Styl życia

Kasety, broń, rower. Co gubiliśmy w autobusach w 2021 roku?

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
Co gubiliśmy w autobusach w 2021?
Co gubiliśmy w autobusach w 2021?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Ile razy podróżując komunikacją miejską, zdarzało wam się czegoś zapomnieć? Parasolka, maseczka, a może siatka z zakupami? Jak się okazuje, przedmiotów jest znacznie więcej, a ich gabaryty robią wrażenie. Co znaleźć możemy w magazynie rzeczy znalezionych?

Co zostawiamy w komunikacji?

Agata Zajawińska wybrała się w Gdyni do magazynu rzeczy znalezionych, by przyjrzeć się, co najczęściej pozostawiamy w autobusach. Przedmioty robią wrażenie. Pasażerowie zdolni są zapomnieć nie tylko o wózku dziecka, czy kulach, ale także o rowerze.

Zdarzają się niesamowite rzeczy. W magazynie mamy przekrój wszystkiego , co pasażerowie zostawiają. Są kule, więc w komunikacji miejskiej uzdrowienia następują. Jest masa toreb, plecaków, rzeczy osobistych. Jest też sztuczna szczęka 

Internet i technologia

Czy technologia nas ogłupia?
Czy technologia nas ogłupia?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Statystyki – ile rzeczy gubimy w komunikacji?

Pasażerowie nie pilnują swoich rzeczy osobistych. Rzecznik podsumował, że w ciągu roku do magazynu trafia około 900 rzeczy. Zalewie 10 do 20 procent jest odbieranych. Co ciekawe, sporą część stanowią wózki.

- Najczęściej pozostawiane są różnego rodzaju drobiazgi. Torby, plecaki, siatki. Za nami cała masa parasolek. Są też rzeczy większe – rowery - dodał. 

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości