piosenka

    piosenka

    Julia Pietrucha pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym singlem. Artystka zaprezentowała piosenkę, nad którą pracowała wraz z Miuoshem oraz Zespołem Śląsk. Jak się okazuje, utwór "Celina" to muzyczny hołd złożony żonom himalaistów. "To najpiękniejsza Polska piosenka, jaką kiedykolwiek śpiewałam i do której wymyśliłam melodię" – podkreśliła Pietrucha.

    Mika Urbaniak i Victor Davies – choć są jak ogień i woda tworzą zgraną parę zarówno w życiu, jak i w pracy. Oprócz muzyki wspólnie realizują się także w innych pasjach. Razem malują, piszą muzykę i spędzają wolny czas. W studio Dzień Dobry TVN opowiedzieli historię swojej miłości, która trwa już od dekady. Na koniec programu zaśpiewali utwór "Pop Life" pochodzący z ich wspólnej płyty.

    Ekipa to grupa stworzona przez Karola "Friza" Wiśniewskiego, Mateusza "Trombę" Trąbkę i Łukasza "Wujka Łukiego" Wojtycę. Choć do niedawna z muzyką nie mieli zbyt wiele wspólnego, na początku roku ogłosili, że pracują nad debiutancką płytą. Od tamtej pory publikują w sieci kolejne klipy. Właśnie poznaliśmy datę premiery nowego teledysku i wiemy, kiedy do sprzedaży trafi cały album. W nagraniach uczestniczyła też Roksana Węgiel.

    O jej nowym singlu mówi się, że to "kolejny debiut" - Carla Fernandes po raz pierwszy bowiem zaśpiewa po polsku. Do tej pory młodą wokalistkę znaliśmy z angielskojęzycznych kawałków. Czy więc ciepłe przyjęcie "OK" przez odbiorców zachęci ją do częstszego tworzenia piosenek po polsku?