Gdańsk

  Gdańsk

  Gdańsk to popularne miasto odwiedzane przez polskich i zagranicznych turystów, które jest bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi. Co można robić z najmłodszymi podczas wakacji w tym miejscu? Gdańsk z dzieckiem – ciekawe miejsca i atrakcje.

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na Motławie w Gdańsku. Statek wycieczkowy zderzył się z pogłębiarką. Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku kolizji ucierpiało siedem osób. Wiadomo również, że członkowie jednej z załóg byli pod wpływem alkoholu.

  Wyspa Sobieszewska to wyjątkowe miejsce, w którym każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Dzień po otwarciu nowoczesnej mariny, Dorota Gardias wybrała się do Gdańska, by dowiedzieć się, jakie atrakcje czekają na gości. Okolice pokazali jej Mateusz Kusznierewicz – żeglarz, Sebastian Barandziak – Dekpol Deweloper ora Dariusz Radtke, dyrektor marketingu Dekpol.

  Lot z Gdańska do Kalamaty w Grecji został wstrzymany. Powód? Jedna z obecnych na pokładzie kobiet przyznała, że ma koronawirusa. Pozostali pasażerowie - około 100 osób - po wypełnieniu kart lokalizacyjnych musieli wrócić do domów.

  Trwają zdjęcia do najnowszego sezonu „Usta Usta”. Za sprawą magii kina Gdańsk na chwilę zmienił się w amerykański Boston. Jaka scena była tam kręcona? Rąbka tajemnicy uchylił Paweł Wilczak. Fotografią z planu podzieliła się też Ania Czartoryska, która dołączyła do obsady kultowego serialu.