piosenka

  piosenka

  Na naszej scenie, z najnowszą piosenką "Don't you get it", wystąpił popularny w Polsce łotweski zespół Brainstrom. Podoba się Wam?

  Muzycznym finałem Waszego dzisjszego spotkania z Dzień Dobry TVN był występ Agaty Rozumek. Na naszej scenie, jako "Agatha", zaśpiewała piosenkę, do której napisała słowa i, którą sama skomponowała.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół MoMo z piosenką "Od dzisiaj". ich debiutancki album ukaże się już w sieprniu. Posłuchajcie i oceńcie!

  Część dochodu ze sprzedaży płyty "Zwierzaki - Faceci dla dzieci" zostanie przekazana na rzecz Fundacji TVN 'nie jesteś sam'. Polecamy Państwu i zachęcamy do kupna. Płytę otwiera piosenka "Osioł" w wykonaiu Jacka Stachurskiego, który wraz z dziećmi wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN.

  Na naszej scenie Marco i Candy Girl w utworze "Blow me". Posłuchacie tej energetycznej piosenki! Podoba się Wam? Duet pracuje obecnie nad teledyskiem do tej piosenki, który ukaże się już niebawem.

  Występuje pod pseudonimem Luxuria Astaroth, ale jej prawdziwe imię i nazwisko brzmi Luluka Astafiew. Jest 17-letnią modelką, która wystąpiła w teledysku Donatana. Jej oryginalną urodę od razu deocenili Internauci, którzy założyli jej profil na jednym z poratli społecznosciowych. Luxuria Astaroth była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.

  Na naszej scenie wystąpił zespół "The Sixties" z utworem Respect. Jak Wam się podoba ich aranżacja piosenki Arethy Franklin?

  "Tak Cię Kocham" to singiel zapowiadający trzeci album zespołu Plastic, który już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży. Zespół wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba ich piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dawid Zając z zespołu "Neony" z utworem "Słoneczne baterie". Jak Wam się podoba ta piosenka?

  07 listopada 2012 ukazał się ich szósty album. Zespół Akurat śpiewa o rzeczach ważnych. W studiu Dzień Dobry TVN wykonali utwór „Przed Snem – Słoiczek Tiananmen”.

  Na naszej scenie na żywo dziewczyny z "The Chance", które zawojowały 2. edycją programu "X-Factor". Gdyby w tej drugiej edycji nie było Marcina Spennera, to one byłyby moimi absolutnymi faworytkami - mówiła w Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska. Nam bardzo się podobają, a Wam?

  Ola Bieńkowska, Krzysztof Herdzin i Bartek Jakubiec wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "2000 And Fine". Posluchajcie i oceńcie tę piosenkę!

  Energetyczni i nowatorscy. Nasi polscy, choć nazywają się z "angielska". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Fair Weather Friends wykonał utwór "Fortune Player".

  "Imprezujmy tak, jaby miał się skończyć świat..." - śpiewa na scenie Dzień Dobry TVN V-Unit i Doniu. Jeżeli nie macie żadnych planów na dzień, w którym świat się skończy, skorzystajcie z ich propozycji! Podoba się Wam ta piosenka?