Styl życia

Zatańcz z nami "Jerusalema" i nastrój się na dobry dzień. "To taniec, który jest popularny na całym świecie"

Styl życia

Robi furorę na całym świecie. W czym tkwi jego fenomen? Uwielbiany taniec "Jerusalema" zatańczyliśmy razem studiu, a nasi reporteży odwiedzili Gdańsk i Białystok, żeby dawka pozytywnej energii dotarła do całej Polski. Dołączcie do nas!

"Jerusalema" – taniec, który opanował świat

Rytmiczna muzyka, ciekawy układ i masa pozytywnej energii. "Jerusalema" to taniec, który zrobił furorę na całym świecie. A wszystko zaczęło się od do piosenki "Jerusalema" Mastera KG - południowoafrykańskiego muzyka i producenta muzycznego. Najpierw świat zaczął nucić piosenkę, a potem poruszać się w jej rytm. Teraz "Jerusalema" tańczą młodsi i starsi, w szkołach tańca, domach i na parkingach. Dlatego zatańczyliśmy i my.

To taniec, który jest popularny na całym świecie, wszyscy się nim cieszą, więc mamy nadzieję, że Państwo naszą lekcję odebrali i będą machać bioderkami

- zapraszała Dorota Wellman.

Profesjonalnie układ pokazali Edyta Herbuś i Tomasz Barański, a przyłączyli się do nich Marcin Prokop i Bartek Jędrzejak.

- Zatańczyliśmy, żeby zainaugurować wiosnę. Trochę wcześniej, ale po to, żeby szybciej przyszła - powiedziała Edyta Herbuś.

Tańczymy "Jerusalema" w Polsce

Myślicie, że na tańcu w studiu się skończyło? Nic bardziej mylnego. Nasi reporterzy odwiedzili różne miejsca w Polsce i sprawili, że "Jerusalema" tańczy cały kraj. Filip Chajzer wybrał się do Gdańska, żeby zatańczyć razem z grupą piłkarek nożnych i tancerek.

- Lewa noga z przodu i zaczynamy - mówią.

Robert Stockinger odwiedził Białystok i tam zatańczył "Jerusalema". Stolica Podlasia, to taneczna stolica Polski. Które miasto poradziło sobie lepiej? Oceńcie sami!

Zobacz też:

Sylwia Nowak - była mistrzyni jazdy figurowej na lodzie wspomina najlepsze lata swojej kariery. Co robi dziś?

Alan Akro Miczajka, czyli 11-letni mistrz breakingu. Naucz się podstawowych kroków razem z nim

Fitness gimnastyczny zyskuje na popularności. Zjawiskowy sport wymaga ogromu ciężkiej pracy

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości