Styl życia

Weź udział w castingu do 11. edycji Top Model i daj się odkryć. Być może światowe wybiegi czekają właśnie na Ciebie!

Styl życia

Weź udział w castingu do 11. edycji Top Model
Weź udział w castingu do 11. edycji Top Modelmat. prasowe
wideo 2/5

Zawsze chcieliście spróbować swoich sił na wybiegu? Przed aparatem czujecie się jak ryba w wodzie? Nie przegapcie tej szansy - marzenia są na wyciągnięcie ręki. Trwają właśnie castingi do 11. edycji Top Model. To jak, gotowi na nową przygodę?

11. sezon "Top Model"

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego sezonu Top Model. Już wkrótce na antenie TVN oraz w Playerze będziemy mogli śledzić losy modeli i modelek wybranych przez jury. Kto powtórzy sukces Kasi Szklarczyk, Dominiki Wysockiej czy Karoliny Pisarek? Szansę ma każdy. Jedno jest jednak niezmienne, kandydatów wspierać będzie niezastąpiony Michał Piróg.

Co przed nami w nowej edycji show? W tym sezonie na uczestników castingów czeka złoty oraz srebrny bilet. Co to oznacza w praktyce? Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu. Co więcej, eksperci będą mieli możliwość wręczenia wybranej osobie złotego biletu i tym samym zapewnienia jej miejsca w domu modelek i modeli. Srebrną przepustkę do bootcampu zapewnią także widzowie, którzy za pośrednictwem oficjalnej strony będą mogli głosować na swojego faworyta lub faworytkę.

Top Model 11. edycja – casting

Świat mody nigdy nie był tak blisko Was! Już jesienią w TVN rusza kolejny sezon kultowego programu "Top Model". Aby stać się jego częścią, wystarczy wziąć udział w castingu internetowym.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg czekają na Wasze zgłoszenia od 4 kwietnia 2022 roku. Poszukiwane są zarówno pełnoletnie kobiety, jak i mężczyźni. Jesteś młodszy/młodsza? Nic straconego! Osoby, które ukończyły 16 lat, mogą zgłosić się, pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego.

Co należy zrobić? Wejdźcie na oficjalną stronę internetową "Top Model" i prześlijcie zdjęcie lub film, w którym zaprezentujecie siebie. Przekonajcie jury, że to właśnie Wy powinniście wziąć udział w programie!

Pamiętajcie, że moda to także dobra zabawa i sposób na wyrażenie siebie. To motto podkreśla także partner castingu – marka MODIVO.  Multibrandowa platforma modowa działająca w 17 europejskich krajach i oferująca ubrania, buty oraz akcesoria od ponad 500 marek z segmentu premium, casual, streetstyle, sport i eco-friendly.

Odkryjcie miejsce pełne modowych inspiracji i stwórzcie wyjątkowe stylizacje, które podkreślą Wasz charakter i osobowość. Być może właśnie w ten sposób przykujecie uwagę jury. Zdradzimy tylko, że wybór jest naprawdę duży. Wśród brandów dostępnych na MODIVO znaleźć można m.in. Guess, DKNY, IRO, Levi’s, Rotate, Max Mara, TwinSet, Furla i Tommy Hilfiger. MODIVO jako część grupy CCC posiada również portfolio marek własnych, do których należą: Simple, Rage Age, Sprandi, Americanos oraz Togoshi. Multibrand tworzy przestrzeń do kreatywnego wyrażania siebie poprzez modę.

Nie zwlekajcie, zgłoszenia trwają tylko do 22 maja 2022 roku. Następnie wybrane osoby zostaną zaproszone na casting z jurorami "Top Model". Szczegółowe informacje na temat castingu internetowego znajdują się w regulaminie.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości