Igor Herbut

  Igor Herbut

  Byliśmy z kamerą na planie teledysku Igora Herbuta "Miłość jest wszystkim", który jest utworem promującym film o tym samym tytule. Jakie uczucia towarzyszyły Igorowi po obejrzeniu filmu? Czy pisanie do filmu jest innym doświadczeniem niż tworzenie własnych kompozycji?

  Wracamy do historii Pani Grażyny Dymeckiej, która rok temu zapadła w śpiączkę. Jej córka Agata Kowalska robi wszystko, by mama się obudziła. Z pomocą przyjaciół i ludzi o wielkim sercu udało się Agacie zorganizować niezwykły koncert na rzecz mamy. Byliśmy tam z kamerą Dzień Dobry TVN. Oto historia wielkiej miłości córki do matki i jej walki o mamę. Wspólnie możemy jej w tym pomóc! #RazemObudźmyGrażynę

  Sobotni poranek spędziliśmy w towarzystwie zespołu LemON. Od samego rana Igor Herbut odpowiadał na Wasze pytania na czacie, potem spotkał się z Kingą i Piotrem na kanapach Dzień Dobry TVN, by na koniec wspólnie z zespołem wystąpić na naszej scenie z utworem "Papier"!

  Czego słuchają polscy muzycy? Czy doceniają się nawzajem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Reni Jusis, Annę Dąbrowską, Pawła Królikowskiego, Bovską, Igora Herbuta, Tomasza Organka i Adama Staszewskiego. Czy słuchają polskiej muzyki?

  Na scenie Dzień Dobry TVN: LemON z utworem "Akapit". Od samego rana Igor Herbut odpowiadał na Wasze pytania na czacie, a Magdzie i Marcinowi opowiedział o muzycznych inspiracjach, które można odnaleźć na nowej płycie zespołu.

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  Fani Agnieszki Chylińskiej doczekali się po siedmioletniej przerwie nowej płyty piosenkarki. Na koncert rozpoczynający trasę promocyjną przybyły tłumy, w tym gwiazdy takie jak Maja Sablewska i Igor Herbut. Co sądzą o "Królowej łez"? Relację z koncertu przygotowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół LemON z piosenką „Grudniowy". Utwór pochodzi z najnowszej płyty zespołu "Etiuda Zimowa". Jak Wam się podoba?

  Zbliżają się wakacje. Gdzie i jak je spędzą: Krystyna Mazurówna, Igor Herbut, Baron, Kamila Szczawińska, Marta Kuligowska i Robert Kupisz? Czy któraś z gwiazd nie lubi wakacji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Igor Herbut z zespołu LemON, który zaśpiewał wspólnie z nami świąteczną kolędę, spędza święta bardzo oryginalnie. Obchodzi święta w styczniu. Fanaberia czy nakaz? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej zdradził dlaczego...

  Od czego zaczęła się jego przygoda z muzyką? Jakie emocje towarzyszą mu podczas koncertu i jaki jest przepis na sukces zespołu LemON? Zobaczcie o czym Igor Hebrut rozmawiał z Magdą i Marcinem co odpisał naszym widzom na czacie i jaki utwór wykonał zespół LemON na scenie Dzień Dobry TVN!

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Tomasz Kot! Fascynuje aktorskim talentem, a co fascynuje jego? Zdradza nam to na spacerze po Budapeszcie. Następnie: czeka na wielki finał i wystawia się na aukcję - Joanna Krupa, niesamowita kobieta, która nie przestaje nas zaskakiwać. A także: na naszym czacie i scenie Lemon oraz charyzmatyczny Igor Herbut. A na naszej scenie - z niezwykłym koncertem - wystąpi Dawid Kwiatkowski. Nie mozecie tego przegapić! Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy i Marcina :-)

  Nasi goście: Radek Liszewski, Rafał Brzozowski i Igor Herbut podjęli wyzwanie które im rzuciliśmy i, w przebraniach, wcielili się w ulicznych muzyków. Czy ktoś ich rozpoznał, ile pieniędzy zebrali i jak podobało im się to doświadczenie?