezzat z piosenką "Horyzont marzeń". Posłuchajcie i oceńcie tej nostalgicznej piosenki!

  Ona z Kanady, on z Polski. Spotkali się i zaczęli ze sobą występować. Paula i Karol zaśpiewali na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę ze swojej płyty „Heartwash”. Posłuchajcie i oceńcie!

  "Nie mam bogatego ojca, ale miliony na YouTube", "Wolę w Radiu Maryja słuchać o Matce Boskiej", "Nie muszę lizać tyłków, aby czasem zagrać w klubie" - o tym śpiewa w swojej nowej piosence Patty. Posłuchajcie piosenki "Pani Patty"! Szokuje? Dlaczego Patty idzie na wojnę z show-biznesem? Kto obraził się na Patty? Dlaczego rozgłośnie radiowe nie chcą grać piosenek Patty i kto napisał tekst tej piosenki? Zobaczcie, co powiedziała Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman w Dzień Dobry TVN.

  Po długiej nieobecności spowodowanej poważną chorobą Alicja Borkowska wraca do zdrowia. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę „Melodía de Arrabal”. Posłuchajcie!

  Magda Femme z piosenką "Mam to gdzieś" wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam? Będzie hitem?

  Aktorka Anna Dereszowska i Olek Klepacz z "Formacji Nieżywych Schabuff" nagrali wspólnie piosenkę "Między słowami". Kto z nich wpadł na pomysł współpracy? Co łączy Dereszowską i Klepacza? Czy to prawda, że Olek Klepacz podkochiwał się w Annie Dereszowskiej? Jak układa się ich współpraca? Zobaczcie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN.

  The Dumplings to prawdziwe objawienie i odświeżenie polskiej sceny muzycznej. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Mewy".

  12 maja br. odbędzie się premiera drugiego solowego albumu Ewy Jach: Och, Ach, Jach! Na scenie Dzień Dobry TVN artystka zaprezentowała utwór "Okno na świat", który promoje najnowszą płytę. Jak Wam się podoba piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Klara wykonała melancholijny i liryczny utwór "Enchanted". Kto zaczarował Klarę i czy Klara oczarowała Was?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Bardotka Trio z piosenką "Nie trzeba słów". Zapraszamy także na ich koncert 4 kwietnia w Warszawie. Lubicie takie piosenki retro?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Michał Szpak zaśpiewał rosyjską piosenkę "Oczy Czornyje". Posłuchajcie tego niesamowitego głosu! Czy zaśpiewał to równie dobrze, jak kiedyś Violetta Villas?

  Na naszej scenie zespół "The Synki" z piosenką "Przezroczystość". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Z pewnością pamiętacie ją z pierwszej edycji programu "X-Factor". Na naszej scenie Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz z piosenką "Ona i On". Posłuchajcie i oceńcie! Zdradzamy, że Pani Małgorzata pracuje na swoją pierwszą płytą!