LemON powraca z nowym singlem. Do sieci trafił romantyczny klip "Dużo Ciebie Mi"

Co nowego w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Zespół LemON, na którego czele stoi Igor Herbut, przez lata zebrał wierną grupę fanów, która na pamięć zna największe hity, takie jak "Lwia część", "Jutro" czy "Scarlett". 9 lutego grupa pochwaliła się nowym singlem. Do sieci trafił także zaskakujący teledysk.

"Dużo Ciebie Mi" - nowy singiel zespołu LemOn

Na tę wiadomość bardzo długo czekali fani grypy LemON, czyli polsko-łemkowsko-ukraińskiego zespołu muzycznego, założonego w 2011 roku. Po długiej przerwie Igor Herbut oficjalnie zapowiedział nowy singiel wraz z teledyskiem. 9 lutego 2023 roku o godzinie 12:00 do sieci trafi piosenka "Dużo Ciebie mi" wraz z klipem.

- Teledysk wyreżyserował Igor Ignacy Leśniewski, youtuber, chłopak, który zrobił teledyski Quebonafide i Maty, potrafi to robić. Jest to ciekawa historia - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

LemON zapowiada płytę i koncerty

Ostatni, czwarty album zespołu zatytułowany "Tu", ukazał się w 2017 roku. Od tego czasu grupa nieco wycofała się ze sceny muzycznej. W 2022 roku pojawił się jednak utwór "Ptaki", który zwiastował kolejny krążek. Jak się okazuje, na płytę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Podczas przedpremierowego spotkania dotyczącego utwór "Ciebie trzeba mi" Igor Herbut zdradził, że "płyta powstanie w tym roku, prawdopodobnie wydamy ją jesienią".

Fani zespołu mogą jednak posłuchać LemON-a na żywo. Przypominamy, że właśnie trwa trasa koncertowa po całej Polsce.

- To nie jest chłopak zepsuty show-biznesem. To jest dobry rozmówca, bardzo błyskotliwy i bardzo fajny człowiek - chwaliła artystę reporterka Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości