Nowy sezon Dzień Dobry TVN. Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy

Aktualizacja:

1 września wystartował kolejny, jesienny sezon Dzień Dobry TVN. Program ponownie wita swoich widzów od 8:00 rano. Na antenę wracają dobrze znane cykle, ale nie zabraknie też nowości. Sprawdźcie, co was czeka w nowym sezonie! Czym zaskoczą prowadzący Dzień Dobry TVN?

Nowy sezon Dzień Dobry TVN

Od 1 września Dzień Dobry TVN ponownie będzie można oglądać od 8.00 do 11.30. Nasi prowadzący - Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zrobią wszystko, aby wasz dzień zaczął się jak najlepiej.
Start nowego sezonu to powrót do dawnych cyklów, ale nie tylko. W Dzień Dobry TVN pojawiają się także nowości. Jedną z nich będzie cykl poradnikowy "(Od)wagi dzieciaki!". Widzowie dowiedzą się w jaki sposób zachęcić dzieci do aktywności i zdrowej diety, szczególnie teraz, gdy w okresie po pandemii najmłodszym brakuje ruchu i kontaktu z rówieśnikami. Swoją wiedzą w tym zakresie podzielą się najlepsi eksperci w Polsce. W weekendowych wydaniach września DDTVN będzie relacjonować pieszą podróż Mateusza Waligóry wzdłuż Bałtyku. Podróżnik pokaże drogi nieoczywiste, mało popularne wśród turystów.
W wrześniu powróci akcja "Dzień dobry, tu kurier!". Dzięki niej widzowie - z pomocą redakcji Dzień Dobry TVN - mogą sprawić bliskiej osobie niespodziankę i złożyć życzenia. W rolę kurierów ponownie wcielą się prowadzący i reporterzy "Dzień Dobry TVN". Przełomowe, a czasem wstrząsające wydarzenia z najnowszej historii Polski przedstawią goście cyklu "To był dzień". Sposoby na samodzielne wykonanie drobnych napraw i kreatywne rozwiązania domowych problemów będą tematem nowych odcinków cyklu "Sama to ogarniesz". Wyjątkowe wnętrza urządzone nie przez profesjonalistów, a właścicieli zaprezentują bohaterowie "Odpicowanych mieszkań".
W wydaniach weekendowych sylwetki specjalistów i historie niezwykłych zabiegów przedstawi cykl "Udana operacja". King Burzyńska w "Światłach na..." przybliży kolejnych bohaterów świata filmu i teatru, którzy mimo swoich artystycznych dokonań i dorobku, pozostają w cieniu. Natomiast Michał Cessanis zabierze widzów w najpiękniejsze i nieoczywiste miejsca w Polsce i na świecie, a Mikołaj Rey podzieli się nowymi odkryciami kulinarnymi.

Co nasi prowadzący najbardziej lubią w swojej pracy?

Przy okazji ramówki nasza redakcyjna koleżanka, Karolina Kalatzi, zapytała prowadzących o to, czym zaskoczą widzów w nowym sezonie. - Na pewno zaskoczymy tematami. Dalej jesteśmy ciekawi naszych gości, którzy do nas przychodzą i w tych trudnych czasach robią coś, o czym my chcemy opowiedzieć całej Polsce. Tak naprawdę to oni robią ten program - mówił Damian Michałowski, jeden z prowadzących Dzień Dobry TVN.
Z programem od wielu lat związana jest Dorota Wellman. - W swojej pracy najbardziej lubię adrenalinę i to, że wszystko może się zdarzyć. Podoba mi się to, że program jest na żywo i że mogę pracować z Marcinem Prokopem - mówiła. W rozmowie z naszą redaktorką wyznała, że bardzo brakuje jej stałego kontaktu z widzami. - Moim marzeniem jest formuła, która pozwoliłaby nam kontaktować się z widzami na żywo - dodała.

Ludzie są najważniejsi

Nasi prowadzący zgodnie podkreślili, że w Dzień Dobry TVN najważniejsi są ludzie i ich historie. - My jesteśmy tylko tłem. Ważne jest, aby przychodząc do programu czuli się, jak w domu - mówiła Paulina Krupińska-Karpiel. Podobnego zdania jest Agnieszka Woźniak-Starak.
- Bardzo lubię energię ludzi, którzy do nas przychodzą. Za każdym razem czegoś się uczę. Spotykam fantastycznych ludzi. Poznaje niezwykłe i budujące historie. Odwiedzamy też ciekawe miejsca i szukamy wyjątkowych ludzi. Dla mnie to jest nie od przecenienia - dodała nasza prowadząca.
Zobacz wideo: Czego możemy się spodziewać w nowym sezonie Dzień Dobry TVN?
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik
Reporter: Karolina Kalatzi
Pozostałe wiadomości