Jesienne nowości w TVN. "Mamy pełne półki świeżutkich programów, seriali i filmów"

Spot jesiennej ramówki TVN
W trakcie konferencji ramówkowej stacji TVN dyrektor programowy Edward Miszczak opowiedział o nowościach. W tym sezonie na widzów czekają niesamowite seriale oraz dużo rozrywki na wysokim poziomie.

Nowości w TVN

W stacji TVN pojawią się nowe seriale, a także kolejne sezony tych dobrze znanych i uwielbianych produkcji. Nie zabraknie programów rozrywkowych i wspaniałych prowadzących. Jakie propozycje zobaczymy w nowym sezonie?

- Mamy pełne półki świeżutkich programów, seriali i filmów. Jako dyrektor programowy przeżywam radość, że ramówka nas nie krępuje. Po raz pierwszy produkujemy poza ramówką. Jednym słowem, mamy taką złotą zasadę, wolność tworzenia i wolność wyboru dla widza. To jest coś, co zawdzięczamy temu, że w naszej telewizyjnej rodzinie pojawił się Player - powiedział dyrektor programowy Edward Miszczak w trakcie prezentacji programowej.

Receptura

Historia lubi się powtarzać. Przekonają się o tym bohaterki najnowszej produkcji TVN, którą będzie można śledzić od 5 września, w niedzielę o 21:30. „Receptura” to sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równolegle w okresie międzywojennym oraz obecnie, w intrygujący sposób przeplatająca ze sobą perspektywę tradycji ze współczesnością. Marię i jej prawnuczkę Zosię dzieli sporo – światy, w których żyją, obyczaje, możliwości, a mimo to łączy dużo więcej: ambicjonalne rozterki, miłosne dylematy oraz wytrwałość w szukaniu prawdy o sobie. A także dziennik, który odkryje przed Zosią odpowiedź na pytanie: czy poznając przeszłość, możemy zmienić przyszłość?

Na ekranie widzowie zobaczą m.in. Agnieszkę Więdłochę, Zofię Wichłacz, Jacka Komana, Cezarego Żaka, Joannę Brodzik czy Edwarda Linde-Lubaczenkę.

"Receptura"

Chyłka - Inwigilacja

Od 6 września, w poniedziałki o 21:30 będzie można zobaczyć serial "Chyłka. Inwigilacja". Młody chłopak zostaje zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego. Do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że to ich zaginiony przed laty syn i chce, by jego obroną zajęła się Chyłka. Czy prawniczka podoła wyzwaniu? Szczególnie teraz, gdy musi uporać się z nieoczekiwanymi zmianami w swoimi życiu.

Bez zmian w produkcji zobaczymy m.in. Magdalenę Cielecką ,Filipa Pławiaka, Jakuba Gierszała, Piotra Żurawskiego, Ireneusza Czopa, Szymona Bobrowskiego, Nikodema Rozbickiego, Cezarego Pazurę czy Olgę Bołąź.

"Chyłka"

Nieobecni

Każdego roku w Polsce znika bez śladu ok. 18 tysięcy osób! To tak, jakby z mapy kraju zniknęło całe miasto... Najnowsza, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, propozycja TVN to wyjątkowo wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym w tle, jakiego jeszcze nie było! W 10-odcinkowej, pełnej zwrotów akcji i trzymającej w napięciu historii widzowie towarzyszą Mili, dla której najszczęśliwszy czas w roku – Boże Narodzenie – okazuje się wyjątkowo trudny. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia całej jej rodziny!

W produkcji zobaczymy m.in. Justynę Wasilewską, Piotra Głowackiego, Izę Kunę, Annę Dymną, Grzegorza Damięckiego, Danutę Stenkę czy Łukasza Garlickiego.

„Nieobecni” to autorski projekt stacji TVN, który będzie można oglądać od 18 października, w poniedziałki o 22:30. Scenariusz jest efektem współpracy Dany Łukasińskiej, Karoliny Szymczyk-Majchrzak i Adama Cioczka, nad którymi nadzór sprawowała Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus, za reżyserię – Bartek Konopka. Producentem serialu jest Katarzyna Czarnecka.

"Nieobecni"

Nowości w Player

W Player.pl, też szykują się nowości. Widzowie bardzo chętnie korzystają z oferty, która jest dostępna na tej platformie. W tym sezonie pojawią się zupełnie nowe propozycje, ale także wyczekiwane kontynuacje.

Chyłka

W Playerze kolejny sezon, pięty już sezon "Chyłki". To jedna z najchętniej oglądanych produkcji, widzowie już nie mogą doczekać się kontynuacji. Jaką sprawę tym razem będzie prowadziła Joanna? Ksiądz Mieleszko dzwoni do prawniczki, by namówić ją do przyjęcia sprawy, która wydaje się być rozwiązana już od wielu lat. Tesarewicz, działacz opozycji, odsiaduje wyrok za brutalne morderstwo czwórki dzieci. Mieleszko twierdzi, że mężczyzna jest niewinny i namawia Chyłkę, by pomogła wyciągnąć go z więzienia. Czy uda się wznowić śledztwo i znaleźć nowe dowody?

Skazana

Od 31 sierpnia w Player.pl będzie można oglądać serial "Skazana". To emocjonująca produkcja, na którą już teraz czeka wielu widzów. Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Czy poradzi sobie z czyhającym za każdym rogiem zagrożeniem?

Tytułową postać zagra Agata Kulesza, a na ekranie zobaczymy jeszcze m.in. Aleksandrę Adamską, Michał Czarnecki, Bartłomiej Topa.

Prince Charming

"Prince Charming" to program jakiego jeszcze nie było. Jacek Jelonek, tytułowy Prince Charming, szuka swojego wymarzonego partnera wśród 13 singli w willi w słonecznej Hiszpanii. Pierwszy raz w Polsce pojawia się tak przełomowy program, w którym miłość między dwoma mężczyznami jest wreszcie na równych prawach.

Wakacje, piękna willa i gorący klimat Hiszpanii to warunki sprzyjające nawiązywaniu bliskich relacji. Taki cel mają bohaterowie pierwszej polskiej edycji Prince Charming – programu, w którym zdecydowanie najważniejsza jest miłość, a bohaterami są geje z całej Polski.

Program poprowadzi, i będzie dobrym duchem dla wszystkich uczestników, podróżniczka i influencerka, Aggie Lal na co dzień mieszkająca w Los Angeles.

Powroty

Jesienna ramówka stacji TVN to także wielkie powroty. Nie zabraknie "Hotelu Paradise". W roli prowadzącej tradycyjnie Klaudia El Dursi, tytułową piosenkę wykonują Bibi z poprzednie edycji i Kamil Bijoś, a w hotelu są nowi uczestnicy spragnieni miłości i mocnych wrażeń.

"MasterChef", który w tym roku obchodzi 10-lecie. Ponownie pojawią się osoby, dla którym gotowanie to życiowa pasja i powalczą o tytuł najlepszego kucharza w Polsce. W jury niezmiennie Magda Gessler Michel Moran, Anna Starmach.

lub od pierwszego wejrzenia" , to program bez którego wielu widzów nie wyobraża sobie telewizji. Niezwykła produkcja, w której uczestnicy szukają miłości życia i są skłonni oddać swój los w ręce fachowców, którzy na podstawie testów i rozmów połączą ich w pary. Będą mogli się poznać dopiero tuż przed ślubem.

Jesienią również powraca "Top Model" . W 10. edycji jak zwykle zobaczymy Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę i Marcina Piróga. Nie zabraknie też wspaniałych uczestników, którzy marzą o karierze w świecie modelingu.

10. edycja ''Top model''

"Mam Talent" wraca w nowej odsłonie. W roli prowadzącego obok Marcina Prokopa pojawi się Michał Kempa. W fotelach jurorów tradycyjnie zasiądą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, a także zadebiutuje tancerz Jan Kliment.

''Mam talent''

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Świadczy usługi terapeutycznego przytulania. "Nie wykazuję żadnych emocji"

Świadczy usługi terapeutycznego przytulania. "Nie wykazuję żadnych emocji"

Projekt wakacji kredytowych na nowych zasadach?

Projekt wakacji kredytowych na nowych zasadach?

Grzegorz Głuszak ze łzami w oczach wspomina Komendę. "Wygrał z systemem, ale przegrał z chorobą"

Grzegorz Głuszak ze łzami w oczach wspomina Komendę. "Wygrał z systemem, ale przegrał z chorobą"

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Ostatnia wizyta Tomasza Komendy w Dzień Dobry TVN. Cieszył się, że zostanie ojcem

Rafał Collins o ostatnich chwilach Tomka Komendy. "Trudna sytuacja ciągnęła się już od grudnia"

Rafał Collins o ostatnich chwilach Tomka Komendy. "Trudna sytuacja ciągnęła się już od grudnia"

Wyceniono majątek syna Alicji Bachledy-Curuś. 15-latek może pochwalić się pokaźną sumą

Wyceniono majątek syna Alicji Bachledy-Curuś. 15-latek może pochwalić się pokaźną sumą

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Jak działają internetowi dawcy nasienia? "Lepiej jest to zrobić metodą naturalną, ze zbliżeniem"

Kiełek czeka na adopcję

Kiełek czeka na adopcję

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!
Materiał promocyjny

Ferie zimowe warto spędzić w Wiśle!

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Czy Kate Middleton jest w ciąży? "Król Karol chciałby znów zostać dziadkiem"

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Ubrania z drugiej ręki: hit czy kit?

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Szymon Wydra w nowej roli. Młodzież nazywa go wujkiem. "To mnie inspiruje"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Poduszki kontra zmarszczki. "To naprawdę wygodne"

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"
Materiał promocyjny

Rafał Maślak ma swoje poranne rytuały. Jak dobrze zacząć dzień? "Zawsze to robię"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Agnieszka Chylińska o początkach kariery. "To było strasznie bolesne"

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"
Materiał promocyjny

Kuchnia na zimowe szaleństwa. "Proteiny są dla nas niesamowicie ważne"

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Lekarze alarmują: to tykają bomba. Codziennie mamy z tym do czynienia

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"
Materiał promocyjny

Atuty województwa śląskiego. Tu warto przyjechać w każdą porę roku. "Jesteśmy gościnnym regionem"

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Cellulit nie musi być problemem. Sprawdź, jak skutecznie się go pozbyć

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Taneczna rozgrzewka na stoku. Akcja #DDdance i Projekt Zima

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Małgorzata Heretyk-Musiał i Ernest Musiał o swoim przepisie na miłość. "Dzięki temu jest spokojniej i bardziej rodzinnie"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Książę Harry o nowotworze u króla Karola III. Zaskakujące wyznanie

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Szczere wyznanie Luny dotyczące Eurowizji. Co sądzi o konkursie?

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

Kultowi bohaterowie "Samych swoich" powracają na ekrany. "To zupełnie inna historia"

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

"Kochamy i chcemy być kochani". Osoby w spektrum autyzmu mówią o miłości

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

Oszpecała córkę żrącą substancją? Dziecko straciło część ucha

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

To one nauczą uczestników "Czas na Show. Drag Me Out" sztuki performensu

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Mata w programie "Autentyczni". Czym jest dla niego spektrum autyzmu?

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Wzięli ślub w teatrze. "Po przysięgach wykonaliśmy krótki stand-up o naszych gościach"

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Te znaki zodiaku to prawdziwe królowe lodu. Ich serce ciężko jest zdobyć

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Coraz więcej singli praktykuje sober dating. "Czujemy to, co autentycznie przeżywamy"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Ogromny sukces polskich lekarzy. "To było coś, czego nie zapomnę"

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

Prosty i przyjemny trening na zimową chandrę. Jak ćwiczyć na hula hop?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

"The Traitors. Zdrajcy". Jakie są reguły nowego programu TVN?

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Tatiana Okupnik usłyszała od innych: "Zepsułaś wszystko"

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

Substancje psychoaktywne, kradzieże, seks

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

"The Traitors. Zdrajcy". Poznaj interesujących uczestników nowego programu

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas