piosenka

  piosenka

  Na scenie Dzień Dobry TVN Sabina Jeszka wykonała utwór "This Christmas". Podoba Wam się? I czy bardziej utwór, czy raczej seksowana Sabina:)?

  W dobry nastrój wprowadzi Was Olga Bończyk, która na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę "Swingująca zima", napisaną przez Majkę Jeżowską. Podoba się Wam ta piosenka?

  Magda Femme na zakończenie programu Dzień Dobry TVN wystąpiła na naszej scenie ze świąteczną piosenką. Zobaczcie występ Magdy i posłuchacie piosenki "W święta przy mnie bądź". Magdę Femme zapytaliśmy także o konflikt z Michalem Wiśniewskim. - Teraz się zabrał za moje dziecko, szargał pamięć mojego taty. Zaczepiają mnie ludzie i pytają, czy miałam sprawę o morderstwo - mówiła wokalistka w Dzień Dobry TVN.

  Muzycznym gościem Dzień Dobry była Marika, która zaśpiewała piosenkę "Widok" z albumu "Momenty". Podoba się Wam ten kawałek?

  Na naszej scenie aktorzy: Aneta Todorczuk-Perchuć i Grzegorz Kucias zaśpiewali piosenkę "Mamy dzieci" nagraną specjalnie dla Fundacji Mamy Dzieci, którą wspierają. Podoba się Wam ten utwór?

  Szymon Makohin na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "I Fall in Love Too Easily". Lubicie nastrojową muzykę?

  Na naszej scenie muzyczna niespodzianka - „Stashka”, czyli Kasia Stasiak, znana ze współpracy z Anią Wyszkoni, Mariką, Zakopower i Kasią Cerekwicką. Popsłuchajcie i oceńcie piosenkę "Zegar"!

  Nasz dzisiejszy muzyczny gość podjął się nie lada wyzwania - zaśpiewania piosenki Billie Holiday. Zapraszamy na kilka pięknych minut wyrwanych, jak mówi Marcin Prokop, z ponurej rzeczywistości. Posłuchajcie niezwykłej Idy Zalewskiej, która wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Now or Never".

  Na secenie Dzień Dobry TVN wystąpił polsko-łemkowsko-ukraiński zespół "Lemon" z utworem "Będę z Tobą". Podoba się Wam to brzmienie? Od wczoraj w sprzedaży dostępna jest także ich debiutancka płyta.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zagościł zespół Holly Blue, założony w 2011 roku przez młodą wokalistkę Sonię Kopeć. Jak na razie Holly Blue zdobył serca internautów, ciekawi jesteśmy czy zdobędzie też Wasze?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Forevel z piosenką "Otwórz oczy". To muzyczny projekt Eweliny i Łukasza Sztaby. Podoba się Wam ich muzyka?

  „Cisza niech odejdzie” - to piosenka, którą na scenie Dzień Dobry TVN wykonała Marta Podulka, uczestniczka 4. edycji programu "Mam talent". Czy podoba się Wam jej pierwszy singiel?

  „Nie będę po Tobie płakał” to tytuł piosenki Grzegorza Wilka, który wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ten utwór? Jak oceniacie Wilka? :)

  Dla Pana Rysia, Pani Krysi i dla Was - Mrozu na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie i oceńcie? Podoba się Wam piosenka "1000 metrów nad ziemią"? Bo nam bardzo się podoba!

  Trochę chory, ale na szczęście dotarł do studia Dzień Dobry TVN - Marcin Spenner - wystąpił na naszej scenie. Podoba się Wam piosenka "Nie chcę wiedzieć nic"?

  Robert Kantereit zaprosił Jolantę Pieńkowską do tanga podczas występu zespołu "Bardotka Trio"na scenie Dzień Dobry TVN. Trio zaśpiewało w programie piosenkę "Pocałunek ognia" z repertuaru Violetty Villas. Podoba się Wam to wykonanie? Czy dziewczyny są lepsze od oryginału?

  Był zapaśnikiem, a teraz jest piosenkarzem. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Rafał Brzozowski z utworem "Katrina", z debiutanckiej płyty "Tak blisko". Posłuchajcie i oceńcie! Czy i ta piosenka Brzozowskiego będzie hitem?

  ... czyli na scenie Dzień Dobry TVN wykonała swój długo oczekiwany utwór „Naked”. Utwór nagrała w Los Angeles.

  Na naszej scenie wystąpił zespół "The Toxic" z utworem "Czy chesz". Jak Wam się podoba ich muzyka?

  Współpracuje z Krzysztofem Herdzinem, a w jej teledysku wyreżyserowanym przez Piotra Onopę zagrał aktor Łukasz Garlicki. Posłuchajcie fenomenalnej Oli Bieńkowskiej, która zdecydowała się na brutalne zakończenie związku z oziębłym emocjonalnie mężczyzną, i jej piosenki Diggin'. Kupilibyście płytę tej artystki?

  Nostalgicznie i romantycznie zrobiło się w Dzień Dobry TVN za sprawą Piotr Lato. Artysta wykonał utwór "KID S". Lubicie takie nastrojowe piosenki?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Funky Trip Foundation z wokalistą Witem Dzikim. Jak Wam się podoba nasz muzyczny deser?

  Marcin "Madox" Majewski na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z piosenką „Why”, czwartym singlem, promujący debiutancką płytę "La Revolution Sexuelle". Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mika Urbaniak, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. Zaśpiewała piosenkę „Don’t speak too loud” pochodzącą z jej drugiej płyty, która swoją premierę miała w kwietniu 2012 roku. Jak Wam się podoba?

  Na naszej scenie Bilguun Ariunbaatar i Shemoans w piosence „Addicted to love”. Tym utworem Bilguun i Shemoans włączyli się w akcję pomocy chorym dzieciom "Music For Life". Podoba się Wam ta piosenka?