Wpadka Andrzeja Chyry na wizji. Jego 8-letni syn skradł cały wywiad

Autor:
Maria
Czarniecka

Andrzej Chyra dołączył do grona gwiazd, które wystawiły swoją aukcję na rzecz zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktor chciał miał opowiedzieć więcej o licytacji w programie "Wstajesz i wiesz". Całą rozmowę skradł bohater drugiego planu - 8-letni syn Chyry.

Andrzej Chyra - licytacja na WOŚP

Andrzej Chyra jest jedną z wielu gwiazd wspierających zbiórkę WOŚP. Aktor w 2021 roku zaoferował, że zwycięzcy licytacji posprząta mieszkanie - jego aukcja zakończyła się osiągając zawrotną kwotę ponad 42 tys. zł, a nietypowa propozycja nie obeszła się bez echa. W tym roku Chyra oferuje wspólny rejs po Wiśle. Razem ze szczęśliwym zwycięzcą aukcji ma popłynąć szlakami Marka Piwowskiego lub po Zatoce Puckiej.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

O szczegółach swojego pomysłu aktor miał opowiedzieć Robertowi Kantereitowi w programie prowadzonym na żywo "Wstajesz i wiesz". Widzowie skupili się jednak nie na aktorze, a na jego synu, który przez całą rozmowę próbował skupić na sobie uwagę znanego ojca (albo publiczności).

Skakał na drugim planie wymachując rękami, po czym tata próbował grzecznie wyprosić zbuntowanego syna. Ten nie dawał za wygraną, aż w końcu wykrzyczał: - Andrzej Chyra jest najgorszy! Najgorszy na świecie!

Zmieszany aktor przeprosił widzów za wpadkę, a sytuację określił jako "rodzinne nieporozumienie".

Andrzej Chyra - syn

Andrzej Chyra nie należy do gwiazd, które dzielą się w mediach szczegółami ze swojego życia prywatnego. Bardzo rzadko udziela wywiadów, a po przyjściu na świat małego Tadzia aktor nieco bardziej usunął się w cień. Wraz z partnerką, Pauliną Jaroszewicz, całkowicie poświęcił się życiu rodzinnemu. Nie pokazuje publicznie syna, dlatego wielu było zaskoczonych obecnością Tadzia na wizji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK/EastNews

Pozostałe wiadomości