Paulina Pszech z I edycji "Top Model" o swojej metamorfozie. "Był taki moment, że przesadziłam"

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać u uczestniczki I. edycji „Top Model”
Co słychać u uczestniczki I. edycji „Top Model” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Paulina Pszech 11 lat temu wzięła udział w programie "Top Model". Zapadła widzom w pamięć już na etapie castingów, kiedy wdała się w ostrą dyskusję z jurorami. W programie przeszła też dużą przemianę. Dziś wygląda zupełnie inaczej. O swojej metamorfozie opowiedziała Małgorzacie Ohme i Filipowi Chajzerowi.

Paulina Pszech w "Top Model"

Jeśli coś może być bardziej zmienne niż kobieta, to zdecydowanie jest to moda. Potwierdza to Paulina Pszech, która starając się o udział w kultowym show TVN, zaprezentowała się jurorom w platynowym blondzie, z idealnie wyprostowaną grzywką i mocną opalenizną. Dziś wygląda zupełnie inaczej - nie ma śladu ani po dziewczynie, która przyszła na casting, ani po kandydatce na modelkę, którą była w programie.

- Komentowali, że wyglądam sztucznie, ale kiedyś była taka moda, teraz inaczej się wygląda, jak się o siebie dba - zaznaczyła uczestniczka I edycji "Top Model". - Kto się nie zmienił przez 12 lat? Sam fakt, jak się kiedyś malowało: powyrywane brwi, cienkie kreski, dramat - wyliczała.

Jak sama zaznacza, dzisiejszy makijaż ma zupełnie inne założenia i jest wykonywany zupełnie inną techniką, co daje odmienny efekt od tego, który znamy ze starych zdjęć.

Metamtofoza Pauliny Pszech z "Top Model"

Paulina Pszech porzuciła marzenia o karierze w modelingu, jednak nie pożegnała się ze światem urody. Dziś pracuje jako linergistka, czyli wykonuje makijaż permanentny. Uwadze internautów nie mogło umknąć, że sama wygląda zupełnie inaczej niż w czasach programu.

- Jeżeli chodzi o moje poprawki, to wszystko sama robiłam - przyznała na antenie. - Lekkie konturowanie twarzy, wymodelowanie ust. Jak spojrzycie na stare zdjęcia, to widać, że zawsze miałam mocne rysy twarzy, jednak zrobienie ust i makijaż permanentny naprawdę daje dużo - stwierdziła.

Paulina przyznaje, że dzięki temu, że sama przeszła metamorfozę, łatwiej jej zdobyć zaufanie klientek. Osobiście nie była jednak zawsze zadowolona

- Był taki moment, że przesadziłam - wyznała. - Reagowałam, rozpuszczałam i wyszłam z tego. Widzę to też po swoich klientkach. Przychodzi do mnie kobieta, ma zrobione usta i policzki, ten wygląd już jest przesadzony i jeszcze prosi, żebym dała im kolejną ampułkę. Te panie się zatracają, bo widzą, że lepiej wyglądają i chcą jeszcze. Wtedy właśnie fajnie takiej klientce powiedzieć, że nie warto, bo teraz jest dobrze i jeszcze chwila i przesadzi - podsumowuje.

Zmiany pojawiły się nie tylko w wizerunku Pauliny, ale również w jej życiu prywatnym. Jest mamą dwóch córeczek: Lei i Amelii, a już w lutym stanie na ślubnym kobiercu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości