piosenka

  piosenka

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś obdarzoną wyjątkowym głosem Sabinę SAGO. Jak Wam się podoba jej utwór - "Kiedy"?

  Mamy dla Was muzyczny deser, który wprowadzi Was w dobry nastrój na cały dzień! Na dachu studia Dzień Dobry TVN wystąpił amerykański piosenkarz Jimmie Wilson. Posłuchajcie piosenki "Taxi Ride". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sarsę z zapowiadającym jej kolejną płytę utworem "Zakryj".

  DJ i producent muzyczny Gromee zaprosił do współpracy norweskiego wokalistę Jespera Jenseta. I tak oto powstała piosenka "One Last Time", którą wykonali na scenie Dzień Dobry Wakacje. - Uwielbiam ludzi z taką pasją do muzyki, z taką miłością do muzyki i śpiewania. I to jest coś magicznego, co mam nadzieję słychać w naszym utworze - mówił Gromee. Posłuchajcie tej piosenki! Podoba się Wam?

  Teledysk do piosenki "Świat jest nasz" Honoraty Skarbek powstał podczas jej wakacji na Seszelach. Honorata tę piosenkę, pochodzącą z najnowszej płyty, zaśpiewała na naszej scenie. Zdradziła nam również swój przepis na idealne wakacje. Posłuchajcie!

  Patrycja Markowska zaśpiewała w Dzień Dobry Wakacje piosenkę "Lalka", pochodzącą z "Krótkiej płyty o miłości". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Debiutowała w 1988 roku podczas Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. A rok później zdobyła tam Grand Prix i nagrodę dziennikarzy. Od tej pory nieustannie koncertuje i nagrywa płyty. Do krakowskiego studia Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy Renatę Przemyk, by zaśpiewała słynną piosenkę "Babę zesłał Bóg". Posłuchajcie!

  Najnowszy singiel Krzysztofa Kiljańskiego nosi tytuł "Więcej". Artysta zaprezentował tę piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

  W tym tygodniu Cleo i Mesajah wypuścili klip do piosenki Eva. Gdzie był kręcony? Teledysk wywołał sporo kontrowersji, ponieważ w niektórych scenach fragmenty ciała artystki są zakryte pikselami, co sugeruje, że jest ona naga. Jak Cleo reaguje na niepochlebne komentarze?

  Posłuchajcie Gracjana Kalandyka i piosenki "Dwa Słowa", którą wykonał w Dzień Dobry TVN, na dachu naszego studia, z piękną panoramą na Warszawę. Podoba się Wam?

  Zespół Żuki Rock and Roll Band, który powstał w 1981 roku, swoim repertuarem i nazwą nawiązują do muzyki zespołu The Beatles. To czterech przyjaciół, którzy lubią i grają muzykę lat 60. Posłuchajcie piosenki, którą wykonali na scenie Dzień Dobry TVN. nam się bardzo podoba, a Wam?

  Podobno najchętniej słuchamy piosenek, która są smutne i melancholijne. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Skibę, Michała Migałę oraz Gabi Drzewiecką, która zauważyła, że artyści też wolą tworzyć przygnębiające piosenki. Co więcej, nawet jeżeli wiodą szczęśliwe życie, na czas pisania utworów generują negatywne i smutne myśli. Dlaczego tak chętnie słuchamy posępnych piosenek?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Pastele farb", wystąpił zespół Horyzont. Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Antek Smykiewicz wykonał utwór zatytułowany "Wspólny czas". Piosenka zapowiada nową płytę wokalisty, która ukaże się jesienią tego roku.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół 4Dreamers. Idole nastolatek zaśpiewali piosenkę "Sekret". Musimy przyznać, że wpada w ucho :) Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła młoda wokalistka i autorka tekstów Pola Rise. Posłuchajcie piosenki "OhOH", do której teledysk powstał w Korei. Piosenka pochodzi z jej debiutanckiej płyty "Anywhere But Here". Podoba się Wam?