Parenting

Kupiła synowi lalkę w prezencie gwiazdkowym. "Żałuję, że moja mama tak nie robiła, gdy byłem dzieckiem"

Parenting

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
edziecko.pl
Gwiazdkowy prezent

Caitlin Fladager to pochodząca z Kanady influencerka, której poczynania w mediach społecznościowych śledzi prawie 600 tys. osób. Kobieta i jej sposób wychowywania dzieci budzą mieszane emocje internautów. Teraz postanowiła odpowiedzieć hejterom.

Czy chłopcy mogą bawić się lalkami?

Choć w XXI wieku pytanie o odpowiednie zabawki dla chłopców wydaje się być nieco anachroniczne, to wciąż pokutuje silne przekonanie, że istnieją rzeczy, których nie powinno ofiarowywać się młodym mężczyznom. Przekonała się o tym 27-letnia mama z Vancouver, której konto na Instagramie śledzi olbrzymia publiczność. Kobieta przygotowała w prezencie gwiazdkowym dla swojego syna lalkę. Natychmiast wylała się na nią fala krytyki.

Caitlin Fladager postanowiła odpowiedzieć hejterom, nagrywając film, w którym podłożyła głos Rachel Green z kultowego serialu "Przyjaciele".

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

- Gdy ktoś mówi, że nie mogę swojemu synowi, kupić lalki, którą chcę - zakomunikowała. - To ja tak to słyszę: bla, bla, bla - można usłyszeć w te słowa, wypowiadane przez Jennifer Aniston.

Zabawki dla chłopców

Na opublikowanym nagraniu widać, jak zadowolona mama pakuje świąteczny prezent dla swojego syna. W komentarzach fani nie kryli zachwyty nad jej postawą.

- Moje dzieci dostają to, co je uszczęśliwia - napisała w poście. - A nie to, co społeczeństwo uważa, że powinny dostać - skwitowała.

"Dziecko powinno bawić się tym, czym lubi. Na przykład moja córka kocha samochody", "Mój syn ma pluszowego jednorożca, który należał do jego siostry i uwielbia go. Kiedy ostatni raz zabrałam go do sklepu, zobaczył jednorożca i poprosił, żeby mu go kupić, a jakiś staruszek powiedział: nie, nie chcesz tego dla dziewczyn. Kupiłam więc jednorożce w każdym kolorze, jaki mieli". " Żałuję, że moja mama nie myślała tak jak ty, kiedy byłem dzieckiem" - można przeczytać pod postem.

Bezpieczna zabawka, czyli jaka?
Bezpieczna zabawka, czyli jaka? Źródło: Dzień Dobry TVN

To nie pierwszy raz, kiedy Caitlin wywołała burzę w sieci. W przeszłości była krytykowana m.in za pomalowane paznokcie syna.

Autor:Adam Barabasz

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jordan Vanderzalm / Getty Images

Pozostałe wiadomości