Czy Instagram rządzi naszym życiem? Gwiazdy o uzależnieniu od social mediów

Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
„Odobserwowanie” = koniec przyjaźni?

W świecie show-biznesu często wyznacznikiem przyjaźni, czy nawet miłości jest wzajemne obserwowanie się w mediach społecznościowych. Sandra Hajduk-Popińska zapytała gwiazdy, czy przywiązują wagę do tego, co dzieje się na ich profilach.

Kiedy gwiazdy robią unfollow?

Unfollow czyli odobserwowanie drugiej osoby w mediach społecznościowych sprawia, że przestajemy mieć do czynienia z treściami zamieszczanymi przesz te osoby. Często takie ruchy szeroko komentowane są w mediach, gdzie dzieją się na kontach gwiazd.

- Wyciszyłam większość ludzi, których followuję. Nie chcę ich odobserwowywać, bo to nie jest personalne. Czasami potrzebujesz innych treści w swoich social mediach. Jak mam gorszy czas, nie mam ochoty oglądać pewnych rzeczy. Warto odłożyć telefon, dla mnie on nie istnieje, o ile nie pracuję - tłumaczyła Patrizia Kazadi.

Gwiazdy uzależnione od telefonów?

Małgorzata Ohme przyznała, że trudno było jej zrobić sobie detoks od social mediów, dopóki się nie rozchorowała. Odpoczywając, zrezygnowała z dodatkowych bodźców.

- Trochę czuję się uzależniona od social mediów, bo żyję w mediach, pracuje... Ostatnio się rozchorowałam, nie miałam energii do wszystkiego. Musiałam się wyciszyć i po tygodniu poczułam taką przestrzeń... - mówiła dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości