Najnowsze

Uczestnik programu LEGO Masters buduje niesamowite samochody. Te konstrukcje robią wrażenie

Najnowsze

Autor:
Nastazja
Bloch
Dziś budujemy samochody!
Dzień Dobry TVNDziś budujemy samochody!

LEGO Masters to nie tylko rywalizacja o wygraną. To szansa, by swoją pasją do tworzenia zarazić miliony widzów w całej Polsce. Uczestnicy show w każdym odcinku stają przed nowym wyzwaniem, przekraczając granice własnej wyobraźni. Naszym gościem jest Mateusz Koprucki, który podczas ostatniej konkurencji pożegnał się z programem. Zobaczcie, co dla nas zbudował.  

LEGO MASTERS – program

Miliony klocków LEGO, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Tak przedstawia się sprawdzony pomysł na wyjątkowy program rozrywkowy dla całej rodziny! Za nami już czwarty odcinek show, w którym widzowie pożegnali się z Mateuszem Kopruckim oraz jego przyjacielem Piotrem. Oboje panowie pracują na co dzień w dziale IT polsko-niemieckiej korporacji. Jak u Mateusza rozpoczęła się przygoda z Lego? 31-letni mężczyzna na co dzień jest wielbicielem gier video, planszowych oraz karcianek.

Lego traktuje jako nieustanny powrót do dzieciństwa. W momencie, w którym poszedł do pracy, odnowił starą pasję do klocków i pielęgnuje ją do tej pory. Cały czas kupuje nowe zestawy Lego – ma ich w sumie ponad 500. Podobne zainteresowania przejawia także Piotr, nie bez powodu panowie stali się zgranym duetem. Mateusz i Piotrek uważają klocki LEGO za część pop kultury, którą inspirują się na co dzień i która napędza ich wyobraźnię, gdy budują. Są początkującymi youtuberami. Na swoim kanale recenzują kultowe zestawy LEGO z lat 90, ale nie tylko.

Nam Mateusz zdradził, że z czasem niektóre z kloców zyskują na cenie. Od czego to zależy? – To klocki, które występowały w jednym, dwóch zestawach, w latach 80. czy 90. – powiedział.

Wsparcie bliskich

Mateusza w pasji wspiera także dziewczyna. Uczestnik programu Lego Masters przyznał, że jego ukochana także jest pasjonatką klocków Lego. Mężczyzna więc cały czas kupuje nowe zestawy, ma ich w sumie ponad 500. Oznacza to, że jego zbiory warte są tyle, co nowy samochód.

W naszej kawiarence przygotowaliśmy dla Mateusza specjalne zadanie. Mężczyzna z klocków Lego budował samochód. Jak mu poszło? Zobaczcie wideo.  

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości