Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Mykonos to wśród gwiazd bardzo popularny kierunek. Na greckiej wyspie wakacje spędziły światowe sławy takie jak np. Kim Kardashian, ale nie tylko. Mykonos upodobały sobie także polskie gwiazdy. Na czym polega fenomen tej wyspy? Z Joanną Przetakiewicz i Łukaszem Jemiołem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  O Mykonos, ulubionej wyspie gwiazd, dziennikarz Mateusz Hładki rozmawia z Joanną Przetakiewicz i Łukaszem Jemiołem. Ten materiał, w całości, zobaczycie już jutro w Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami od 8:00!

  W pałacu w Radziejowicach rozstrzygnie się, która z uczestniczek pierwszej edycji "Projektu Lady" wygra ten program. Czy finalistki czują tremę? Co w programie było dla nich najtrudniejsze? Jak wyglądają przygotowania do finału? O to, czym zaskoczy nas finał programu dziennikarz Mateusz Hładki zapytał prowadzącą program Małgorzatę Rozenek.

  Do krakowskiego Parku Jordana wybrał się w sobotni poranek dziennikarz Mateusz Hładki, by z bliska zobaczyć jeden z najlepszych w Polsce skateparków. Czy wskoczył na deskorolkę? :-)

  Makaron z pesto i smażonymi pomidorkami koktajlowymi, sałatkę na ciepło z wędzoną rybą i gofry z lodami, owocami i słonym karmelem - to przysmaki, które przygotowują dla Was w naszej wyjazdowej kuchni w Kołobrzegu - kołobrzeżanka Agnieszka Rylik i kucharz Piotr Kucharski. Piotr nie pochodzi z Kołobrzegu, ale bardzo lubi to nadmorskie miasto, podobnie jak Mateusz Hładki. A Wy?

  Czy w Warszawie, czy w Kołobrzegu zawsze zapraszamy do naszej kuchni najlepszych kucharzy i serwujemy Wam najsmaczniejsze potrawy. Tym razem do kuchni, na statku, zaprosiliśmy kucharzy: Roberta Bochenko i Ryszarda Pileckiego. Panowie przygotowują dla Was potrawy ze świeżych ryb: ceviche z troci z guacamole, turbota z patelni z karmelizowanymi świeżymi warzywami, sałatkę z dorsza oraz zupę rybną z nutą trawy cytrynowej i mleka kokosowego. Smacznego!

  Już jutro wieczorem pierwszy odcinek programu "Projekt Lady". W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy mentorki programu: Dr Irenę Kamińską-Radomską i Tatianę Mindewicz-Puacz. Na czym konkretnie polegała ich rola? Które momenty były dla nich najtrudniejsze? Co zaskoczyło je podczas realizacji programu? I jak oceniają uczestniczki?

  Byliśmy z kamerą na pokazie Łukasza Jemioła. Mateusz Hładki zapytał, co jest najbardziej niepożądanym zachowaniem na warszawskich salonach? Okazuje się, że niektóre gwiazdy nie mają problemu z tym, by przyjść na pokaz bez zaproszenia lub wykłócać się o miejsce w pierwszym rzędzie.

  Anna Todd to amerykańska pisarka, która bestsellerową serią "After" zdobyła serca polskich czytelników. Inspiracją dla Anny był zespół "One Direction". Jej trzy pierwsze książki zostały najpierw opublikowane w internecie i miały w sumie miliard odsłon. Czy pisarka spodziewała się takiego sukcesu? Czym jest powieść fan fiction? I jaki ma przepis na sukces? Z pisarką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Byliśmy z kamerą na bankiecie w rezydencji Ambasadora USA z okazji 240. rocznicy podpisania Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych. Dlaczego ambasada świętuje już w czerwcu? I jak wyglądają obchody? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W 2004 roku Katarzyna Borowicz zdobyła w Chinach tytuł III wicemiss świata. Od tego wydarzenia jej kariera nabrała znaczącego tempa. Katarzyna zajęła się modą. Polka od wielu lat mieszka i pracuje w Mediolanie. Co tam robi? Co ją sprowadza do Polski? Czy wraca do kraju na stałe? Z Katarzyną Borowicz rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa i Michał Piróg czekają na Was! Mateusz Hładki postanowił sprawdzić jak przebiegają castingi do kolejnej edycji "Top Model!" i jakich kandydatów szukają, tym razem, jurorzy.

  Tess Gerritsen to amerykańska pisarka, której powieści są publikowane w 35 językach. Na podstawie jej książek powstają popularne medyczne seriale, między innymi "Partnerki". Sam Stephen King uznał ją za najlepszą autorkę thrillerów medycznych. Okazuje się, że Tess skończyła medycynę. Dlaczego porzuciła zawód lekarza? I dlaczego tak bardzo lubimy się bać? Z Tess Gerritsen rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Modelka Zuzanna Bijoch w dzieciństwie nie zdążyła nauczyć się jeździć na rowerze. Miało to związek z pewnym przykrym wypadkiem. Co się wówczas stało? Czy Zuzie udało się pokonać lęk? Jej nauczycielem został Krystian Herba, mistrz trialu rowerowego i finalista drugiej edycji "Mam Talent". Zuzę Bijoch dopingował dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W lutym 2017 roku Narodowy Bank Polski planuje wypuścić nowy banknot o nominale 500 złotych. Mateusz Hładki zabrał kamerę Dzień Dobry TVN do Centrum Pieniądza, gdzie spotkał się z Barbarą Jaroszek, która opowiedziała nam o nowym banknocie z Janem III Sobieskim. Dlaczego zdecydowano się wypuścić na rynek tak wysoki nominał?

  Plastikowe butelki są wygodne w użyciu, ale nieprzyjazne środowisku. Jedna butelka rozkłada się aż 1000 lat. Czy jest szansa na stworzenie butelki przyjaznej dla otoczenia? Islandczyk Ari Jonsson zaprojektował biodegradowalną butelkę. Z czego jest wykonana? Co skłoniło go do jej stworzenia? Z Arim rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W świecie show-biznesu krążyła informacja, że Monika Olejnika obraziła się na Roberta Kupisza za to, że ten bez zgody obciął jej włosy. Podobno wysyłała mu nawet sms-y, w których groziła, że wyśle go do wojska. Czy rzeczywiście tak było? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Kora to znana wokalistka rockowa, autorka tekstów i solistka zespołu Maanam. Od dwóch lat zmaga się z chorobą. Przy okazji premiery filmu dokumentalnego "Ma nam być pięknie" Kora spotkała się z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim. Powiedziała mu o obecnym etapie swojego życia, domu na Roztoczu i miłości do alpak. Dowiedzieliśmy się również, czy artystkę drażni obecny show-biznes i czy wspomina czasami Marka Jackowskiego? Życzymy Korze powrotu do zdrowia!

  Magda Gessler wzięła udział w rajdzie jako... pilot rajdowy. Kierowcą samochodu był jej manager biznesowy Jacek Lotycz. Dlaczego zdecydowała się na udział w rajdzie i czy bała się przed startem? Temu rajdowi z bliska przyglądał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W jakiej formie są obecnie nasi piłkarze? Za kondycję reprezentacji Polski w piłce nożnej odpowiada fizjoterapeuta Bartłomiej Spałek. Jak wygląda jego praca w Arłamowie? Czy ma czas na odpoczynek? Czy nasi piłkarze są dobrze przygotowani do najbliższego meczu? Z fizjoterapeutą polskiej kadry rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Nick Fouquet tworzy kapelusze dla gwiazd. Jego klientami są między innymi: Madonna, Pharrell Williams, Bob Dylan. Co jest wyjątkowego w kapeluszach Nicka? Jak zjednał sobie hollywoodzkie gwiazdy? I ile kosztuje kapelusz z jego pracowni? Z projektantem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  O tym, czym jest kabała i co zmienia w życiu osób, które ją zgłębiają, Mateusz Hładki rozmawiał z Karen Berg – popularną nauczycielką kabały. W studiu gościliśmy dwie studentki kabały: Alicję Napiórkowską i Emmę Kiworkową, które opowiedziały nam o swoich doświadczeniach z tą filozofią duchową. Czy kabała pomaga im w życiu codziennym?

  Zwycięzcą 9. edycji "You Can Dance" został Stefano Silvino. Okazuje się, że Stefano tańczy dopiero od 5 lat. Zanim zaczął, pomagał tacie w prowadzeniu gospodarstwa. Czy rodzice byli zadowoleni z z życiowego wyboru syna? Czy spodziewał się, że Polacy przyjmą go z takim entuzjazmem? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Co zrobi z wygraną i kiedy jedzie do Nowego Jorku?

  Joanna Przetakiewicz ze swoją marką odzieżową odniosła ogromny sukces. Okazuje się, że projekty jej marki są pożądane nie tylko przez polskie kobiety. Przetakiewicz otworzyła niedawno swój butik również w Londynie, w luksusowym centrum handlowym Harrods. W rozmowie z Mateuszem Hładkim przyznała, że nie wcale nie było to łatwe. Jak jej się udało? I jaki Joanna ma przepis na sukces?

  Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015 to tegoroczny maturzysta. Z każdego dnia matur Rafał wrzucał zdjęcia swoich stylizacji na portale społecznościowe. Z jakim odbiorem spotkały się posty? Jak poszły mu egzaminy? I czy wybrał już kierunek studiów? Z Rafałem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Polski show-biznes nie chodzi spać. O czym doskonale wie dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który podczas jednej z imprez zapytał przybyłe na nią gwiazdy o to, co trzeba zrobić w dzisiejszych czasach, by zostać gwiazdą. Zobaczcie, co powiedzieli mu: Edyta Herbuś, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tamara Gonzales Perea, Anna Starmach, Rafał Maślak, Zuzanna Bijoch i Weronika Rosati.

  Przed nami ostatni odcinek pierwszej serii serialu "Druga szansa". Czy Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co w nim zobaczymy i co nas czeka w drugiej serii? Gdzie aktorkę będzie można spotkać podczas wakacji? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Maja Ostaszewska, nie od dziś, broni praw zwierząt i promuje wegetarianizm. Z Mateuszem Hładkim rozmawiała, między innymi, o swojej diecie i powodach, dla których ona i jej dzieci nie jedzą mięsa.