Wyjątkowe zakończenie programu Dzień Dobry TVN. Marcin Prokop: "Dorota, coś mi odpadło z kuchenki"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kuchnia Doroty Wellman i Marcina Prokopa
Kuchnia Doroty Wellman i Marcina ProkopaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Dorota Wellman i Marcin Prokop niespodziewanie zastąpili Andrzeja Polana w kuchni Dzień Dobry TVN. "Andrzej, wracaj!" - krzyczał prowadzący. Co się wydarzyło?

Kuchnia Doroty Wellman i Marcina Prokopa

Dorota Wellman i Marcin Prokop to zgrany duet, który od lat prowadzi Dzień Dobry TVN. W kryzysowych sytuacjach radzą sobie znakomicie, czego świadkami byli nasi widzowie podczas zakończenia wtorkowego programu. - Wracamy do kuchni - powiedział Marcin. A tu niespodzianka. Kucharza w kuchni brak. Wtem nasi gospodarze zerwali się z krzeseł i pobiegli, by zaprezentować znakomite dania Andrzeja Polana.

- Tutaj Andrzej wykorzystał nadzienie, które zostało mu z nadziewania udzików i zrobił z tego pewien rodzaj galantyny lub pasztetu - mówiła Dorota Wellman. - Tu jest zupa, która jutro będzie ogórkową, a na razie jest rosołem. (...) Tu są pałeczki, które mają małe kosteczki - żartował Marcin Prokop.

Kuchenny curling

Gdy Dorota Wellman kontynuowała opowieść o daniach Andrzeja Polana, Marcin Prokop rozrabiał.

- Dorota, coś mi odpadło z kuchenki - zwrócił się do koleżanki po fachu.

- Zepsułeś kuchnię, ale to jest na magnes. To jest pokrętełko - uspokoiła gospodyni.

- Czemu to nie jest przykręcone, jak to jest pokrętełko? - dopytywał z zaciekawieniem Marcin, po czym wraz z Dorotą Wellman urządził sobie curling na płycie kuchennej.

Co działo się dalej? Zobacz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości