Styl życia

"Lego Masters" - sezon 2. już w listopadzie na antenie TVN. O co walczą uczestnicy?

Styl życia

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
Materiały prasowe TVN

5 listopada na antenie TVN pojawi się drugi sezon "Lego Masters". W starciu o główną nagrodę zmierzy się 6 par. Zawodnicy będą oceniani przez dwójkę jurorów. Na koniec widzowie mogą spodziewać się szczególnej niespodzianki.

Aleksandra Mirecka, Kamil Bednarek, Marcin ProkopAleksandra Mirecka, Kamil Bednarek i Marcin Prokop na planie LEGO MASTERS
Materiały prasowe TVN

Lego Masters - sezon 2.

W drugim sezonie programu sześć par uczestników będzie mierzyć się w budowlanym starciu o główną nagrodę. W tworzeniu konstrukcji z milionów klocków lego uczestników, poza publicznością dopingować będzie prowadzący, Marcin Prokop a oceniać - dwójka jurorów. Jedynymi ograniczeniami, które mogą stanąć na drodze do zwycięstwa uczestników, jest ich własna wyobraźnia oraz upływający czas. Pary mają jednak przede wszystkim dobrze się bawić i zarazić oglądających ich zmagania miłością do samodzielnego konstruowania.

Jury i nagroda w drugim sezonie LEGO MASTERS

W sześciu odcinkach, jakie pojawią się na antenie przed uczestnikami staną najróżniejsze wyzwania, od wykonania których zależeć będzie ich przejście do kolejnego etapu rywalizacji. W jury w drugim sezonie do Oli Mireckiej dołączy Kamil Bednarek – wspólnie będą oceniać projekty uczestników.

Program jest niemałym testem umiejętności manualnych dla uczestników, jednak z pewnością gra jest tego warta. Główną nagrodą czekającą na zwycięzców programu jest tytuł mistrza LEGO, 100 tys. złotych, a także zestaw klocków LEGO o wartości 10 tys. złotych. Na koniec widzów zaskoczy dodatkowy odcinek świąteczny, pełen ciekawych atrakcji.

Premiera w piątek 5 listopada o godzinie 20:00 na antenie TVN.

Zobacz video: LEGO Masters | Nowy sezon | Zapowiedź

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: Materiały prasowe TVN

Pozostałe wiadomości