Melania Trump ma sobowtóra? Padły kolejne podejrzenia internautów

Od lat w sieci pojawia się wiele spekulacji o tym, że pierwsza dama Stanów Zjednoczonych ma sobowtóra, który zastępuje ją w obowiązkach. Niedawno internauci znaleźli kolejne powody do podejrzeń. Ich uwagę przykuło zdjęcie uśmiechniętej Melanii wchodzącej na pokład Marine One.

Melania Trup – sobowtór

Malania Trup od długiego czasu podejrzewana jest o wynajęcie sobowtóra, który zastępuje ją w niektórych wydarzeniach. Plotkę tą kilka lat temu zapoczątkował kalifornijski sprzedawca syropu klonowego, który opublikował post na Twitterze. Podejrzenia zdementował wówczas rzecznik Białego Domu.

Ta legenda żyje własnym życiem i co chwile dostarczane są nowe dowody na to, że istotnie ona tę dublerkę ma

– powiedział Mateusz Hładki.

Fani nie dają za wygraną i od wielu lat doszukują się na każdym zdjęciu Melanii różnic i charakterystycznych znaków. Nowe podejrzenia wywołało zdjęcie pierwszej damy, wsiadają na pokład Marine One. Czujne oko internautów dostrzegło nietypowy uśmiech Melanii. Zdaniem komentatorów żona Donalda Trumpa ma zupełnie inne zęby.

W ocenie internautów ten uśmiech jest dowodem na to, że to nie może być ona

- dodał Mateusz.

Sobowtór królowej Elżbiety II

Są kraje, w których nikt nie ukrywa, że bardzo ważna osoba ma swojego dublera. Tak też jest w przypadku Królowej Elżbiety II. Jak się okazuje, od 30 lat ma ona sobowtóra. Brytyjską monarchinię zastępuje Ella Slack.

Chodzi o to, że jak mają się odbyć jakieś uroczystości z udziałem królowej, najczęściej te transmitowane przez BBC, to nim one odbędą się na żywo, najpierw jest próba. W tej próbie uczestniczy dość podobna do niej kobieta

- wytłumaczył Mateusz Hładki.

Z dublerką miała okazję porozmawiać nasze reporterka Anna Senkara. Kobieta podczas rozmowy przyznała, że w pracy musi zwracać uwagę na każdy szczegół. Ella zdradziła także, że choć od 30 lat naśladuje królową, nigdy nie pozwolono jej usiąść na tronie.

Nie mogę tego robić. To jest niewygodne, więc zaraz siadam na stopniach poniżej, a kiedy znów mnie potrzebują, wstaję i wracam na miejsce

– powiedziała Ella Slack.

Zobacz całą rozmowę Anny Senkary z dublerką Elżbiety II:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Sprzeciw lekarzy wobec decyzji TK. "Protestujemy przeciwko odbieraniu kobiecie prawa do godności"

Wspinaczka - wielka pasja Anity Sokołowskiej. "Najwyżej się wspięłam na greckiej wyspie Kalymnos"

Aktor Łukasz Płoszajski drży o zdrowie ojca. "To już drugi miesiąc, kiedy walczy o życie"

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości