Janusz Józefowicz

  Janusz Józefowicz

  To ewenement na skalę światową . Od 22 lat można podziwiać ten sam musical i ciągle nie schodzi on z afisza. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rozmawiała z jego twórcami- Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą. Towarzyszyła im Natasza Urbańska.

  Przed charytatywnym meczem gwiazd, z którego dochód zasili fundację budującą szkółki piłkarskie dla dzieci w Afryce, dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Magdę Schejbal, Przemysława Cypryańskiego, Tomasza Iwana, Mariusza Czerkawskiego o to, jak obstawiają wyniki meczu Polska - Czechy. Kto powinien stanąć na bramce: Szczęsny czy Tytoń?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Alicję Bachledę Curuś, Janusza Józefowicza, Nataszę Urbańską, Natalię Lesz, Martę Grycan, Magdalenę Schejbal oraz Ewę Minge o wrażenia po walce Polaków z Rosjanami.

  Na przekór wszystkim źle im życzącym, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają smutną wiadomość: odnieśli sukces w Ameryce! Wbrew druzgocącym, polskim opiniom, polska polonia oraz amerykańscy krytycy byli zachwyceni "Bitwą Warszawską" oraz Nataszą Urbańską! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Nataszę i Janusza.

  Ukończyła reżyserię na warszawskiej uczelni. Jej ojciec, Janusz Józefowicz zaprosił ją do współpracy przy musicalu „Polita”. Czym zajmowała się podczas tworzenia spektaklu? Jaki Janusz Józefowicz jest w pracy?

  Twórcy kultowego już "Metra" Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa stworzyli pierwszy na świecie musical w technologii 3D, a główną rolę Poli Negri powierzyli utalentowanej artystce Nataszy Urbańskiej. Jak gra się Polę Negri i jakie emocje towarzyszą temu wydarzeniu? W kawiarence TVN Cafe z Nataszą Urbańską rozmawiał Bartosz Węglarczyk.

  Czy Janusz Józefowicz zatrudni Steffano Terrazzino? Czy to prawda, że tancerz zagra Rudolfa Valentino w musicalu Józefowicza? Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z na ten temat z reżyserem. Dziennikarkę zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN o to, czy Jarosław Kuźniar poprowadzi drugą edycję X-Factor?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na imprezie, na którą zaproszono najpiękniejsze gwiazdy polskiego show-biznesu. Przybyłe na galę gwiazdy zapytała o to, czy przejmują się tym, co nich piszą gazety. Co powiedzieli jej: Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Anna Maria Jopek, Michał Żebrowski, Maryla Rodowicz? Co o plotkach na swój temat myśli Doda, Katarzyna Cichopek i Małgorzata Socha? Która gwiazda powiedziała nam, że "nie jest w ciąży i jest jej z tym dobrze"?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o ich najbardziej spektakularne wpadki kulinarne. Zobacz, czym nie popisali się: Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Bartek Węglarczyk, Iwona Pavlović, Andrzej Deskur, Aleksandra Nieśpielak i Paweł Nastula.

  Ewa Wojciechowska była na pokazie Gosi Baczyńskiej inspirowanym filmem „Tango”. Na wybiegu w roli modelki pojawiła się Tola Szlagowska. Duże zainteresowanie wzbudziła Natasza Urbańska, która przyszła z przystojnym nieznajomym. Ewa zapytała gwiazdy o to, kogo chciałby ubrać i w co, gdyby przez jeden dzień były projektantami mody? Co powiedzieli jej m.in.: Monika Brodka, Szymon Majewski i Maja Sablewska?

  Czy Janusz Józefowicz nadal będzie jurorem w XIV edycji " Tańca z Gwiazdami"? Czy pogodził się już z Piotrem Gąsowskim? Czy pozostali jurorzy naprawdę go nienawidzą? Czy Doda się kończy, a Filip Bobek kończy z serialem? To wszystko wie Agnieszka Jastrzębska i nie omieszkała się tym pochwalić w studiu Dzień Dobry TVN.

  Agnieszka Jastrzębska na pokazie mody duetu Paprocki & Brzozowski zapytała gwiazdy, czym zaszokował ich show-biznes, odkąd zostali sławni. Zobacz, co powiedzieli: Janusz Józefowicz, Marcin Paprocki, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Doda oraz Aneta Todorczuk- Perchuć.

  Michał Szpak i Paulina Biernat w trzecim odcinku zatańczyli tango. Już dawno żaden taniec tak nie podzielił jury "Tańca z gwiazdami". Janusz Józefowicz był zachwycony, zupełnie przeciwnego zdania była Iwona Pavlović. Jurorzy byli naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Jakimi kryteriami kierują się podczas oceny uczestników? Co, według nich, jest najważniejsze w tańcu? Jak oceniają 13. edycję Tańca z Gwiazdami?