Styl życia

Łukasz z "Top Model" szczerze o swoim uzależnieniu. "Nic nie ryje tak bani jak trzeźwość"

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Łukasz Wasielewski w Top Model

W nowym odcinku programu "Top Model 10" uczestnicy stanęli przed kolejnymi wyzwaniami. Tym razem ich zadaniem było m.in. nagranie kampanii dla Fundacji DKMS oraz Dajemy Dzieciom Siłę. Przed kamerami ponownie otworzył się Łukasz, który opowiedział o swoich problemach z uzależnieniem. 

"Top Model 10" – Łukasz przyznaje się do problemów z uzależnieniem

Dziesiąta edycja "Top Model" trwa w najlepsze. Przed uczestnikami stawiane są coraz trudniejsze zadania. W najnowszym odcinku modele i modelki skupili się m.in. na projekcie kampanii społecznej. W jednej z grup promujących fundację Dajemy Dzieciom Siłę znalazł się Łukasz Wasielewski. 21-latkek podczas rozmów z wokalistką Marceliną i psychologiem z Telefonu Zaufania przyznał, że sam jako nastolatek miał poważne problemy. 

Nie miałem okazji korzystać z Telefonu Zaufania dla młodzieży. Bardzo fajnie, że coś takiego istnieje. Mnie bardzo pomógł Ośrodek Rehabilitacji Uzależnień w Łodzi. Zauważyłem, że mam jakiś problem, kiedy zdałem sobie sprawę, że nie jestem w stanie przetrzymać tygodnia na trzeźwo. W grudniu tego roku będę miał cztery lata abstynencji. Lubię trzeźwość, nic tak nie ryje bani jak trzeźwość 

Łukasz Wasielewski z "Top Model"- nowe życie i chęć zmiany 

Łukasz Wasielewski to młody chłopak pochodzący z Półwyspu Helskiego. Od kilku lat mieszka i pracuje w Łodzi. Już podczas castingów na chłopaka uwagę zwrócił Marcin Tyszka. Niebieskie oczy i poczucie humoru zachwyciło fotografa. Po dłuższej rozmowie okazało się, że 21-latek ma za sobą trudną przeszłość. 

Łukasz przedstawił się bowiem jako trzeźwy narkoman, który w wieku 18 lat trafił do ośrodka odwykowego, bo - jak sam przyznał - "bywało niebezpiecznie i nieodpowiedzialnie". - Wytrzymanie tygodnia na trzeźwo było czymś niemożliwym. W ośrodku było ciężko, jednak pomogli mi stanąć na nogi, pomogli mi znaleźć pewne wartości, których do teraz się trzymam. Zdałem sobie sprawę, że taki tryb życia niszczył relacji z moimi bliskimi. Nauczyłem się żyć od nowa, to nie jest tak, że jesteśmy na coś skazani - przyznał w materiale.

Zobacz wideo:

Bartosz Kloch – niezwykły uczestnik „Top Model”
Bartosz Kloch – niezwykły uczestnik „Top Model” Źródło: Dzień Dobry TVN
Bartosz Kloch o udziale w "Top model". Jak odnalazł się na planie programu?

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości