Jeszcze niedawno zarabiał jako "Pan Kanapka". Dziś na naszej scenie prezentuje nowy muzyczny hit

20240523-DDTVN-82
Źródło: Dzień Dobry TVN
Vix.N - od “Pana Kanapki” do muzycznej gwiazdy!
Vix.N - od “Pana Kanapki” do muzycznej gwiazdy!
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Vix.N to artysta, który zawalczył o marzenia. Przez kilka lat pracował jako dostawca kanapek, by zarobione pieniądze przeznaczyć na prace nad albumem. Aktualnie krążek "Blindbox" ma status platynowej płyty, a wokalista nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał nowy utwór "Różyczka".

Vix.N spełnia muzyczne marzenia

Vix.N to raper, wokalista i producent muzyczny, który z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Już jako dziecko przyglądał się, jak wygląda zawód muzyka, jeżdżąc ze swoim tatą na koncerty. Wkrótce sam postanowił zająć się muzyką na poważnie. Zadebiutował w 2006 roku, jednak jego twórczość potrzebowała czasu, by rozkwitnąć.

Co ciekawe, Dariusz Szlagor przez trzy lata pracował jako "Pan Kanapka", by zarobić na marzenia. W tym samym czasie pracował nad płytą "Blindbox", która po wydaniu pokryła się platyną.

- Życie jest nieobliczalne i przewrotne. Jestem tego przykładem. Nie ma przepisu na sukces. Ja z muzyką obcowałem od małego. Mój tata prawie 40 lat grał w orkiestrze dętej na bębnie. Muzyka zawsze przewijała się w moim życiu – podkreślił artysta.

Vix.N na scenie Dzień Dobry TVN

Vix.N pozostaje w klimacie, w którym się czuje najlepiej. Tym razem będzie mistycznie, ale nadal w nastroju słowiańsko-balladowym. "Różyczka" to intymna podróż w głąb siebie. Mówi o dojrzewaniu, rozczarowaniach związanych z niepowodzeniami na drodze do spełnienia i o determinacji w dążeniu do rozkwitu. Symbolika róży nie jest przypadkowa - jej złożoność wpasowuje się idealnie w motyw utworu. Kwiat jest piękny, może też zranić kolcami. W zestawieniu z muzyką nasuwają się pewne podobieństwa.

Do utworu powstał także klip. Teledysk nakręcony w lesie podczas majestatycznej mgły to dzieło ekipy 9LITER FILMY. Co więcej, artysta zapowiada formułę fabularnego łączenia teledysków. W kolejnym singlu historia będzie kontynuowana, co da nam minimum dwuczęściową muzyczną fabułę, na którą czekamy jak na kolejny odcinek ulubionego serialu.

- Ten numer jest o rozkwitaniu, o dojrzewaniu. Musiałem dużo czasu spędzić na kwitnięciu. Ta droga nie była łatwa. To trwało prawie 20 lat, żeby być w tym miejscu, w którym jestem teraz - stwierdził muzyk. Jak dodał, już 24 maja do sieci trafi kolejny singiel pt. "Dobre Tory".

Na naszej scenie Vix.N wykonał utwór "Różyczka". Posłuchajcie tego występu.

DD_20240523_Wystep_REP
Vix.N - “Różyczka”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?