piosenka

    piosenka

    Słuchając polskich piosenek chyba każdy z nas niejednokrotnie zadawał sobie pytanie, co dany artysta miał na myśli. Niektóre teksty sprawiają wrażenie napisanych naprędce, a poszczególne słowa zdają się być powrzucane jedynie dla rymu czy zapełnienia miejsca. Językoznawca Michał Rusinek postanowił przyjrzeć się temu bliżej i w książce "Zero zahamowań" rozprawił się z najpopularniejszymi utworami.

    "Twoja łza" to utwór promujący ostatnią płytę Krzysztofa Cugowskiego "50/70. Moje najważniejsze", nagraną wspólnie z Zespołem Mistrzów. Nie jest to jednak zwykła piosenka, bo to dar muzyczny dla jego żony - Joanny Cugowskiej. Na naszych kanapach opowiedzieli o swoich uczuciach i kulisach powstania utworu, a na koniec muzyk zagościł na scenie Dzień Dobry TVN, by zaśpiewać go żonie i naszym widzom.

    Justin Bieber już od najmłodszych lat jest obecny w światowym show-biznesie. Zaczynał jako zaledwie 13-letni chłopak, szybko zdobywając popularność i uwielbienie fanów. W pewnym momencie wielu osobom wydawało się, że się pogubił i pochłonęły go imprezy oraz uzależnienia. Dziś jednak jest szczęśliwym mężem pięknej modelki i właśnie zapowiada nowy kierunek w tworzonej przez siebie muzyce.

    Marina zaskoczyła swoich fanów. Po niespełna roku od wydania singla „News” artystka zaprezentowała kolejny utwór „Nigdy więcej”. Tym razem wokalistka pokazała się w nieco innej odsłonie, zapraszając do współpracy rapera Young Igi’ego. Do udziału w teledysku namówiła także swojego męża, Wojtka Szczęsnego.