Styl życia

Od 20 listopada skoki narciarskie na antenie TVN. Polskie gwiazdy kibicują sportowcom

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Przygotuj się na sportowe emocje!
Dzień Dobry TVNPrzygotuj się na sportowe emocje!

Już 20 listopada na antenie TVN ruszają transmisje skoków narciarskich. Sandra Hajduk-Popińska spotkała się z Dawidem Kubackim na planie sesji zdjęciowej, w której wziął udział nie tylko skoczek, ale również kilka znanych osób, które z przyjemnością kibicują naszym zawodnikom.

Dawid Kubacki ambasadorem sportowej zimy w TVN

Skoki narciarskie to ulubiona dyscyplina sportowa Polaków. Już w listopadzie ulegamy sportowym emocjom i kibicujemy naszym zawodnikom, którzy od lat radzą sobie wyśmienicie. W tym roku, od 20 listopada będzie można śledzić skoki narciarskie w TVN i Player.pl. Z tej okazji odbyła się sesja zdjęciowa, w której wziął udział Dawid Kubacki. Skoczek jest ambasadorem sportowej zimy w TVN Grupa Discovery.

- Dla mnie to jest trochę jak praca, bo nie jest to moje środowisko naturalne. Jest wiele rzeczy, których ja się muszę nauczyć, muszę słuchać, muszę się koncentrować na tym, co robię, żeby to wyszło przynajmniej przyzwoicie. Żeby było akceptowalne, ale lubię wyzwania, więc miło jest czasami uczyć się nowych rzeczy - wyznał Dawid Kubacki.

Polacy kibicują skoczkom narciarskim

W sesji wzięli udział m.in.: Agata Młynarska i Przemek Kossakowski, którzy przyznali, że chętnie kibicują i wspierają naszych skoczków.

- Jestem tknięty amokiem skoków. Wiem, że jest to też jest kwestia naszego narodowego charakteru. Zamierzam absolutnie wypełnić ten kanał i chciałbym, żeby to było takie zespołowe oglądanie. Rozmawiałem z moimi przyjaciółmi z "Down the road" i zamierzamy to robić razem - powiedział Przemek Kossakowski.

- Jestem szczęśliwa, ja jestem fanką zimowych sportów. Od dziecka jeżdżę na nartach, uwielbiam białe szaleństwo. Nie rozumiem na czym polega fenomen tego sportu narodowego, jestem w tym, kocham to, męczy mnie to, jak to trwa tak długo, to przygotowywanie, a ten lot jest taki krótki. Skoczkowie dają nam szansę do wielkiej, narodowej biesiady, a Polacy to kochają najbardziej - podkreśliła Agata Młynarska.

Skoki narciarskie w TVN, player.pl i Eurosporcie 1

Od 20 listopada będzie można oglądać skoki narciarskie na antenach TVN, Eurosportu 1 oraz w Player.pl. Sprawdź aktualny terminarz skoków. Zobacz, gdzie oglądać transmisje Pucharu Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości