piosenka

  piosenka

  Zespół Credo tworzy czterech muzyków, którzy spotkali się w Chrzanowie. W na scenie Dzień Dobry TVN zagrali piosenkę "Góral", czyli rockowo-góralski miks.

  W listopadzie 2016 roku ukazał się ich trzeci album "Roma" (lub jak woli Marcin, czytając od tyłu: "Amor"). Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Sorry Boys z piosenką "Wracam". Czy Wam też kojarzy się z Florence And The Machine?

  Na naszej scenie, z piosenką "Na pół", wystąpiła - jedna z gwiazd tegorocznego sylwestra w Warszawie "Hello 2017!" - Cleo. Nam bardzo się podoba ta piosenka, a Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Łąki Łan (Paprodziad, Megamotyl, Bonk, Poń Kolny, Cokictokloc i Jeżus Marian) z piosenką "Pola ar". Piosenka pochodzi z ich najnowszej płyty, która ukazała się w listopadzie. Podoba się Wam ich muzyka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Antek Smykiewicz z nową piosenką "Cud". Posłuchajcie i oceńcie ją! I koniecznie zobaczcie choreografię Doroty Wellman i Marcina Prokopa... :-)

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Can’t Stop the Feeling" Justina Timberlake'a, wystąpił zespół The Voices. Posłuchajcie tej piosenki, by wprowadzić się dobry nastrój!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Fool", wystąpił zespół The Cookies. ich znakiem rozpoznawczym jest połączenie wyrazistego wokalu Karolina Kiesner z elektronicznym popem. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Inside my tail", wystąpił zespół Bownik. Posłuchajcie muzyki, o której członkowie zespołu mówią, że to "vegan disco". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dawid Kwiatkowski. Zaśpiewał piosenkę „Niezniszczalni”, która została wykorzystany w czołówce serialu TVN "Szkoła". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Leszek Stanek, o której Marcin Prokop mówi, że to "gwiazda undergroundowego, polskiego death metalu". Uczestnik programu "Azja Express" zaśpiewał wpadającą w ucho piosenkę "Give me a hug". Tekst i kompozycja powstały pod wpływem ludzi i emocji, które towarzyszyły Leszkowi podczas podróży po krajach Azji Południowo-Wschodniej. Jak Wam się podoba?

  Stylistka Alicja Napiórkowska podpowiada w Dzień Dobry TVN, co powinien nosić modny mężczyzna. Dla panów przygotowała trzy stylizacje: wyjściową, dzienną i niezobowiązującą. Co o nich myślicie? Przy okazji odkryliśmy, że nasza stylistka potrafi pięknie śpiewać. Zobaczcie, jak zaśpiewała dla kompozytora, muzyka i producenta Davida Fostera. Jesteśmy pod wrażeniem!

  Po pięciu latach przerwy powraca z nowym albumem. Gościem Dzień Dobry Wakacje, w naszym wyjazdowym studiu w Krakowie, była Imany, francuska piosenkarka, która po raz kolejny odwiedza Polskę. Ile pracowała nad nową płytą? Jak udawało się jej łączyć pracę nad płytą z byciem matką?

  LP - to pseudonim artystyczny amerykańskiej wokalistki Laury Pergolizzi, znanej z rockowych ballad i współpracy m.in.: z Rihanną, Christiną Aguilerą, Leoną Lewis oraz Cher. W Dzień Dobry Wakacje, na żywo w Krakowie, LP zaśpiewała swoją piosenkę "Lost On You". Jesteśmy zachwyceni, a Wy?

  Anna Kalczyńska potrafi śpiewać i robi to całkiem dobrze. Podczas programu Dzień Dobry Wakacje zaskoczyła Filipa Chajzera piosenką "Chabry z poligonu", wspominając Festiwal Piosenki Żołnierskiej, z której słynie miasto Kołobrzeg. Filipowi tak to się spodobało, że postanowił sam coś zaśpiewać... Zobaczcie, jak mu to wyszło! :-)

  Tłumy przybyły na plan programu Dzień Dobry Wakacje w Kołobrzegu, by zobaczyć na żywo występ zespołu Kombi i posłuchać wielkiego przeboju "Słodkiego miłego życia". Pośpiewamy razem? :-)