Materiał promocyjny

Finał drugiej edycji "LEGO Masters" za nami. "Chcieliśmy zarazić wszystkich tą pasją"

Imponujące budowle z klocków
Źródło: Dzień Dobry TVN
Za nami finał drugiej edycji "LEGO Masters". W ostatniej rozgrywce zabrakło faworytów, którzy z powodów zdrowotnych opuścili program. Tytuł mistrza powędrował do Ryszarda i Łukasza. Jakie emocje towarzyszyły uczestnikom show?

LEGO Masters 2 - finał

10 grudnia poznaliśmy zwycięski duet programu "Lego Masters". W konkurencji wzięły udział trzy pary - Bartek i Patryk, Ryszard i Łukasz oraz Kacper i Maciek. Niestety na ostatnim etapie z rozgrywki zrezygnował duet braci Walaszek. Sytuację wyjaśnił widzom Marcin Prokop. Jak przyznał prowadząćy, panowie z powodów zdrowotnym zmuszeni byli zrezygnować z udziału w programie.

Ostatecznie tytuł mistrza lego trafił do Ryśka i Łukasza. Uczestnicy otrzymali czek na 100 tysięcy złotych, zestawy klocków za dziesięć tysięcy złotych i wycieczkę do Legolandu.

- Chcieliśmy zarazić wszystkich tą pasją i zachęcić rodziców do kupowania LEGO, bo to rozwija niesamowicie kreatywność. Z tego można zrobić praktycznie wszystko, nie ma tu ograniczeń - powiedzieli zwycięzcy.

Lego Masters. Kim są Ryszard i Łukasz?

Szczęśliwymi zwycięzcami programu LEGO Masters zostali Ryszard Bosiak i Łukasz Górecki. Panowie od samego początku tworzyli zgrany duet. Na co dzień obaj wykonują ten sam zawód - pracują nad wizualną częścią stron internetowych, a o sobie mówią "dusze artystyczne". Łączą ich także te sama pasja do klocków LEGO. Łukasz swój pierwszy duży zestaw kupił będąc dzieckiem i tak rozpoczęła się jego wieloletnia przygoda z budowlami. Teraz zarówno on jak i jego kolega, śmiało mogą powiedzieć, że stali się mistrzami. Zwycięzcy programu mają też kilka innych pasji.  Łukasz Górecki jest fanem techno i cosplayu, czyli wcielania się w fikcyjne postacie, znane np. z filmów czy gier komputerowych – sam tworzy swoje stroje oraz bierze udział udział w licznych festiwalach. Zaś Ryszard Bosiak interesuje się nowymi technologiami, pasjonuje się ogrodnictwem – sam uprawia warzywa i zioła.

Lego Masters - odcinek specjalny

To jednak nie koniec niespodzianek. 17 grudnia stacja TVN wyemituje specjalny świąteczny odcinek "LEGO Masters", w którym wystąpią m.in. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, a także jej dwójka synów - Tadeusz i Stanisław.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Materiał promocyjny
podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości