piosenka

  piosenka

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Foreign stranger", wystąpila Natalia Moskal. Melodię do tego singla skomponował popularny producent Bartosz Dziedzic. Posłuchajcie tego głosu. Będziecie pod wrażeniem, tak jak my.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Soniamiki. Piosenka „Fantazi” jest jest singlem z najnowszej płyty artystki „Federico”. Jak Wam się podoba?

  Ona ma na imię Iwona, a on Bartek. Razem tworzą duet o nazwie Rebeka. A dla nas stworzyli muzykę do spotu ramówkowego TVN. Jak się poznali i, jakim mianem określiliby swoją muzykę, którą zachwycił się Marcin Prokop?

  Zachwycili jurorów X-Factor, a teraz zachwycą i Was. Na naszej scenie wystąpił zespół Jóga. Podoba się Wam piosenka "Hero"?

  Natalia Capelik-Muianga to finalistka programu Mam Talent. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą płytą. A na scenie Dzień Dobry TVN wykonała przebój Alicii Keys "If I Ain't Got You". Na gitarze grał Artur Sekura. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Łzy. Piosenka, którą band wykonał u nas w studiu jest zapowiedzią ich nowej płyty. Jak Wam się podoba utwór „Życie jest piękne”?

  Koleją osobą, która odpadła z "Agenta - Gwiazdy" jest Michał Szpak. W Dzień Dobry TVN opowiedział nam o swojej przygodzie w RPA. Zapytaliśmy go również o kontrowersje związane z jego eurowizyjną piosenką i samopoczucie przed wyjazdem na festiwal. Dowiedzieliśmy się od Michała, jakie środki bezpieczeństwa - ze względu na zagrożenie terrorystyczne - będą zastosowane w Sztokholmie.

  Na naszej scenie, z piosenką "Samotny dzień", wystąpiła Aneta Figiel. Posłuchajcie i oceńcie! Ta piosenka pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki pt. "Plan A". Podoba się Wam?

  Do złudzenia przypomina młodą Madonnę i, jak mówi Marcin Prokop, jest chyba równie zdolna. Posłuchajcie piosenki "Naiwni" Eli Stasiuk, która wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN.

  Współpracowała m.in. z Moniką Brodką i Sidneyem Polakiem. Posłuchajcie piosenki "Nie ma Cię" Anny Karwan, do której sama napisała słowa i skomponowała muzykę. Podoba się Wam?

  Na naszej scenie, z piosenką "Serce", wystąpiła Lari Lu. To pseudonim artystyczny Anny Józefiny Lubienieckiej. Podobna się Wam piosenka z płyty "11", którą zaspiewała w Dzień Dobry TVN?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy Ms. Obsession. Posłuchajcie jej piosenki "Help me". Podoba się Wam?

  Ich muzyka, która podoba się Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi, przypomina nam, że lata 60. nigdy się nie skończyły. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół The Fruitcackes. Posłuchajcie ich koniecznie! Miłego świętowania!

  Kto z Was planuje przetańczyć całą sylwestrową noc? Do tańca i zabawy zachcą Was piosenką "Będziemy tańczyć", w Dzień Dobry TVN, zespół Papa D. Posłuchajcie tej piosenki! I co, porywa do tańca?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół The Cookies. Zaprezentował utwór "Housewife" pochodzący z ich debiutanckiego albumu "Push Rewind". Piosenka przez wielu nazwana została hymnem kobiet, które zawsze robią to, na co mają ochotę a nie to, czego wszyscy od nich oczekują.

  Posłuchajcie piosenki "To te święta" w wykonaniu Szymona Wydry & Carpe Diem oraz Marie Napieralskiej. Nam bardzo się podoba ta piosenka, a Wam? Czy ten utwór będzie Wam towarzyszyć w Święta Bożego Narodzenia?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Jedna", wystąpił zespół "Sen". Jeżeli podoba się Wam ten utwór, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Zespół pracuje nad pierwszą płytą.

  Z okazji 20-lecia istnienia zagrają dziś jubileuszowy koncert w Teatrze Roma. Wcześniej jednak wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie zespołu Myslovitz i ich nowego wokalisty Michała Kowalonka. Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła francuska gwiazda Jain. Wokalistka zaśpiewała wpadającą w ucho piosenkę "Come". Jak Wam się podoba?

  Julita Fabiszewska, znana jako Jula, wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Szukając siebie". Podoba się Wam ten kawałek? Z wokalistką mogliście też porozmawiać na naszym czacie, podczas którego zdradziła, że jako dziecko chciała być nauczycielką, a jej nowy singiel usłyszymy na początku przyszłego roku.

  Posłuchajcie tego rodzinnego duetu. Ojciec z córką, uczestnicy programu "Aplauz, aplauz!", wystąpili w Dzień Dobry TVN z piosenką Zbigniewa Wodeckiego pt. "Z tobą chcę oglądać świat". Podoba się Wam wykonanie Kasi i Mirka Pasikatów? My jesteśmy oczarowani!