piosenka

    piosenka

    Patrycja Markowska wraz z początkiem nowego roku wychodzi do fanów z ekscytującą nowiną. Artystka zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. "Wilczy pęd", który zapowiada planowaną na wiosnę płytę o tym samym tytule. Jednak nie tylko artystyczna twórczość piosenkarki stała się tematem rozmowy z prowadzącymi Dzień Dobry TVN. Patrycja opowiedziała też o swojej niezwykłej relacji z synem

    Igor Walaszek na stałe zapisał się w historii polskiej sceny muzycznej jako członek duetu Bass Astral x Igo, jednak po latach udanej współpracy z basistą Kubą Traczem zdecydował się postawić na solową karierę. W 2021 roku wokalista przywitał na świecie córkę, a emocje związane z tym przełomowym wydarzeniem wykorzystał jako inspirację do nagrania wyjątkowego utworu. W Dzień Dobry TVN o piosence "Helena" i spektakularnym debiucie artysty opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

    Alex Kain i jego piosenka "Święta i prezenty" przypadną do gustu szczególnie tym, którzy lubią cieszyć się duchem świąt w nowoczesny sposób. Hip-hopowa pastorałka cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Tym bardziej że muzyk ma pokaźne grono odbiorców na Tik Toku, którym prezentuje swoją twórczość.

    "Captain Jack" to tytuł przeboju z lat 90. XX wieku, ale i nazwa niemieckiego zespołu, który powstał w 1995 roku. Charyzmatyczni wykonawcy, którzy swoim debiutem zmienili oblicze muzyki tanecznej, pozostawili po sobie więcej wpadających w ucho hitów. Skład grupy zmieniał się na przestrzeni ostatnich lat, jednak niesamowita energia i charakterystyczne militarne stylizacje pozostały niekwestionowanym znakiem rozpoznawczym artystów.