piosenka

  piosenka

  Ula Chincz i Andrzej Sołtysik życzą Wam miłego dnia, a my zachęcamy do wysłuchania piosenki "Ty mnie masz" w wykonaniu Smolastego i DJ Frodo. Zobaczcie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Kaśka Sochacka zaprezentowała swój nowy singiel "Trochę tu pusto". Dziś swoją premierę ma również teledysk do piosenki. Posłuchajcie i zobaczcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN legendarny zespół The Kelly Family zaśpiewał piosenkę "Keep on Singing"! Posłuchajcie! A jaka jest Twoja ulubiona piosenka The Kelly Family?

  ...a ściślej na jednym dachu... studia Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie najnowszej piosenki Mezo "Życiówka" i Doroty Wellman! ;-) Podoba się Wam?

  Świeżo upieczona mama Natalia Kukulska wraca do pracy. Dziennikarka Basia Pasek spotkała się z wokalistką na planie najnowszego jej teledysku "Kobieta". Razem z Basią możemy podglądać Natalię Kukulską przy pracy i możemy zobaczyć jej oryginalne stroje. Kiedy ukaże się nowa płyta Kukulskiej? Czy planuje trasę koncertową? Dlaczego czuje się bohaterką?

  Na scenie Dzień Dobry TVN występują po raz trzeci, a swoją muzykę określają jako psychodeliczny rock. Dawniej: Dolls Insane, dziś: po prostu Dollz. Posłuchajcie ich najnowszego singla: "Lawju bejbe"!

  Zespół Decadent Fun Club założył Paveu Ostrovsky, który w 2010 roku pojawił się w Mam Talent, a następnie zniknął w poszukiwaniu ludzi, z którymi mógłby realizować swoje muzyczne marzenia. Teraz zespół wchodzi na scenę muzyczną ze swoim pierwszym singlem "Serendipity", który wykonał na scenie Dzień Dobry TVN. Jak myślicie, Paveu trafił w końcu na "swoich ludzi", których tak długo szukał?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Delfina", wystąpił zespół Bownik. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę!

  Na scenie Dzień Dobry TVN zwycięzca ostatniej edycji Mam Talent! Jakub Herfort z piosenką "Bo z dziewczynami..." Wybieracie się na casting do kolejnej edycji programu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Cyrk", wystąpiła Bovska. Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Znacie ją z takich przebojów jak "Zapomnij mi" czy "Naucz mnie". Na scenie Dzień Dobry TVN Sarsa z najnowszym hitem "Bronię się". Wiecie, przed czym?

  Maja Gawłowska i Jerzy Grunwald na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewali piosenkę "Pokonaj zło". Zobaczcie duet, którego istnienie jest dowodem na to, że muzyka łączy pokolenia.

  ...którego smerfa wybrałaby na życiowego partnera? Na scenie Dzień Dobry TVN Margaret z piosenką "Blue Vibes" do filmu "Smerfy. Poszukiwacze zagonionej wioski". Utwór jest również zapowiedzią nowej płyty piosenkarki.

  "Wracam do domu, dom jest tam, gdzie jesteś Ty" - nuci dziś pół Polski za sprawą niezwykle klimatycznego spotu HGTV Home & Garden. Po rozpoczęciu szeroko zakrojonej kampanii w telewizji i radiu stacja dostała mnóstwo zapytań o utwór w nim użyty. Piosenka zilustrowana ciepłymi, rodzinnymi zdjęciami to utwór zespołu Lasery "Wracam", napisany specjalnie dla HGTV.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Bartas Szymoniak i jego piosenka "Chore myśli". Marek Sierocki powiedział o nim: "Ty tworzysz nowy gatunek muzyki." A z jakim gatunkiem kojarzy się Tobie?