piosenka

  piosenka

  Na scenie Dzień Dobry TVN, w duecie z Markiem Kościkiewiczem, ViKa wykonała utwór „Mówić za siebie”. Podoba Wam się?

  Planuje podbić Stanu Zjednoczone, a zanim to zrobi musi podbić serca Polaków. Czy uda się jej to po występie w Dzień Dobry TVN? Na naszej scenie 15-letnia Blanka Staykov. Podoba się Wam jej piosenka "Finally"?

  Matylda Damięcka na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę Boba Dylana ,,I was young when I left home". Posłuchajcie i oceńcie!

  The Dumplings - to młodzi muzycy z Zabrza. Posłuchajcie piosenki, którą wykonali na scenie Dzień Dobry TVN. Nam się bardzo podoba, a Wam?

  Na naszej scenie uczestniczki 3. edycji programu "X-Factor" - bliźniaczki - siostry Goławskie z piosenką "Wiem to". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dawid Kwiatkowski z piosenką "Wytrzymać chcę", pochodzącą z jego debiutanckiego albumu 9893. Dawid jest młodszym bratem piosenkarza Michała Kwiatkowskiego. Widzicie podobieństwo? :)

  "Last Christmas, I gave you my heart. But the very next day, you gave it away..." Chyba nie ma osoby, która nie rozpoznałaby słów świątecznej piosenki George'a Michaela. Filip Chajzer usłyszał ją w tym roku po raz pierwszy, a to znaczy, że idą święta! To co, zanucimy sobie razem tę piosenkę? :) Czy wyobrażacie sobie święta bez "Last Christmas"?

  Na naszej scenie Agata Nizińska z zespołem Ensemble i piosenką "I who have nothing". Posłuchajcie i oceńcie, jak śpiewa wnuczka aktora Wojciecha Pokory!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Plastic z piosenką "Long Way Home" pochodzącą z trzeciej płyty zespołu "Living In The iWorld". Podoba się Wam piosenka i wokal Agnieszki Burcan?

  Komponuje, pisze teksty piosenek i śpiewa. Na scenie Dzień Dobry TVN Anna Gadt z piosenką "You". Posłuchajcie i oceńcie!

  Potrafi grać na: gitarze akustycznej, ukulele, pianie, instrumentach klawiszowych i cymbałkach. Czaruje głosem. Na scenie Dzień Dobry TVN Klara Jędrzejewska z piosenką "The Cliff". Posłuchajcie i oceńcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Magda Femme z piosenką "Serce i rozum", promującą płytę, która niebawem się ukaże na rynku muzycznym. Posłuchajcie i oceńcie! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Alexandra Strunin z piosenką "Stranger", do której napisała tekst i muzykę. Posłuchajcie i oceńcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Patty z piosenką "Krzyk". Czy ta piosenka będzie hitem? Podoba się Wam? :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN Stachursky i Danny Pierre z piosenką "Something About You". Danny Pierre współpracował m.in.: z Robbie Williamsem, Alexandrą Burke, Aaronem Carterem. Podoba się Wam ta piosenka?

  Zobaczcie energetyczny i barwny występ romskiego zespołu Romanca na scenie Dzień Dobry TVN, który ożywi Was tak, że nawet kiepska pogoda nie będzie Wam w niczym przeszkadzać. Prawda, że nogi same rwą się do tańca?

  A kto jest księciem? Na scenie Dzień Dobry TVN Sylwia Grzeszczak wykonała utwór "Księżniczka". Podoba Wam się? Posłuchajcie i oceńcie!