LemOn

  LemOn

  Sobotni poranek spędziliśmy w towarzystwie zespołu LemON. Od samego rana Igor Herbut odpowiadał na Wasze pytania na czacie, potem spotkał się z Kingą i Piotrem na kanapach Dzień Dobry TVN, by na koniec wspólnie z zespołem wystąpić na naszej scenie z utworem "Papier"!

  Już dziś o 20.00 w sopockiej Operze Leśnej: #idance … MORZE PRZEBOJÓW czyli duża dawka dobrej energii oraz przeboje, które zna cała Polska. Na scenie wystąpią: Kayah, Andrzej Piaseczny, Kombii, Anna Wyszkoni, Blue Cafe, De Mono, Mesajah, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Wanda i Banda, Oddział Zamknięty, LemON, Projekt Rudnik, Mariusz Totoszko oraz Mr. Zoob. Imprezę poprowadzą: Gabi Drzewiecka oraz Filip Chajzer. Zapraszamy serdecznie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN: LemON z utworem "Akapit". Od samego rana Igor Herbut odpowiadał na Wasze pytania na czacie, a Magdzie i Marcinowi opowiedział o muzycznych inspiracjach, które można odnaleźć na nowej płycie zespołu.

  Już dziś wieczorem usłyszycie ich podczas Sylwestra z TVN w Warszawie! W naszym studiu, po raz pierwszy w pełnym składzie, opowiedzieli o trasie koncertowej i swoich noworocznych planach. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór - "Scarlett" dając nam przedsmak wieczornych emocji! Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół LemON z piosenką „Grudniowy". Utwór pochodzi z najnowszej płyty zespołu "Etiuda Zimowa". Jak Wam się podoba?

  Singiel Scarlett pochodzi z drugiego albumu grupy pop-rockowej LemON, który ukazał się na rynku pod koniec zeszłego roku. Zespół wykonał go na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Igor Herbut z zespołu LemON, który zaśpiewał wspólnie z nami świąteczną kolędę, spędza święta bardzo oryginalnie. Obchodzi święta w styczniu. Fanaberia czy nakaz? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej zdradził dlaczego...

  Jak co roku postanowiliśmy nagrać dla Was kolędę. Ekipa Dzień Dobry TVN nagrała ją z zespołem LemON. Zobaczcie świąteczne gatki Filipa Chajzera, Marcina - łosia oraz Agnieszkę- aniołka. Kto przytroczył sobie czerwony nos? Popularna tradycyjna kolęda "Hej, w dzień narodzenia" zabrzmiała w naszej wersji zjawiskowo! Marcin Sawicki, Mateusz Hładki, Magda Mołek, Kinga Burzyńska, Marcin Meller, Kasia Olubińska, Ula Chincz, Bartek Jędrzejak, Agnieszka Jastrzębska kolędują! Było też jedno niecenzuralne słowo... A już jutro zobaczycie oficjalną wersję kolędy!

  Zbliżają święta Bożego Narodzenia, dlatego ekipa Dzień Dobry TVN nagrała z zespołem LemON, specjalnie dla Was, świąteczną kolędę. Ta wersja kolędy, tylko na naszej stronie, jest wersją dla "grzecznych dzieci". A już w tę niedzielę, w Dzień Dobry TVN, PREMIERA KOLĘDY, w której pokażemy Wam nasze prawdziwe oblicze!!! ;-) Zaś w sobotę zobaczycie, co działo się na planie, podczas nagrywania kolędy. A działo się, oj działo... Podoba się Wam?

  Od czego zaczęła się jego przygoda z muzyką? Jakie emocje towarzyszą mu podczas koncertu i jaki jest przepis na sukces zespołu LemON? Zobaczcie o czym Igor Hebrut rozmawiał z Magdą i Marcinem co odpisał naszym widzom na czacie i jaki utwór wykonał zespół LemON na scenie Dzień Dobry TVN!

  Pogodynek Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak wybrał się do Ustronia. Tam czekało na niego spore wyzwanie - spotkał się z dzikim, groźnym... Reaganem, który nie przepada, kiedy się go głaszcze. Kim jest Reagan? Na co jeszcze natknął się Bartek?

  Zespół LemON w ciągu zaledwie trzech lat działalności stworzył kilka wielkich przebojów. Dziś na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali swój najnowszy singiel "Scarlett". Podoba się Wam?

  Zespół LemON tworzy sześciu muzyków o różnych korzeniach etnicznych. Łączy ich miłość do muzyki i pragnienie spełniania marzeń. Zespół ma na koncie platynową płytę za swój debiutancki album. Liderem zespołu jest, wychowany w łemkowskiej rodzinie, charyzmatyczny wokalista Igor Herbut. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Ake".