Gwiazdy

Nowy sezon LEGO MASTERS. Kim są uczestnicy?

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
TVN
Kim są uczestnicy 2. sezonu LEGO MASTERS?

LEGO MASTERS już wkrótce powróci na ekrany, a wraz z nowym sezonem poznamy sześć niezwykłych par. Ich zmagania będzie można śledzić już od 5 listopada na antenie TVN. Kto zawalczy o tytuł mistrza LEGO?

LEGO MASTERS - nowy sezon

Lista uczestników nowego sezonu jest najlepszym dowodem na to, że miłość do dobrej zabawy łączy ludzi niezależnie od ich wieku i relacji. Ich kreatywność i talent zostanie sowicie nagrodzona - na wygranych czeka 100 tys. złotych nagrody oraz zestaw klocków wart aż 10 tys. złotych.

W najnowszym sezonie do jury dołączył Kamil Bednarek, który będzie oceniał uczestników wraz z Olą Mirecką. Stawka jest wysoka, a działanie ogranicza wyłącznie wyobraźnia uczestników. Kto stanie do walki o główną nagrodę?

LEGO MASTERS– kim są uczestnicy drugiego sezonu?

Mateusz Koprucki i Piotr Rybak Piotr i Mateusz to koledzy z pracy. Oprócz LEGO, ich największej pasji, obu panów łączy również zamiłowanie do gier - zarówno tych analogowych jak i komputerowych. Mateusz i Piotr, tworząc swoje budowle, inspirują się popkulturą, za której część uważają klocki LEGO. Stawiają pierwsze kroki na YouTube.

Magda Sędzicka i Łukasz Sędzicki

Małżeństwo z dwuletnim stażem. Łukasz pochodzi z Gdańska. Jego przygoda z klockami zaczęła się od zestawu LEGO Technics, później Pirates i Space. Ze względu na zamiłowanie Magdy do mostów, wspólnie najbardziej lubią układać LEGO Architecture. Magda jest architektką krajobrazu, zajmuje się również projektowaniem wnętrz. Uwielbia również retro konsole, a swoją miłością do nich zaraziła Łukasza. Mają rocznego syna.

Ryszard Bosiak i Łukasz Górecki

Ryszarda i Łukasza łączy ten sam zawód i pasje. Zawodowo zajmują się wizualną częścią gier internetowych, a po godzinach grają w gry komputerowe lub muzykują. Łykasz jest fanem techno i cosplay'u. Sam tworzy swoje stroje, a przebrany za postaci z post-apokaliptycznego uniwersum bierze udział w festiwalach. Ryszarda interesują nowe technologie. Jest również pasjonatem ogrodnictwa. Na swoim balkonie uprawia warzywa i zioła.

Maciej Walaszek i Kacper Walaszek

Gdy Kacper wpadł na pomysł, by zgłosić się do programu wybór partnera był oczywisty. Maciej jest dla niego wzorem w każdej dziedzinie. Kacper buduje LEGO od najmłodszych lat. W przyszłości chciałby zostać grafikiem komputerowym. Maciej studiuje informatykę, a jego największą pasją jest fotografia. Pomysłami związanymi z technologią i robotyką dzieli się na swoim kanale na YouTube. Obaj bracia odziedziczyli po swoim ojcu zamiłowanie do muzyki. Kacper gra na perkusji, Maciej na gitarze.

Agnieszka Rybak i Piotr Rybak

Piotr już jako dziecko uwielbiał LEGO. W liceum i na studiach udzielał się w klubie LUGPOL, zrzeszającym dorosłych fanów klocków LEGO. Brał udział w międzynarodowych wystawach, konkursach. Współorganizował również ligę wyścigów ciężarówek terenowych zbudowanych z LEGO. Pasją zaraził swoją żonę Agnieszkę, która z kolei każdą wolną chwilę poświęca wspinaczce. Ich drogi skrzyżowały się na imprezie gier RPG.

Bartek Mazurkiewicz i Patryk Ziętara

Pierwsze zestawy klocków dziadek przywoził Patrykowi z Niemiec. Dziś spełnia swoje marzenia z dzieciństwa - kolekcjonuje zestawy z lat 80. i 90. Jest wielkim fanem "Gwiezdnych Wojen". Bartek powrócił do LEGO wraz z narodzinami syna. Proces budowania uspokaja go, jest to dla niego najlepsza forma relaksu. Zamiłowanie do składania dużych zestawów odziedziczyła po nim córka. Syn wyrósł na kolekcjonera. Premiera LEGO MASTERS już w piątek, 5 listopada o 20:00 na antenie TVN.

Zobacz wideo: Taniec jako pasja i sposób na życie

Taniec jako pasja i sposób na życie
Taniec jako pasja i sposób na życie

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości