piosenka

  piosenka

  Na naszej scenie Bilguun Ariunbaatar i Shemoans w piosence „Addicted to love”. Tym utworem Bilguun i Shemoans włączyli się w akcję pomocy chorym dzieciom "Music For Life". Podoba się Wam ta piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "SMS" wystąpił Olaf Bressa, zwany polskim Justinem Bieberem. Olaf wziął udział w 4. edycji programu "Mam talent". Podobny do Justina?

  Asia Ash, czyli Hołubińska, z piosenką "Pump it" wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta muzyka?

  Był przekonany, że w sobotę odpadnie z programu "X Factor". - Niestety zawiodłem, zawiodłem siebie i swojego mentora - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Spenner, który otwarcie przyznaje się do tego, że pierwszy utwór podczas programu zaśpiewał źle, nawet pomylił słowa. Co miał na myśli Kuba Wojewódzki, gdy mówił do Marcina: "My wiemy, co się działo przed tym programem"? - Muszę przyznać, że troszeczkę siadłem psychicznie i zjadł mnie stres - mówił finalista. Jak Wam się podoba piosenka The Beatles „Don’t let me down” wykonaniu Marcina Spennera na scenie Dzień Dobry TVN?

  Kacper Sikora, zwycięzca 4. edycji "Mam talent", na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką z nowej płyty "Yugopolis", na której wystąpił gościnnie. Płyta pojawi się w sprzedaży za kilka dni, a utwór nasi nazwę "Ocalić nas". Jak Wam się podoba?

  Muzyczny deser w Dzień Dobry TVN - zespól Tres.b na naszej scenie wykonał utwór „Like is” pochodzący z ich najnowszej, drugiej płyty, która ukazała się 15 maja. Podoba się Wam ich muzyka?

  Wnuczka Wojciecha Pokory. Utalentowana wokalistka. Studentka szkoły aktorskiej. Czy Agata Nizińska pójdzie w ślady dziadka, czy postawi na śpiew? W studiu Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę „I believe”, amerykańskiej piosenkarki Fantasii Barrino. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół RH+ z utworem "Światło". Podoba się Wam ta piosenka? 18 maja ukaże się nowa płyta zespołu pt. "Po prostu 3".

  Mela Koteluk w utworze "Dlaczego drzewa nic nie mówią" pochodzącym z płyty "Spadochron". Zobaczcie jej występ w Dzień Dobry TVN! Ciekawy głos?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jacek Stachursky zaprezentował utwór, który będzie zagrzewał do walki rzesze kibiców podczas Euro 2012. Czy wam też zrobiło się gorąco? Podoba się Wam ta piosenka? Ten utwór znajdzie się na płycie, która we wrześniu będzie dostępna w sprzedaży.

  Wrocławski zespół Joao and The Rocks założył Portugalczyk João de Sousa. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "The Call". Jak oceniacie ich występ? Podoba się Wam ich muzyka?

  Jej początek napisał jeszcze w college'u. Joey Tempest, autor jednej z najsłynniejszych piosenek świata opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej o tym, skąd wzięła się nazwa formacji Europe i dlaczego uwielbia polską publiczność.

  Światowej sławy wokalistka jazzowa Jaimee Paul, porównywana często do Arethy Franklin, wystąpiła dziś na scenie Dzień Dobry TVN. Czym jest powerhouse jazz, który śpiewa? Jak podoba się jej w Polsce? Zobaczcie jej występ!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Jacek Czerwiński z zespołem SAY. Jak oceniacie utwór "Niby świat"?

  W studiu Dzień Dobry TVN Mrozu zaśpiewał piosenkę pt. "Rollercoaster". Singiel ten zapowiada trzecią płytę artysty, której premiera przewidziana jest na jesień 2012. Jak oceniacie ten utwór? Podoba się Wam?

  Na naszej scenie wystąpiła, na prośbę internautów, Iwona Węgrowska. Wykonała energetyczny utwór "Jestem". Jak Wam się podoba ta piosenka?

  Chciał być Robin Hoodem, gra na skrzypcach go męczyła, a z liceum muzycznego został wyrzucony. Jakim artystą i człowiekiem jest Zbigniew Wodecki, to zdradza książka pt. "Pszczoła, Bach i skrzypce". Czego Wodecki zazdrości Krzysztofowi "Diablo" Włodarczykowi? Czy jego włosy są prawdziwe? Artysta, z okazji zbliżającego się Dnia Teatru, zaśpiewał w Dzień Dobry TVN piosenkę pt. „Teatr uczy nas żyć”. Zobacz show Wodeckiego w Dzień Dobry TVN!

  Kiedy w 1974 roku zaśpiewała w Monachium utwór "Futbol", ten przyniósł szczęście naszym. I może w tym roku, z nowa piosenką "Dalej orły", też będzie tak samo. Maryla Rodowicz, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, śpiewa na Stadionie Narodowym. A jej występ zobaczyła Katarzyna Olubińska. Zobacz, jak Maryla Rodowicz testuje Stadion narodowy!

  Gosia Bernatowicz oraz Marcin Kuczewski tworzą duet Mash Mish. Projekt łączy elementy pop‘u z muzyką klasyczną, etniczną, soulem, r'n'b i elektroniką. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  "Power of Trinity" to formacja wykonująca muzykę rockową, alternatywną i reggae. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Chodź ze mną". Jak oceniacie ich występ?

  Mrozu wykonał na scenie Dzień Dobry TVN najnowszy singiel "Globalnie" z płyty "Vabank". Jak oceniacie jego występ i ten utwór? Wsłuchajcie się w słowa piosenki! Co artysta ma na myśli?

  Joanna Kondrat, laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej w Polsce, m.in. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i Przeglądu Piosenki Autorskiej w Warszawie. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Kawa". Jak oceniacie jej występ?

  Tomasz Szczepanik, Mateusz Szczepanik, Marek Szczepanik i Maciej Szczepanik, czyli zespół Pectus. W studiu Dzień Dobry TVN wykonali świąteczny utwór „Jedna z pierwszych gwiazd”. Jak do tego doszło, że wszyscy czterej zostali muzykami?

  3 grudnia 2011 roku ukaże się drugi, długo oczekiwany, solowy album Alicji Janosz pt. „Vintage”. Artystka zapowiada odmienną stylistykę muzyczną od albumu z 2002 roku. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała jeden utwór ze swojej nowej płyty. Czy podoba się Wam?

  Specjalnie dla widzów programu Dzień Dobry TVN, na naszej scenie, wystąpiła Mela Koteluk. Jak oceniacie piosenkę „Spadochron”?

  W studiu Dzień dDbry TVN wystąpiła Anna Karwan z utworem, który promuje film „Listy do M.” Jak oceniacie "What the world needs now is love" w jej wykonaniu?

  Najmłodsza gwiazda ostatniego odcinka "Mam Talent", czyli Hubert Ceglarek na scenie Dzień Dobry TVN! Hubert ma 11 lat i jest ministrantem. Kocha śpiewać i interesuje się aktorstwem. W popularnym show zaśpiewał piosenkę zespołu "The Jackson 5". Jak oceniacie jego występ w Dzień Dobry TVN? Czy ma szansę wygrać program "Mam talent"?