Zofia Nowakowska i jej drugi singiel "Deja vu". To już kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty wokalistki

Zofia Nowakowska to wokalistka zespołu Echo, który debiutuje na polskiej scenie muzycznej. W programie Dzień Dobry TVN artystka zaprezentowała singiel pt. "Deja vu", który jest zapowiedzią nadchodzącej płyty. Jak wam się podoba?

Zofia Nowakowska – kim jest?

Zofia Nowakowska to wokalistka, która pierwsze muzyczne kroki stawiała na scenie teatru muzycznego Studio Buffo. W 2004 roku wcieliła się w rolę Julii w musicalu "Romeo i Julia" i tak po dziś dzień kontynuuje musicalową przygodę. Zofię od kilku lat możemy podziwiać w Teatrze Roma, gdzie występuje w spektaklach: "Mamma mia" i "Piloci". W najnowszej produkcji "Aida" można zobaczyć ją w roli Amneris. To nie koniec działalności artystki. Wokalistkę usłyszeć mogliśmy także na koncertach Piotra Rubika i Jacka Cygana oraz w kinowych produkcjach tj. "Król Lew".
Obecnie Zofia rusza z autorskim projektem. Wokalistka zespołu ECHO pracuje nad materiałem, by już niebawem przedstawić światu debiutancką płytę. Na naszej scenie artystka wykonała drugi singiel "Deja vu". Premiera płyty planowana jest na wiosnę 2021 roku.

Singiel "Deja vu"

Utwór "Deja vu" to już drugi singiel, zapowiadający nadchodzącą płytę. Piosenka utrzymana jest w klimacie retro. W refleksyjny sposób opisuje otaczający nas świat oraz komentuje bieżące wydarzenia, jakie mają miejsce w Polsce. Autorem słów jest Piotr Bukartyk.
- Tekst jest inspirowany sytuacją w Polsce, ale dla mnie ma o wiele szerszy kontekst. Przemoc jest stosowana w stosunku do ludzi walczących o swoje prawa na całym świecie - w Rosji, na Białorusi, ale również we Francji, czy USA. Jestem absolutną przeciwniczką wszelkiej agresji, nie rozumiem jej języka i nie potrafię się nim posługiwać. Ta piosenka jest wyrazem sprzeciwu wobec jego powszechności – mówi Zosia Nowakowska.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości