Styl życia

Darłówko - dlaczego warto odwiedzić tamtejsze plaże? "Zawartość jodu jest perfekcyjna"

Styl życia

"Projekt Plaża" w ten weekend zawitał na plażę do Darłówka Zachodniego. W nadmorskim krajobrazie wśród wielu innych atrakcji znajduje się nie tylko strefa sportowa, ale także stoisko Starbucks. Olivier Janiak zdradził, dlaczego warto się tam wybrać.

Sportowe Darłówko

Tradycyjnie już na plażach nadmorskich kurortów ekipa "Projektu Plaża" zaprasza do wspólnej zabawy! W tym roku kluczowy jest sport i aktywności fizyczne. Strefa #PRZYSTANEKSPORT, będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku!

- Jeśli ktoś z Państwa chciałby, jak Ola Rudzińska, pobić rekord świata, to u nas mamy dmuchaną ściankę wspinaczkową. Mamy też mnóstwo animatorów, którzy zadbają o wasz dobry czas - zapowiedział Olivier Janiak.

Darłowo - walory plaży

Warunki atmosferyczne i zdrowotne są tu lepsze, niż gdziekolwiek indziej. Jeżeli chcecie nawdychać się jodu, jest to idealne miejsce.

- Przybywajcie do nas, bo mamy całe mnóstwo atrakcji. Jeśli poznaliście historyczną część Darłowa, czas do nas dołączyć. Wilgotność powietrza jest tu wyższa, niż gdziekolwiek indziej i zawartość jodu jest perfekcyjna - podsumował Janiak.

Zobacz też:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości